0
16:52

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας απόγευμα.

16:51

Η ΑΕΛ ήταν απόλυτη κυρίαρχος στο ματς και δίκαια πήρε την πρώτη της νίκη στο φετινό πρωτάθλημα. Τέλος στο απόλυτο σερί της Ξάνθης στο φετινό πρωτάθλημα και μάλιστα με βαριά ήττα.

16:50

Λήξη του ματς! 3-0.

16:47

Τρία λεπτά καθυστερήσεις.

16:41

85': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Χαλκιαδάκης στη θέση του Κάτσε που αποθεώνεται.

16:40

Εξαιρετική μπαλιά από τον Σεσέροβιτς που βλέπει την κίνηση του Μπέρτου και εκείνος πιάνει το σουτ από τα δεξιά μέσα στην περιοχή πριν αυτή σκάσει στο έδαφος, η μπάλα βρίσκει και στο δεξί δοκάρι του Μπέντο και καταλήγει στα δίχτυα. 3-0.

16:39

83': ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ!

16:39

82': Σουτ του Ρενέλα με το αριστερό από δεξιά πλάγια του ημικυκλίου, μαζεύει χωρίς πρόβλημα ο Κρίστινσον.

16:38

81': