2
21:27

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας. Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

21:25

Ο ΠΑΣ Γιάννινα με ένα αυτογκόλ και ένα πέναλτι υποχρέωσε τον Λεβαδειακό στη δεύτερη διαδοχική του ήττα (1-2) στο πρωτάθλημα και πανηγύρισε το πρώτο τρίποντο στη Super League 2. Οι Βοιωτοί που μπήκαν πλέον σε περιπέτειες, ισοφάρισαν με πέναλτι του Μάντζιου στο φινάλε του πρώτου ημιχρόνου, αλλά με την απόδοσή τους δεν έδειξαν ότι δικαιούνταν κάτι περισσότερο.

21:24

Λήξη της αναμέτρησης στη Λιβαδειά. Σπουδαία νίκη (2-1) για τον ΠΑΣ Γιάννινα απέναντι στον Λεβαδειακό.

21:22

90+4' Κόρνερ κερδίζει ο Λεβαδειακός σε ανάποδη κεφαλιά του Νικολιά.

21:18

90' Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων στο παιχνίδι.

21:18

90' Κίτρινη κάρτα για τον προπονητή του Λεβαδειακού, Δημήτρη Σπανό για διαμαρτυρία.

21:17

89' Κεφαλιά του Σκόνδρα από την εκτέλεση κόρνερ, ο Μπάγιτς πέφτει και μπλοκάρει.

21:16

88' Σουτ του Ξύδα, ο Μπάγιτς παραχωρεί κόρνερ.

21:14

87' Κλείνει τις αλλαγές του και ο ΠΑΣ Γιάννινα. Στη θέση του Παμλίδη περνά ο Ζιούλης.

21:13

85' Κίτρινη κάρτα στον Λέο του ΠΑΣ Γιάννινα, γιατί δεν άφησε να εκτελεστεί φάουλ.

21:11

83' Τρίτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Στη θέση του τραυματία Καραχάλιου ο Κόναν.

21:07

79' Φάουλ του Αποστολόπουλου στον Ιωαννίδη. Δεν δείχνει κίτρινη κάρτα ο Αγγελάκης.

21:01

73' Δεύτερη αλλαγή και για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Στη θέση του Κάστρο ο Πίτου Γκαρσία.

21:01

72' Δεύτερη αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο μπακ Αργυρόπουλος δίνει τη θέση του στον εξτρέμ, Ενομό.

20:59

71' Σκληρό φάουλ του Ανγκουά στον Ξύδα. Αντί να βρει μπάλα βρήκε το πόδι του ποδοσφαιριστή του ΠΑΣ Γιάννινα.

20:56

68' Σουτ του Κάστρο, ο Μπάγιτς μπλοκάρει τη μπάλα.

20:53

65' Πρώτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Ορφανίδης αντικαθιστά τον Παντελιάδη.

20:52

64' Μεγάλη ευκαιρία για τον Λεβαδειακό. Ο Σανάμπρια από το ύψος της περιοχής σουτάρει ψηλά άουτ.

20:50

62' Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Στη θέση του Νάουμετς ο Ξύδας.

20:45

57' Εκτέλεση κόρνερ του Κοζορώνη, ο Ανγκουά πιάνει την κεφαλιά, αλλά δεν βρίσκει στόχο.

20:44

56' Ο Μπάγιτς πέφτει και μπλοκάρει τη μπάλα σε σουτ του Αποστολόπουλου.

20:42

54' Σουτ του Κοζορώνη, ο Γιαννίκογλου μπλοκάρει τη μπάλα.

20:39

51' Κίτρινη κάρτα στον Αργυρόπουλο για φάουλ στον Μπουκουβάλα.

20:36

47' ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ με εκτέλεση πέναλτι του Παμλίδη και 1-2 για την ομάδα της Ηπείρου.

20:35

46' Από μπαλιά του Νάουμετς στον Νικολιά ο Λιάγκας τον βρίσκει χαμηλά στο πόδι εντός περιοχής και ο Αγγελάκης δείχνει σωστά την άσπρη βούλα.

20:34

46' ΠΕΝΑΛΤΙ υπέρ του ΠΑΣ Γιάννινα!

20:33

46' Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου