Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας, καλό βράδυ από το a-sports.gr

21:22

Στους 3 βαθμούς πλέον η Λαμία, στους -2 ο Πανιώνιος.

21:21

Από ένα βαθμό μοιράστηκαν Λαμία και Πανιώνιος στο τελικό 1-1. Οι Φθιώτες άνοιξαν το σκορ με τον Μπεχαράνο στο 69' και οι "κυανέρυθροι" στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων πήραν τον βαθμό με το γκολ του Αραμπούλι.

21:20

Λήξη της αναμέτρησης, Λαμία - Πανιώνιος 1-1.

21:18

Ισοφαρίζουν οι "κυανέρυθροι" με τον Σαραμαντά από τα αριστερά να κάνει την σέντρα, ο Αραμπούλι με την μία το σουτ από το ύψος του πέναλτι στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 1-1.

21:18

90+2': ΓΚΟΛ για τον Πανιώνιο!

21:16

Συμπληρώθηκαν τα 90 λεπτά, τέσσερα επιπλέον θα παιχτούν.

21:15

89': Συνεχίζει με δέκα παίκτες προσωρινά η Λαμία λόγω τραυματισμού του Σασί.

21:11

85': Αλλαγή για την Λαμία ο Σκόνδρας περνά στο ματς αντί του Ρόμανιτς.

21:07

81': Μακρινό σουτ του Σαραμαντά η μπάλα πάνω από τα δοκάρια του Βελλίδη.

21:04

78': Τρίτη και τελευταία αλλαγή για τον Πανιώνιο με τον Οικονομίδη να αντικαθιστά τον Κόρμπο.

21:01

75': Ο Σασί από κάθετη του Ρόμανιτς στέλνει την μπάλα στα δίχτυα, αλλά ο διαιτητής με την χρήση του VAR το ακυρώνει ορθώς καθώς προηγήθηκε χέρι του Δημούτσου.

20:56

71': Κίτρινη κάρτα στον Μανιάτη.

20:55

Η Λαμία ανοίγει το σκορ με τον Μπεχαράνο. Ο μεσοεπιθετικός της Λαμίας με ωραίο μακρινό σουτ αιφνιδιάζει τον Κότνικ ο οποίος κάνει λάθος υπολογισμό και βάζει την ομάδα του μπροστά στο σκορ, 1-0. Πρώτο γκολ στο ελληνικό πρωτάθλημα για τον Μπεχαράνο ο οποίος το αφιερώνει στον τραυματία Τσούκαλο.

20:54

69': ΓΚΟΛ για την Λαμία!

20:52

67': Δεύτερη αλλαγή για τον Πανιώνιο με τον Άρτσε να αποχωρεί και τον Μανιάτη να περνά στο ματς.

20:50

65': Από πάσα του Σαραμαντά στον Αραμπούλι, εκείνος από την περιοχή κάνει το σουτ με την μπάλα να περνά λίγο πάνω από τα δοκάρια του Βελλίδη.

20:48

63': Κόρνερ κερδίζει η Λαμία με τον Σασί να το εκτελεί απευθείας θέλοντας να αιφνιδιάσει τον Κότνικ ο οποίος απομακρύνει με τις γροθιές.

20:46

61': Κίτρινη κάρτα για την Λαμία την βλέπει ο Σασί στην πρώτη του επαφή με την μπάλα, για φάουλ στον Ευαγγέλου.

20:45

60': Πρώτη αλλαγή για την Λαμία, ο Σασί μπαίνει στο ματς αντί του Βύντρα.

20:39

55': Κίτρινη κάρτα βλέπει ο Ευαγγέλου για φάουλ στον Τουράμ.

20:35

51': Ευκαιρία για την Λαμία με τον Σάλιακα από τα αριστερά να κάνει το σουτ αλλά να στέλνει την μπάλα άουτ.

20:31

46': Πρώτη αλλαγή για τον Πανιώνιο ο Παπανικολάου στην θέση του Καμαρά.

20:30

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.