0
16:59

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας. Καλό απόγευμα από το a-sports.gr.

16:55

Ισόπαλο χωρίς τέρματα έληξε το ντέρμπι Τρίκαλα - Καβάλα για την 5η αγωνιστική της Football League. Κακό παιχνίδι χωρίς φάσεις, με τους φιλοξενούμενους να παίρνουν αυτό που ήθελαν. Ανούσια η υπεροχή των γηπεδούχων που παραμένουν χωρίς εντός έδρας νίκη. Χωρίς τρίποντο εκτός έδρας παραμένει η Καβάλα.

16:54

90'+4' Τέλος του αγώνα στα Τρίκαλα.

16:50

90' 4 λεπτά οι καθυστερήσεις.

16:49

90' Κίτρινη κάρτα στον Ορφανίδη της Καβάλας.

16:47

86' Πολύ άστοχο σουτ του Σταματή για τα Τρίκαλα, δεν ανησυχεί ο Δήμιζας.

16:45

85' Ολοκληρώνουν τις αλλαγές τους τα Τρίκαλα. Ο Τσίπρας δίνει τη θέση του στον Καμπλιώνη.

16:41

81' Τρίτη αλλαγή για την Καβάλα. Στη θέση του Μαρκόπουλου ο Βασίλης Παπαδόπουλος.

16:40

80' Πρώτη τελική προσπάθεια της Καβάλας στο παιχνίδι, με τον Γιακουμή να μπλοκάρει τη μπάλα σε κεφαλιά του Μαρκόπουλου.

16:34

74' Ο Βόσαλικ κερδίζει κόρνερ για την Καβάλα. Ο Γιακουμής μπλοκάρει τη μπάλα στην εκτέλεση.

16:34

73' Ο Λώττας εκτελεί το κόρνερ από δεξιά. Επιθετικό φάουλ του Γιαννίτση.

16:33

73' Εκτέλεση φάουλ του Λώττα, ο ΑΟΤ κερδίζει κόρνερ.

16:31

71' Ο Σταματής κερδίζει φάουλ από τον Κέρθι στο ημικύκλιο της περιοχής. Ο Λώττας θα αναλάβει την εκτέλεση.

16:30

70' Ευκαιρία για τα Τρίκαλα. Από μπαλιά του Λώττα στον Σανδραβέλη και σέντρα του δεύτερου οι Τσίπρας, Σταματής δεν μπορούν να σουτάρουν εντός περιοχής.

16:29

69' Κίτρινες κάρτες στον Ριζογιάννη των Τρικάκων και τον Μαρκόπουλο της Καβάλας.

16:28

68' Ένταση μεταξύ των ποδοσφαιριστών των δύο ομάδων. Όλα ξεκίνησαν από αψιμαχία των Ριζογιάννη, Μαρκόπουλου.

16:27

67' Από βαθιά μπαλιά στην άμυνα της Καβάλας ο Τσίπρας προσπαθεί να πιάσει την κεφαλιά, αλλά ο Δήμιζας προλαβαίνει και μπλοκάρει.

16:26

66' Ο Γιαννίτσης ζητά να ξαναμπεί. Συνεχίζεται η αναμέτρηση.

16:24

64' Προσωρινή διακοπή στο παιχνίδι λόγω τραυματισμού του Γιαννίτση των Τρικάλων.

16:22

62' Ο Σανδραβέλης από δεξιά προσπαθεί να κάνει το γέμισμα, η άμυνα της Καβάλας δεν μπορεί να απομακρύνει και στην επαναφορά ο μπακ των Τρικάλων χάνει τη μπάλα εντός περιοχής.

16:17

58' Δεύτερη αλλαγή για την Καβάλα. Ο Χαντί δίνει τη θέση του στον Θωμαΐδη.

16:16

56' Δεύτερη αλλαγή για τα Τρίκαλα. Στη θέση του Πελάεθ ο Παπαγεωργίου.

16:14

54' Εκτέλεση κόρνερ από δεξιά με τον Λώττα, ο ΑΟΚ κερδίζει πλάγιο.

16:13

53' Πρώτη αλλαγή για τα Τρίκαλα. Στη θέση του Ελευθεριάδη ο Λώττας.

16:11

52' Κόρνερ κερδίζουν οι γηπεδούχοι. Στην εκτέλεση του Πελάεθ οι αμυντικοί της Καβάλας απομακρύνουν.

16:11

51' Προσπάθεια του Σταματή από αριστερά, η μπάλα καταλήγει άουτ.

16:09

49' Ο προπονητής των Τρικάλων Περικλής Αμανατίδης έδωσε εντολή στον Αριστείδη Λώττα να κάνει ζέσταμα. Ο έμπειρος μέσος είχε περάσει ως αλλαγή στο παιχνίδι της προηγούμενης αγωνιστικής με την Τρίγλια και είχε βρει δίχτυα.

16:05

46' Πρώτη αλλαγή για την Καβάλα. Στη θέση του Καθάριου ο Ορφανίδης.

16:05

46' Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου στα Τρίκαλα.