0
21:11

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό σας βράδυ απο το a-sports.gr

21:05

Πρώτη νίκη για τους γηπεδούχους στο πρωτάθλημα με αρκετό αγχος στο φινάλε, μηδενική συγκομιδή ο Παναιτωλικός με την πέμπτη ήττα σε πέντε ματς της Σούπερ Λίγκας 1, σφρδρά παράπονα ο Παναιτωλικός απο τη διαιτησία.

21:03

90+12': Ο αγώνας λήγει στο Περιστέρι, νικητής 2-0 ο Ατρόμητος

21:02

90+10':Φάουλ του Μάντσον άουτ η μπάλα.

20:58

90+7': Δεύτερη κίτρινη στον Γιοβάνοβιτς για φάουλ στον Γιακουμάκη, μετά από διαβουλευσεις αρκετών λεπτών του διαιτητή με τον ελεγχο VAR , αρχικά είχε υποδειχτεί ο Μαλής. Επιπλέον εξέταση αν γίνεται η παραβαση εντός ή εκτός περιοχής

20:55

90+4': Σουτ του Χαρίση, ο Κνετ βρίσκει ελάχιστα την μπάλα, δε το βλέπει ο διαιτητής καταλογίζει αουτ

20:53

90+2': Αστοχο σουτ του Κατράνη

20:51

90':οκτώ λεπτά επιπλέον χρόνος στο ματς

20:49

89': Κίτρινη στον Μιμίτο

20:49

Δεύτερο γκολ απο τον Μανούσο με σουτ μεσα απο την περιοχή , ευθύνεται ο τερματοφύκας του Παναιτωλικού , 2-0, ο Ατρόμητος

20:47

87':ΓΚΟΛ για τον Ατρόμητο!

20:47

86':κιτρινη στον Μαλή

20:45

84':Ο Γιακουμάκης αντί του Νταβιώτη, κλεινει τις αλλαγές ο Ατρόμητος

20:44

82': Kίτρινες σε Κατράνη και Αριγίμπι

20:42

79': O Aδρούτσος στη θέση του Ούμπιντες

20:40

78' :αποβάλεται ο βοηθός του Κάστρο για διαμαρτυρίες στη φάση του Μοράρ

20:35

73':μετά από εκτεταμένο έλεγχο απο τον διαιτητή, ο Μοράρ καταλογίζεται οριακά σε θέση οφσαιντ δεν μετράει το γκόλ

20:33

Ελεγχος απο το VAR για την υπόδειξη, ο διαιτητής σπεύδει να δεί ο ίδιος τη φάση

20:32

69 ':Ο Ντάλτσιο βγάζει σέντρα ο Μοράρ σκοράρει από κοντά, αλλά υπάρχει υπόδειξη για οφσαιντ

20:31

69': κίτρινη ο Ρισβάνης

20:28

68': Εκτέλεση φάουλ του Ρομάν απο 33 μέτρα απόσταση, ο Μανδάς δεν ανησυχεί καθώς μαζεύει τη μπάλα στην αγκαλιά του

20:27

Ο Μανδάς δεν βρίσκει τη μπάλα στην εκτέλεση του κόρνερ αλλά οι γηπεδούχοι καθαρίζουν τη φάση

20:26

65':Κόρνερ για τον Παναιτωλικό

20:21

64 ': Αλλαγή για τον Ατρόμητο, ο Μάντσον αντί του Ρόζα

20:17

61 ': Ο Ρομάν στη θέση του Ντίαζ, αλλαγή για τον Παναιτωλικό

20:16

πληροφόρηση για βλάβη στο σύστημα λειτουργίας του VAR

20:15

53':Κορνερ για τον Ατρόμητο χωρίς συνέχεια

20:13

52':Καλή στιγμή για τον Παναιτωλικό, κεφαλιά του Μοράρ διπλα στο αριστερό δοκαρι αουτ

20:11

51': O Ντάλτσιο αστοχεί για τον Παναιτωλικό μεσα στην περιοχή

20:09

48' Μεγάλη ευκαιρία του Ατρόμητου, ο Κατράνης εβγαλε απο αριστερά διαγώνια συρτή πάσα αλλά ο Μανούσος δεν μπορεί να βρει την εστία , αουτ η μπαλα

