1
19:14

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας, καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

19:13

Καλύτερος ο ΟΦΗ στο δεύτερο ημίχρονο, παίρνει μια δίκαιη νίκη και ανεβαίνει στους 13 βαθμούς.

19:11

Λήξη της αναμέτρησης, ΟΦΗ-Πανιώνιος 4-1.

19:11

90+3': Κίτρινη στον Ευαγγέλου για μαρκάρισμα στον Τσιλιανίδη.

19:09

90+2': Ο Μάνος σκοράρει αλλά το γκολ ακυρώνεται ως οφσάιντ.

19:08

90+1': Τρία λεπτά επιπλέον χρόνου.

19:07

90': Σουτ του Στάικου η μπάλα περνάει πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Κότνικ.

19:06

89': Ο Δούμτσιος πλασάρει πάνω στον Νάστο.

19:05

87': Σουτ του Μάνου, μπλοκάρει ο Κότνικ.

19:04

87': Κόρνερ για τον Πανιώνιο.

19:03

86': Μασούρας στη θέση του Παπανικολάου.

19:02

86': Στάικος στη θέση του Νέιρα.

19:01

83': Μάνος αντί του Ναμπί.

19:01

Καθολική η υπεροχή του ΟΦΗ.

18:59

Ο Σεμέντο με ωραία ατομική ενέργεια από τα αριστερά πετυχαίνει δεύτερο προσωπικό τέρμα για το 4-1.

18:58

82': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

18:56

79': Δούμτσιος στη θέση του Παπαγεωργίου.

18:55

79': Κόρνερ για τον ΟΦΗ περνάει ανεκμετάλλευτο.

18:54

78': Κίτρινη κάρτα στον Σωτηρίου για καθυστέρηση.

18:53

77': Πρώτη αλλαγή για τον ΟΦΗ. Κουτρουμπής στη θέση του Κοροβέση.

18:48

Ο Τσιλιανίδης με πλασέ μέσα από την περιοχή κάνει το 3-1 για τους Κρητικούς.

18:48

71': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

18:47

70': Σουτ του Ναμπί έξω από την περιοχή, λίγο άουτ από το αριστερό δοκάρι.

18:42

65': Επιθετικό φάουλ του Ευαγγέλου στον Μαρινάκη.

18:42

65': Κόρνερ για τον Πανιώνιο από δεξιά.

18:37

61': Μεγάλη ευκαιρία για το 3-1. Ο Σεμέντο σουτάρει και η μπάλα καταλήγει κόρνερ.

18:36

59': Αλλαγή για τον Πανιώνιο. Καμαρά στη θέση του Τσιλούλη.

18:32

Ο Νέιρα πλασάρει τον Κότνικ μέσα από την περιοχή, μετά από συνδυασμό Σεμέντο και Φιγκειρέδο και γράφει το 2-1.

18:31

55': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

18:29

53': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΟΦΗ, αλλά ο Κότνικ έχει απάντηση στο πλασέ του Σεμέντο.

18:29

Η μπάλα περνάει άουτ.

18:28

52': Κόρνερ για τον ΟΦΗ.

18:28

Αρκετά επιθετικός ο ΟΦΗ στα πρώτα λεπτά του δεύτερου ημιχρόνου.

18:26

49': Κίτρινη στον Σακόρ.

18:24

48': Κόρνερ για τον ΟΦΗ.

18:23

18:06

Έντονες διαμαρτυρίες των ανθρώπων του Πανιωνίου για το γκολ του Παπανικολάου που ακυρώθηκε.

18:05

45+4': Λήξη α' ημιχρόνου, ΟΦΗ-Πανιώνιος 1-1.

18:02

45': 4 τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:01

42': Κίτρινες κάρτες σε Παπαγεωργίου και Κόρμπο.

18:01

Για φάουλ του Παπαγεωργίου στο ξεκίνημα της φάσης πάνω στον Σεμέντο.

17:59

Ακυρώθηκε το γκολ μέσω VAR.

17:56

Ο Πανιώνιος ξανά στην κόντρα, ο Αραμπούλι γυρνάει την μπάλα στον Μιλόγεβιτς, ο οποίος την περνάει στον Παπανικολάου και αυτός με εύστοχο πλασέ εντός περιοχής νικάει τον Σωτηρίου για το 1-2.

17:55

40': ΓΚΟΛ για τον Πανιώνιο!