0
16:52

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό απόγευμα από το a-sports.gr.

16:51

Καλύτεροι οι γηπεδούχοι στο πρώτο ημίχρονο, ισορρόπησαν οι φιλοξενούμενοι στο δεύτερο, χωρίς ωστόσο να καταφέρουν να ισοφαρίσουν.

16:50

Πρώτη νίκη στο πρωτάθλημα της Football League για τον Ασπρόπυργο, πρώτη ήττα για την Καβάλα.

16:50

Ασπρόπυργος-Καβάλα 1-0

16:49

90+4': Λήξη του αγώνα.

16:45

90': 4 λεπτά ο χρόνος των καθυστερήσεων.

16:42

87': Κίτρινη κάρτα στον Γαβριηλίδη.

16:41

85': Αλλαγή για τον Ασπρόπυργο. Σταγάκης στη θέση του Ιωαννίδη.

16:33

78': Μεγάλη ευκαιρία για την Καβάλα. Ο Μελισσόπουλος πλασάρει στην κίνηση, με τον Παναγόπουλο να μπλοκάρει σταθερά.

16:31

76': Αλλαγή για την Καβάλα. Ο Παυλίδης περνάει στη θέση του Καθάριου.

16:30

76': Αλλαγή για τον Ασπρόπυργο. Ο Κάκκο παραχωρεί τη θέση του στον Στεφάνοβιτς.

16:23

68': Σουτ του Κάκκο από καλή θέση μετά από λάθος του Χαντί, η μπάλα φεύγει ψηλά άουτ.

16:22

67': Αλλαγή για τον Ασπρόπυργο. Νικολακάκης στη θέση του Βασιλείου.

16:21

67': Αλλαγή για την Καβάλα. Αρναούτογλου στη θέση του Μαϊδανού.

16:21

66': Σουτ του Μαρκόπουλου από μέσα δεξιά, η μπάλα φεύγει αρκετά μέτρα άουτ.

16:18

64': Κεφαλιά του Μαρκόπουλου, η μπάλα περνάει άουτ.

16:17

63': Σουτ του Γαβριηλίδη, αποκρούει σε κόρνερ ο Παναγόπουλος.

16:10

56': Κόρνερ για την Καβάλα.

16:08

54': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ασπρόπυργο. Ο Σρέτσκοβιτς με σέντρα ακριβείας από τα αριστερά, βγάζει τον Κάκκο σε πλεονεκτική θέση με την εστία, ωστόσο η κεφαλιά του περνάει άουτ.

16:07

52': Πρώτη αλλαγή για την Καβάλα. Ο Μελισσόπουλος στη θέση του Παπαδόπουλου.

16:02

47': Σέντρα του Μαϊδανού, ο Καθάριος με πλασέ στην κίνηση δε βρίσκει εστία.