1
16:44

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας καλό απόγευμα από το a-sports.gr.

16:43

Χωρίς νικητή το χανιώτικο ντέρμπι μετά το 1-1 και το οποίο έφερε διαμαρτυρίες και από τους παίκτες των δύο ομάδων προς τον διαιτητή. Ο Πλατανιάς προηγήθηκε στο 55' με τον Μπιανκόνι και τα Χανιά ισοφάρισαν στο 73' με τον Βρεττό. Διαμαρτυρίες για οφσάιντ στη φάση αυτή, δοκάρι είχε στο 90' ο Πλατανιάς.

16:42

Λήξη του αγώνα, Πλατανιάς - Χανιά 1-1.

16:40

90+4': Τρίτη και τελευταία αλλαγή και για τον Πλατανιά μέσα ο Κωστίκος έξω ο Ποζατζίδης.

16:38

90+2': Κίτρινη κάρτα στον Κουσκουνά.

16:37

90+1': Ο Ποζατζίδης εκτελεί το κόρνερ, κεφαλιά του Λεωνιδόπουλου η μπάλα λίγο άουτ από την εστία του Κουτζαβασίλη.

16:37

Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

16:36

90': Δοκάρι για τον Πλατανιά με την σέντρα σουτ του Μποσέτι να βρίσκει το οριζόντιο δοκάρι και τον Κουτζαβασίλη να την στέλνει κόρνερ.

16:34

88': Νέα διακοπή στο ματς για τραυματισμό του Καραγκούνη.

16:32

86': Ο Μποσέτι κάνει φάουλ στον Ναζλίδη και μίνι διακοπή στο ματς.

16:28

82': Λεωνιδόπουλος αντί του Ρεβυθόπουλου στη δεύτερη αλλαγή του Πλατανιά στο ματς.

16:22

Δικαίωση για τον Αλέξανδρο Βοσνιάδη καθώς οι δύο από τις τρεις αλλαγές του είχαν την υπογραφή του 1-1.

16:21

75': Νέα κίτρινη κάρτα την βλέπει ο Νίλι που εξακολουθεί να διαμαρτύρεται.

16:20

74': Κίτρινη κάρτα σε Γκοτ και Ρεθυβόπουλο για διαμαρτυρίες. Για οφσάιντ διαμαρτύρονται οι γηπεδούχοι, κανένα οφσάιντ δεν υπάρχει.

16:19

Ο Λεοζίνιο με κάθετη βρίσκει τον Βρεττό ο οποίος παρά το μαρκάρισμα του αντιπάλου του στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 1-1 παρότι έπεφτε κάτω εκείνη την ώρα.

16:19

73': ΓΚΟΛ για τα Χανιά!

16:14

68': Μοναδική φάση για τα Χανιά με τον νεοεισελθών Βρεττό από τα αριστερά να πασάρει στον Λεοζίνιο, ο οποίος από το ύψος του πέναλτι επιχειρεί το σουτ για να διώξει ο Γκοτ με τις γροθιές.

16:13

67': Πρώτη αλλαγή για τον Πλατανιά με τον Λεϊρία να περνά στο ματς αντί του Λουκίνα.

16:11

65': Διπλή αλλαγη για τον Αλέξανδρο Βοσνιάδη που ενισχύει επιθετικά την ομάδα του. Ο Ναζλίδης αντί του Ανδρέου και ο Βρεττός αντί του Πάνου.

16:09

63': Κίτρινη κάρτα για τον Παναγιωτούδη.

16:08

62': Κίτρινη κάρτα βλέπει ο Μποσέτι.

16:07

61': Κίτρινη κάρτα στον Μπιανκόνι.

16:03

57': Πρώτη φάση για τα Χανιά στο δεύτερο μέρος με τον Ουνγιαλίδη να δοκιμάζει το σουτ, αλλά την μπάλα να περνά άουτ.

16:02

Το 1-0 για τον Πλατανιά είναι γεγονός με τον Μπιανκόνι με κοντινό σουτ να στέλνει την μπάλα στα δίχτυα του Κουτζαβασίλη μετά από ωραία σέντρα του Ουές από τα δεξιά.

16:01

55': ΓΚΟΛ για τον Πλατανιά!

15:58

52': Σουτ του Καραγκούνη η μπάλα βρίσκει στο πόδι του Μουμίν και κόρνερ για τον Πλατανιά.

15:52

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.

15:52

46': Λεοζίνιο αντί του Αρναρέλλη στην πρώτη αλλαγή των Χανίων στο ματς.