-
0
18:59

18:58

Στην 7η θέση με 11 βαθμούς ανεβαίνει ο Ατρόμητος μετά το επιβλητικό 4-0 επί του Πανιωνίου. Σκούρα τα πράγματα για τους Νεοσμυρνιώτες, που παραμένουν στο -2.

18:58

90'+2: Λήξη του αγώνα, 4-0.

18:58

90'+2: Κεφαλιά του Μανιάτη, άουτ.

18:56

90': Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:50

85': Αφύλακτος ο Μανιάτης εκτός περιοχής και κάνει το σουτ, ψηλά άουτ η μπάλα.

18:48

83': Φαλτσαριστό σουτ του Βέλλιου λίγο έξω από τη μεγάλη περιοχή, άουτ.

18:44

79': Ρόσα αντί Μπαένα, τρίτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

18:42

76': Εμμανουηλίδης αντί Μιλόγεβιτς, τρίτη αλλαγή για τον Πανιώνιο.

18:41

75': Κίτρινη στον Ουγκράι για θέατρο.

18:38

73': Ο νεοεισελθών Ουγκράι εκτελεί απευθείας φάουλ από δεξιά, στην εξωτερική πλευρά των διχτύων η μπάλα.

18:37

72': Ουγκράι αντί Ενσικουλού, δεύτερη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

18:37

71': Σουτ του Οικονομίδη από θέση μέσα δεξιά, κοντράρει η μπάλα, αποκρούει ο Μανδάς.

18:34

Ο Ούμπιντες πιάνει υπέροχο σουτ εκτός περιοχής, ο Μαλέρμπ βρίσκει λίγο την μπάλα, αλλά δεν μπορεί να αποτρέψει το 4-0.

18:34

69': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

18:32

67': Σουτάρει ο Μανιάτης εκτός περιοχής, μπλοκάρει ο Μανδάς.

18:29

64': Δεύτερη αλλαγή για τον Πανιώνιο, Οικονομίδης αντί Παπανικολάου.

18:28

62': Ωραίο δυνατό σουτ του Βέλλιου εκτός περιοχής, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

18:26

60': Ούμπιντες αντί Ανδρούτσου, πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

18:23

58': Σουτ του Δούμτσιου από θέση μέσα δεξιά, στην εξωτερική πλευρά των διχτύων η μπάλα.

18:21

55': Ο Ατρόμητος δείχνει ότι θέλει να αρκεστεί σε διαχείριση του καθαρού προβαδίσματός του.

18:14

49': Ο Σαραμαντάς σεντράρει από αριστερά, κεφαλιά του Μιλόγεβιτς, ωραία απόκρουση από τον Μανδά.

18:12

47': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μαξίμοβιτς, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

18:11

46': Πρώτη αλλαγή για τον Πανιώνιο, Δούμτσιος αντί Τσιλούλη.