1
16:53

Από το a-sports.gr, ευχές για καλό απόγευμα!

16:52

Ο Απόλλων Λάρισας πετυχαίνει μία τεράστια ανατροπή στο δεύτερο ημίχρονο από 0-1 και φτάνει στη νίκη με 2-1. Η μπάλα τιμώρησε την Ξάνθη για τις πάρα πολλές μοναδικές ευκαιρίες που έχασε.

16:51

Απόλλων Λάρισας - Ξάνθη 2-1

16:51

90+4': Λήξη β' ημιχρόνου.

16:50

90+4': Κίτρινη κάρτα στον Νύκταρη.

16:48

90+1': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Εντουάρντο στην αγκαλιά του Γκέκα.

16:48

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:47

90': Φάουλ σε καλό σημείο για την Ξάνθη.

16:47

90': Κίτρινη κάρτα στον Καμπέρη.

16:42

84': Σουτ του Μπρέμπου λίγα μέτρα έξω από την περιοχή της Ξάνθης, η μπάλα περνάει δίπλα από το δεξί κάθετο δοκάρι του Γκονζάλβες.

16:41

Εξαιρετική σέντρα του Σκούπρα από τα δεξιά, πλασέ του Μπρέμπου στην κίνηση από το ύψος του πέναλτι και 2-1 για τον Απόλλωνα.

16:40

83': ΓΚΟΛ για τον Απόλλωνα Λάρισας!

16:38

82': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ντουρίτσκοβιτς, μπλοκάρει σταθερά ο Γκέκας.

16:38

81': Φάουλ σε εξαιρετικό σημείο για την Ξάνθη.

16:38

81': Κίτρινη κάρτα στον Κωστούλα.

16:37

Σουτ του Γκαργκαλατζίδη από θέση μέσα αριστερά στην περιοχή του Απόλλωνα, ο Γκέκας κάνει επαφή και η μπάλα καταλήγει στο αριστερό κάθετο δοκάρι και απομακρύνεται.

16:36

79': Δοκάρι για την Ξάνθη!

16:35

78': Κίτρινη κάρτα στον Λισγάρα.

16:33

76': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μουλέν από θέση έξω αριστερά, μπλοκάρει στο παραθυράκι της εστιάς του ο Γκέκας.

16:32

75': Αλλαγή για τον Απόλλωνα Λάρισας. Ο Λίταινας παραχωρεί τη θέση του στον Νούσιο.

16:30

73': Κλείνει τις αλλαγές της η Ξάνθη. Ο Γκαργκαλατζίδης στη θέση του Μπαριέντος.

16:29

71': Κίτρινη κάρτα στον Ντουρίτσκοβιτς.

16:28

71': Μεγάλη ευκαιρία για τον Απόλλωνα. Ο Σιφναίος με δυνατό συρτό σουτ έστειλε την μπάλα ελάχιστα άουτ.

16:27

70': Ακόμα μία μοναδική ευκαιρία για την Ξάνθη. Ο Εντουάρντο εντελώς μόνος στην καρδιά της περιοχής του Απόλλωνα, αστοχεί.

16:26

68': Νέα τεράστια ευκαιρία για την Ξάνθη, η οποία πλέον κυριαρχεί στο γήπεδο. Ο Μουλέν από εξαιρετικό σημείο μέσα στην περιοχή του Απόλλωνα έστειλε την μπάλα ελάχιστα δίπλα από το δεξί κάθετο δοκάρι του Γκέκα.

16:24

67': Μεγάλη ευκαιρία για την Ξάνθη, με τον Ρενέλα να γυρίζει στον Εντουάρντο ο οποίος από πλεονεκτική θέση μέσα στην περιοχή αστοχεί.

16:22

64': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Σιφναίος στη θέση του Σάντος.

16:21

64': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Νύκταρης περνάει στη θέση του Μπαστακού.

16:20

63': Τεράστια ευκαιρία για την Ξάνθη. Ο Ντουρίτσκοβιτς από το ύψος της μικρής περιοχής του Γκέκα στέλνει την μπάλα ψηλά άουτ.

16:15

58': Δεύτερη αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Πολέτο παραχωρεί τη θέση του στον Εντουάρντο Τεσέιρα.

16:13

56': Τακουνάκι του Ρενέλα στον Ντουρίτσκοβιτς, δυνατό σουτ από τον δεύτερο, δεν ανησυχεί ο Γκέκας.

16:09

51': Σουτ του Μπαριέντος στα όρια της περιοχής του Απόλλωνα, η μπάλα περνάει άουτ.

16:07

Σέντρα του Σάντος από τα αριστερά μέσα στην περιοχή της Ξάνθης, ο Ναζίμ με κεφαλιά εξ επαφής στέλνει την μπάλα στα δίχτυα και ισοφαρίζει σε 1-1.

16:07

50': ΓΚΟΛ για τον Απόλλωνα!

16:05

48': Πλασέ του Μπραριέντος, μπλοκάρει ο Γκέκας.

16:03

Αλλαγή για την Ξάνθη με την έναρξη του ημιχρόνου. Ο Λεωντσάκος έχει περάσει στον αγωνιστικό χώρο στη θέση του Σόσα.