-
2
19:16

19:14

Ο ΠΑΟΚ γυρίζει στα νικηφόρα αποτελέσματα και με 14 βαθμούς ανεβαίνει για την ώρα μόνος στη 2η θέση. Παραμένει στους 3 βαθμούς και χαμηλά στην κατάταξη ο Αστέρας.

19:13

90'+6: Λήξη του αγώνα, 1-2.

19:08

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:06

89': Μπόρχα Φερνάντεθ αντί Ματρικάρντι, τρίτη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης.

19:03

86': Υπέροχο σουτ του Λημνιού εκτός περιοχής και αριστερά, ελάχιστα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα. Καλή ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ.

18:59

82': Σίτο αντί Ριέρα, δεύτερη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης.

18:57

80': Κίτρινη στον Ντάγκλας Αουγκούστο για φάουλ στον Ριέρα.

18:54

77': Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Πέλκας αντί Ελ Καντουρί, Άκπομ αντί Σβιντέρσκι.

18:53

76': Χαουρέγκι αντί Μουνάφο, πρώτη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης.

18:51

74': Κόρνερ παραχωρεί για τον Αστέρα ο Σβιντέρσκι, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:50

73': Κίτρινη στον Ελ Καντουρί για φάουλ στον Μαρκ Φερνάντεθ.

18:48

71': Κόρνερ παραχωρεί ο Ματρικάρντι για τον ΠΑΟΚ, περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

18:47

70': Ωραίο δυνατό μακρινό σουτ του Ντάγκλας Αουγκούστο, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

18:44

67': Περνά ανεκμετάλλευτο το κόρνερ του ΠΑΟΚ με εκτελεστή τον Μίσιτς.

18:44

67': Μαουρίσιο αντί Μπίσεσβαρ, πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

18:43

66': Κόρνερ κερδίζει ο Γιαννούλης για τον ΠΑΟΚ.

18:42

65': Ο Καπίγια εκτελεί το κόρνερ, δεν αντιδρά καλά η άμυνα του ΠΑΟΚ, αλλά δεν προκύπτει και φάση για την ομάδα της Τρίπολης.

18:42

65': Κίτρινη στον Μπίσεσβαρ.

18:41

64': Ωραίο σουτ στην κίνηση του Μαρτίνεθ μετά από σέντρα του Βλάχου από δεξιά, ο Ζίβκοβιτς θα διώξει δύσκολα σε κόρνερ στη γωνία του. Σημαντική ευκαιρία για τον Αστέρα.

18:35

Ο Καπίγια εκτελεί το κόρνερ από αριστερά, ο Σουάρεθ με κεφαλιά νικά κατά κράτος τον Μάτος, δεν μπορεί να αντιδράσει ο Ζίβκοβιτς, 1-2.

18:35

58': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

18:35

56': Κόρνερ παραχωρεί ο Λημνιός για τον Αστέρα.

18:30

53': Ο Αστέρας καλείται να βγάλει αντίδραση, αλλά δεν δείχνει να μπορεί με βάση την εικόνα του στο ματς.

18:24

Ο Ελ Καντουρί κάνει το γύρισμα από αριστερά, ο Άνχελ Μαρτίνεθ προσπαθώντας να διώξει την μπάλα θα σημειώσει αυτογκόλ με προβολή για το 0-2.

18:24

47': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

18:23

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.