21:23

21:22

Ο ΠΑΟΚ παίρνει εύκολο διπλό και με 20 βαθμούς ανεβαίνει στην κορυφή της Σούπερ Λίγκας, περιμένοντας βέβαια το τι θα γίνει στο ντέρμπι του Ολυμπιακού με την ΑΕΚ.

21:21

90'+3': Λήξη του αγώνα, 0-2.

21:17

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων

21:15

88' Σουτ στην κίνηση του Τσοκάνη, άουτ.

21:13

86': Κίτρινη στον Μαξ για φάουλ στον Μπίσεσβαρ.

21:09

82': Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Βιεϊρίνια αντί Λημνιού.

21:04

76': Ευκαιρία για τον Βόλο, σέντρα του Φεράρι από αριστερά, κεφαλιά του Μάντζη από επίκαιρη θέση, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

21:02

75': Άκπομ αντί Σβιντέρσκι, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

21:02

Ο Πέλκας με εκτέλεση α λα Πανένκα γράφει το 0-2.

21:01

74': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

20:59

71': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΟΚ! Ο Δημόπουλος βρίσκει τα πόδια του Λημνιού.

20:57

69': Κόρνερ από τα πόδια του Τσίκα για τον ΠΑΟΚ, περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

20:56

68': Λανθασμένη υπόδειξη οφσάιντ στον Σβιντέρσκι.

20:52

64': Πέλκας αντί Στοχ, πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

20:49

61': Ωραία ατομική ενέργεια του Μπίσεσβαρ και σουτ εντός περιοχής, απομακρύνει σε κόρνερ ο Γκαραβέλης. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

20:48

60': Εκτελεί από δεξιά ο Μίσιτς, κακή κεφαλιά του Μάτος, άουτ.

20:47

60': Μακρινό σουτ του Ντάγκλας Αουγκούστο, κόντρα στον Φεράρι, κόρνερ για τον ΠΑΟΚ.

20:41

54': Μάντζης αντί Ατιγιάτ, πρώτη αλλαγή για τον Βόλο.

20:40

52': Κίτρινη στον Ντεντάκη για φάουλ στον Γιαννούλη.

20:36

49': Μακρινό σουτ του Λημνιού, χωρίς τύχη.

20:33

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

20:17

Σαφώς ανώτερος ο ΠΑΟΚ, με υπομονή έψαξε το γκολ και το βρήκε με τον Λημνιό ενάντια στον Βόλο που δεν έχει καταφέρει να φανεί απειλητικός έως τώρα.

20:17

45'+1: Λήξη α' ημιχρόνου, 0-1.

20:12

41': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Δημόπουλου από μακρινή απόσταση, πέφτει και μπλοκάρει εύκολα ο Ζίβκοβιτς.

20:11

40': Εκτελεί ο Στοχ από αριστερά, κεφαλιά του Ίνγκασον, ψηλά άουτ η μπάλα.

20:10

39': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από τα πόδια του Τσίκα.