-
1
18:58

18:57

Υπεροχή χωρίς ευκαιρίες είχε ο Παναιτωλικός στο β' ημίχρονο και μοιραία το 1-1 δεν άλλαξε. Έτσι, παραμένουν χαμηλά στην κατάταξη οι Αγρινιώτες, ενώ ο Αστέρας φεύγει με πολύτιμο «Χ» από μια δύσκολη έδρα.

18:57

90'+3': Λήξη του αγώνα, 1-1.

18:56

90'+2: Μακρινό σουτ του Αριγίμπι, πολύ άστοχο...

18:54

90'+1: Σίτο αντί Μαρκ Φερνάντεθ, τρίτη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης.

18:54

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:47

84': Κίτρινη στον Τασουλή για φάουλ στον Ντάλσιο.

18:46

83': Χαουρέγκι αντί Μπαράλες, δεύτερη αλλαγή για τους Αρκάδες.

18:39

76': Τρίτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό, Ντουάρτε αντί Μιμίτο.

18:35

72': Μπόρχα Φερνάντεθ αντί Ριέρα, πρώτη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης.

18:33

69': Κίτρινη στον Ριέρα για φάουλ στον Αριγίμπι.

18:32

68': Κίτρινη στον Αριγίμπι για φάουλ στον Ματρικάρντι.

18:30

67': Τσιγγάρας αντί Ταχάρ, δεύτερη αλλαγή για τον Παναιτωλικό.

18:24

60': Σουτ του Ντάλσιο εκτός περιοχής, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

18:23

60': Πρώτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό και αναγκαστική, αποχωρεί τραυματίας ο Μπαΐροβιτς και τον αντικαθιστά ο Αριγίμπι.

18:22

59': Κακό το ματς στο β' ημίχρονο.

18:17

54': Κίτρινη κάρτα είδε ο τεχνικός του Παναιτωλικού Μάκης Χάβος για διαμαρτυρία. Υπάρχει και αυτό πλέον στον κανονισμό.

18:10

47': Ωραία απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μπαΐροβιτς από αριστερά, λίγο δίπλα από το δεξί δοκάρι η μπάλα. Σημαντική ευκαιρία για τον Παναιτωλικό.

18:09

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

17:51

Ήταν σαφώς καλύτερος ο Παναιτωλικός, αλλά ο Μαρσιάλ από ωραίος, αφού σκόραρε, έγινε μοιραίος, παραχωρώντας το πέναλτι με το οποίο ισοφάρισε από το πουθενά-θα μπορούσε να πει κανείς-ο αναιμικός επιθετικά Αστέρας Τρίπολης.

17:50

45'+6: Λήξη α' ημιχρόνου, 1-1.

17:49

45'+5: Σουτ του Μαρκ Φερνάντεθ από θέση έξω αριστερά, πέφτει και μπλοκάρει εύκολα ο Γιαννακόπουλος.

17:48

45'+4: Δύο σερί κόρνερ για τους γηπεδούχους τελικά, δεν αποφέρουν κάτι.

17:47

45'+3': Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Γύρισμα του Λουσέρο από αριστερά της περιοχής στον Ντάλσιο, που σουτάρει από θέση μέσα δεξιά και διώχνει δύσκολα σε κόρνερ ο Παπαδόπουλος.

17:45

45': Έξι τα λεπτά των καθυστερήσεων.

17:44

45': Κίτρινη στον Μουνάφο για φάουλ στον Ντίας.

17:43

Ο Μπαράλες ευστοχεί από την άσπρη βούλα, 1-1.

17:43

44': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

17:42

43': Κίτρινη στον Μαρσιάλ.

17:41

42': Και ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΑΣΤΕΡΑ τελικά.

17:40

Τον έχει βρει ο Μαρσιάλ τον Καπίγια, αυτό είναι σίγουρο.

17:40

Και θα δει τη φάση ο Παπαδόπουλος στο βίντεο.

17:39

Ο Παπαδόπουλος συμβουλεύεται το VAR για πιθανό πέναλτι του Μαρσιάλ στον Καπίγια, την ώρα που σούταρε ο παίκτης των Αρκάδων.

17:38

39': Ευκαιρία για τον Αστέρα! Γύρισμα του Βλάχου από δεξιά, δυνατό σουτ στην κίνηση του Καπίγια από το ύψος του πέναλτι, ελάχιστα δίπλα από το αριστερό δοκάρι η μπάλα.

17:36

37': Κόρνερ για τον Αστέρα από τα πόδια του Μπαΐροβιτς, περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Καπίγια.

17:31

32': Πλασέ του Ντάλσιο λίγο έξω από την περιοχή και δεξιά, μπλοκάρει ο Γιαννακόπουλος χωρίς πρόβλημα.

17:27

28': Εκτελεί φάουλ από αριστερά ο Ριέρα, κεφαλιά του Ματρικάρντι, πολύ ψηλά άουτ η μπάλα.

17:26

27': Κίτρινη στον Ντάλσιο.