1
16:55

Καλό απόγευμα από το a-sports.gr.

16:53

Πολύ ωραίο ματς, με τον ΟΦΗ να εκμεταλλεύεται την κατάρρευση του Αστέρα ύστερα από την αποβολή του Ιγκλέσιας στο 60'. Δίκαιο τρίποντο για τους Ηρακλειώτες, που με 10 βαθμούς ανεβαίνoυν για την ώρα στη 2η θέση μαζί με τον ΠΑΟΚ. Στους 3 έμειναν οι Αρκάδες.

16:53

90'+4: Λήξη του αγώνα, 3-1.

16:52

90'+4: Κίτρινη στον Τσιλιανίδη.

16:49

90'+1: ΔΟΚΑΡΙ για τον ΟΦΗ! Ο Τσιλιανίδης μόνος στα δεξιά της περιοχής σουτάρει, η μπάλα στο δεξί δοκάρι.

16:49

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:48

90': Ο Μάνος πασάρει στον Ναμπί, που σουτάρει στην κίνηση από κοντά, λίγο άουτ η μπάλα, ο ΟΦΗ κυνηγά και τέταρτο γκολ...

16:47

89': Μάνος αντί Φιγκεϊρέδο, τρίτη αλλαγή για τον ΟΦΗ.

16:46

Ο Νέιρα βρίσκει ανοργάνωτη την άμυνα του Αστέρα, πασάρει στον αφύλακτο Σεμέδο, που με σουτ από θέση μέσα αριστερά γράφει το 3-1.

16:45

87': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

16:40

83': Διαμαρτύρονται οι παίκτες του ΟΦΗ για πέναλτι σε χέρι του Μουνάφο, ο διαιτητής Ζαχαριάδης συμβουλεύεται το VAR, δεν υπάρχει παράβαση.

16:39

82': Ο Παπαδόπουλος θα νικήσει στο τετ α τετ τον Σεμέδο. Μεγάλη ευκαιρία χάνει ο ΟΦΗ για το 3-1.

16:36

78': Κίτρινη στον Κουτρουμπή.

16:35

78': Σουτ του Τσιλιανίδη από θέση μέσα δεξιά, δύσκολη απόκρουση του Παπαδόπουλου.

16:33

75': Τρίτη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης, Μπαράλες αντί Λουίς Φερνάντεθ.

16:31

73': Μακρινό σουτ του Τσιλιανίδη, αποκρούει ο Παπαδόπουλος.

16:28

70': Τραυματίας ο Μεγιάδο, αναγκαστική αλλαγή για τον ΟΦΗ, στη θέση του ο Κουτρουμπής.

16:27

69': Σουτ του Φιγκεϊρέδο εντός περιοχής, μπλοκάρει ο Παπαδόπουλος.

16:24

66': Μπόρχα Φερνάντεθ αντί Ριέρα, δεύτερη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης.

16:23

Σεμέδο και Ναμπί συνεργάζονται υπέροχα, από το τακουνάκι του δεύτερου η μπάλα καταλήγει στον Νέιρα, που μπαίνει στην περιοχή, πλασάρει εύστοχα και 2-1.

16:22

65': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

16:21

63': Κίτρινη στον Λουίς Φερνάντεθ.

16:18

60': Δεύτερη κίτρινη στον Ιγκλέσιας για αγκωνιά στον Κοροβέση και αποβολή για τον μέσο του Αστέρα. Με 10 μένουν οι Αρκάδες.

16:16

59': Κίτρινη στον Μαρτίνεθ για φάουλ στον Ναμπί.

16:15

Ο Ναμπί κάνει το γύρισμα από αριστερά της περιοχής, με προβολή ο Φιγκεϊρέδο προλαβαίνει τον Αντζουλά, 1-1.

16:14

57': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

16:11

54': Αλλαγή και για τον ΟΦΗ, Ναμπί αντί Βαζ.

16:11

53': Αντζουλάς αντί Πασαλίδη, πρώτη αλλαγή για τον Αστέρα και αναγκαστική, καθώς ο Πασαλίδης τραυματίστηκε.

16:09

Βαθιά μπαλιά του Ιγκλέσιας στον Λουίς Φερνάντεθ, που βγαίνει στην πλάτη της άμυνας του ΟΦΗ και με δυνατό σουτ από θέση μέσα δεξιά βρίσκει δίχτυα, 0-1.

16:08

50': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

16:07

50': Σέντρα του Ριέρα από δεξιά, κεφαλιά του Ιγκλέσιας στο δεύτερο δοκάρι, μπλοκάρει ο Σωτηρίου.

16:06

48': Νέο σουτ του Σεμέδο συγκλίνοντας στην περιοχή από αριστερά, πολύ άστοχο όμως.

16:05

47': Φαλτσαριστό σουτ του Σεμέδο από θέση μέσα αριστερά, δεν ανησυχεί ο Παπαδόπουλος.

16:03

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.