20:07

47': φάουλ του Μανούσου στον Κνετ σε γύρισμα του Κατράνη

20:05

46': Αρχίζει το δεύτερο 45 λεπτο

20:02

χωρίς αλλαγή οι δύο ομάδες μπαίνουν πάλι στον αγωνιστικό χώρο

19:49

45+3': Λήξη του ημιχρόνου 1-0 ο Ατρόμητος τον Παναιτωλικό

19:46

45+2 ': κίτρινη στον Μπαένα

19:45

45': Δύο λεπτά επιπλέον χρόνος

19:39

40':Γύρισμα του Ούμπιντες στην περιοχή απο δεξιά μαζεύει τη μπαλα ο Κνετ

19:35

34': Kόρνερ χωρις αποτέλεσμα για τον Ατρόμητο

19:30

30':Mε τη συμπλήρωση μισής ώρας ίδιο σκηνικό, ο Παναιτωλικός κυκλοφορεί τη μπάλα και ο Ατρόμητος αναζητεί μια γρήγορη μετάβαση απο την άμυνα στην επίθεση, οπως στο γκολ του Μανούσου

19:23

23': ο Παναιτωλικός έχει την κατοχή, αλλά ειναι χωρίς ουσία, καθώς δεν απειλείται η περιοχή του Ατρόμητου

19:19

19':δοκάρι ο Ατρόμητος! σε κεφαλιά του Γούτα μετά την εκτέλεση κορνερ, κοντά στο δεύτερο γκολ οι γηπεδούχοι

19:19

19':Κόρνερ Ατρόμητος

19:14

14 ': εκτέλεση φάουλ του Μπάλμπι αουτ

19:07

8': Σουτ Ντάλτσιο εξω απ την περιοχή μπλοκάρει ο Μανδάς

19:05

Ο Μανούσος γίνεται κάτοχος της μπαλας αποφεύγει εναν αντίπαλο και τη στέλνει στα δίκτυα, μετα απο ελεγχο VAR για οφσαιντ το 1-0 ειναι γεγονός

19:01

1': ΓΚΟΛ για τον Ατρόμητο!

19:01

1':Σεντρα στο ματς

18:53

Στον Παναιτωλικό ο Μαρσιάλ αποκλείστηκε λόγω τραυματισμού, όπως και οι Καμαρά και Γιαννιώτης , οι οποίοι βρίσκονται στο στάδιο της αποθεραπείας. Επέστρεψε ο τραυματίας Ρομάν που έχει να παίξει από το ματς με τον ΠΑΟΚ.

18:51

Στον Ατρόμητο στον πάγκο είναι για πρώτη φορά και ο Γκάλο. Επιστρέφουν και οι Κιβρακίδης, Ανδρούτσος, Ουγκράι κάτι που δίνει επιπλέον λύσεις στον Γιάννη Αναστασίου. Μοναδική απουσία για την αθηναϊκή ομάδα είναι ο τραυματίας Μέγερι.

18:49

Δύο ομάδες χωρίς νίκη στο πρωτάθλημα τίθενται αντιμέτωπες σε λίγα λεπτά στο γήπεδο του Περιστερίου. Ο γηπεδούχος Ατρόμητος με δύο ισοπαλίες στα προηγούμενα ματς , έχει περιοριστεί χαμηλά στη βαθμολογία ,ο δε Παναιτωλικός έχει μηδενική συγκομιδή ες τώρα με τέσσερις ήττες από ΠΑΟΚ, Ξάνθη, ΟΦΗ και ΑΕΚ.

18:45

Καλησπέρα σας από το a-sports.gr
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη του αγώνα Ατρόμητος – Παναιτωλικός για την 5η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας 1.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Μανδάς, Κιβρακίδης, Κατράνης, Ρισβάνης, Γούτας, Χαρίσης, Μπαένα, Νταβιώτης, Ρόσα, Ούμπιδες, Μανούσος
Αναπ: Θεοδωράκης, Μάντσον, Ουγκράι, Καχίλα, Γκάλο, Ανδρούτσος, Γιακουμάκης
Κνετ, Μπαλμπί, Λουσέρο, Ρότσα, Μάλης, Ντίαζ, Σανιά, Γιοβάνοβιτς, Μοράρ, Αριγίμπι
Αναπ: Γιαννακόπουλος, Λιάβας, Ταχάρ, Φονσέκα, Σιόστιντ, Ρομάν, Καββαδίας
Διαιτητής: Βρέσκας (Πιερίας), Βοηθοί: Βασιλόπουλος (Έβρου), Δημόπουλος (Φλώρινας), 4ος: Βάτσιος (Δυτικής Αττικής), VAR: Κουμπαράκης (Θράκης), AVAR: Τζιώτζιος (Θράκης).