1
19:14

Ευχαριστούμε που μείνατε στο a-sports.gr, από τον Δημήτρη Δημητρίου, που ήταν στη Ριζούπολη, καλή συνέχεια.

19:11

Εκτεθειμένος ο Παναθηναϊκός στο β' ημίχρονο αμυντικά, εν τέλει το πλήρωσε... Τεράστιο διπλό για την Ξάνθη, που πιάνει κορυφή!

19:11

Αποδοκιμασίες από μερίδα οπαδών του Παναθηναϊκού και σε Γιώργο Δώνη,

19:10

Λήξη αναμέτρησης... Τελικό αποτέλεσμα Παναθηναϊκός - Ξάνθη 0-1.

19:09

Το VAR αποφάσισε... Μετρά το γκολ του Φόσερ σε προβολή από κοντά, 0-1.

19:09

90'+3: ΓΚΟΛ για την ΞΑΝΘΗ!

19:07

Οφσάιντ ο Φοσέρ, που σκοράρει... Όλος ο πάγκος της Ξάνθης μέσα στον αγωνιστικό χώρο, διαμαρτυρίες. Ο Κομίνης περιμένει το VAR.

19:04

Συμπληρώθηκαν τα 90', τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων...

19:03

89': Μεγάλη ευκαιρία για την Ξάνθη. Ο Αμορίν στην κόντρα, ανοίγει στον Στάρτζεον, ο οποίος βγάζει στο ύψος του πέναλτι τον Φόσερ, σουτ από θέση τετ α τετ, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

19:02

88': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Από τα αριστερά ο Ζαχίντ, περνά ανεκμετάλλευτο...

18:57

83': Ο Ζαχίντ κινείται από θέση μέσα αριστερά, ξεφεύγει από τους αντιπάλους από πλάγια θέση, σουτ, άουτ.

18:55

81': Τελευταία αλλαγή και για τον Γιώργο Δώνη από πλευράς Παναθηναϊκού. Ο Καμπετσής στη θέση του Μπουζούκη.

18:53

79': Κίτρινη στον Κοβάσεβιτς.

18:52

78': Τρίτη αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Φασίδης αντί του Σόσα.

18:49

75': Σέντρα-σουτ Ζαχίντ από θέση μέσα δεξιά, ο Άμπαντ μπλοκάρει και "καθαρίζει" τη φάση.

18:47

73': Εκτελεί ο Ζαχίντ από τα αριστερά το κόρνερ, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:46

72': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό. Σουτ Περέα κόντρα, νέο σουτ Ζαχίντ μέσα από την περι0οχή, συρτό διαγώνιο, σε κόρνερ σωτήρια ο Άμπαντ.

18:43

69': Κίτρινη στον Πούγγουρα.

18:40

66': Κόρνερ για την Ξάνθη από τα αριστερά με τον Μασάδο, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:39

65': Φάουλ για τον Παναθηναϊκό από τα δεξιά με τον Ζαχίντ, κεφαλιά του Πούγγουρα, άουτ.

18:36

62': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Από τα δεξιά ο Ζαχίντ, κεφαλιά Κουρμπέλη, πάνω από την εστία της Ξάνθης.

18:32

58': Δεύτερη αλλαγή για την Ξάθνη. Ο Φόσερ στη θέση του Ρενέλα.

18:32

58': Οφσάιντ ο Περέα, σωστή υπόδειξη.

18:29

55': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Μπουζούκης από τα δεξιά, η μπάλα απομακρύνεται.

18:26

52': Μεγάλη ευκαιρία για τους φιλοξενούμενους. Στην κόντρα η Ξάνθη, ο Γουίλιαμ Αμορίμ βγαίνει μπροστά, σουτ υπό την πίεση του Γιόχανσον μέσα στην περιοχή και σε θέση τετ α τετ, άουτ.

18:25

51': Δεν μπορεί να συνεχίσει ο Χατζηθεοδωρίδης. Δεύτερη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό, στη θέση του ο Περέα.

18:22

Μικρή διακοπή, καθώς έχει τραυματιστεί ο Χατζηθεοδωρίδης... Στο λεπτό αρχίζει εκ νέου το ματς. Με δέκα προσωρινά οι "πράσινοι".

18:19

18:19

46': Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Μασάδο μέσα στη θέση του Μουλέν.

18:19

46': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Μακέντα αντί του Κολοβού.