-
2
22:02

22:01

Ο ΠΑΟΚ γλίτωσε στο φινάλε το σπάσιμο του αήττητου σερί, που φτάνει πλέον στα 44 ματς, αλλά έχασε την ευκαιρία να πιάσει στην κορυφή τον Ολυμπιακό. Στους 21 βαθμούς οι Θεσσαλονικείς και στο -2 από τους Πειραιώτες, ο ΠΑΟ έχασε μέσα από τα χέρια του ένα μεγάλο διπλό και με 9 βαθμούς μοιράζεται τη 10η θέση με τον Βόλο.

22:01

90+11': Τέλος του αγώνα, 2-2.

21:59

Ο Βιεϊρίνια ευστοχεί από την άσπρη βούλα, 2-2.

21:59

90'+11: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

21:58

Υπάρχει αναταραχή στον πάγκο του Παναθηναϊκού, ο Γιώργος Δώνης βλέπει την κόκκινη κάρτα.

21:57

90'+8: Και ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΟΚ.

21:56

Ο Σλοβένος διαιτητής Βίντσιτς θα δει ο ίδιος το βίντεο.

21:54

90'+5: Ο Κρέσπο πέφτει εντός περιοχής από μαρκάρισμα του Κουρμπέλη και τη λύση θα δώσει το VAR.

21:52

90'+4: Κίτρινη για καθυστερήσεις στον Διούδη.

21:48

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:48

90': Κίτρινη στον Κρέσπο.

21:46

Στην αντεπίθεση ο Παναθηναϊκός με τον Μακέντα να δέχεται την ασίστ του Ινσούα και να εκτελεί τον Ζίβκοβιτς για το 1-2. Είχε προηγηθεί η απόκρουση του Διούδη στην κεφαλιά του Ίνγκασον.

21:45

87': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

21:44

87': Φάουλ σε καλή θέση για τον ΠΑΟΚ.

21:41

83': Κίτρινη στον Μπίσεσβαρ για φάουλ στον Αποστολάκη.

21:38

81': Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟ, Αποστολάκης αντί Μπουζούκη.

21:35

77': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΟΚ! Ο Βιεϊρίνια εκτελεί το φάουλ, κεφαλιά του Μάτος και η μπάλα στο δεξί δοκάρι.

21:34

76': Κίτρινη στον Ινσούα για φάουλ στον Μάτος.

21:30

Ο ΠΑΟΚ έχει πιάσει καλό ρυθμό, προσπαθεί να φτάσει στην ανατροπή.

21:30

72': Σουτ του Άκπομ από το ύψος του πέναλτι, άουτ.

21:28

70': Περέα αντί Ζαχίντ, δεύτερη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό.

21:28

70': Δυνατό σουτ του Γιόχανσον, μπλοκάρει ο Ζίβκοβιτς με διπλή προσπάθεια.

21:26

68': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Βιεϊρίνια, μπλοκάρει ο Διούδης.

21:26

67': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟ, Κολοβέτσιος αντί Χατζηγιοβάνη.

21:25

67': Κίτρινη στον Σένκεφελντ.

21:24

Ο Βιεϊρίνια με δυνατό συρτό σουτ από το ύψος της περιοχής ισοφαρίζει κι ενώ το πρώτο σουτ του Μπίσεσβαρ είχε σταματήσει στο σώμα του Γιόχανσον, 1-1.

21:23

65': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

21:23

65': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, ο Άκπομ πιάνει την κεφαλιά και ο Διούδης διώχνει εντυπωσιακά σε κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

21:22

64': Άκπομ αντί Ντάγκλας Αουγκούστο, τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

21:21

64': Σουτάρει εκτός περιοχής ο Ντάγκλας Αουγκούστο, μπλοκάρει ο Διούδης με διπλή προσπάθεια.

21:17

60': Κερδίζει κόρνερ ο Σβιντέρσκι, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:17

59': Εκτελεί χαμηλά ο Βιεϊρίνια, μακρινό σουτ του Ντάγκλας Αουγκούστο, άουτ.

21:16

58': Πρώτο κόρνερ για τον ΠΑΟΚ στο ματς, το κερδίζει ο Μίσιτς.

21:15

57': Κίτρινη στον Μακέντα για φάουλ στον Ίνγκασον.

21:12

55': Κίτρινη στον Γιόχανσον για φάουλ στον Ελ Καντουρί.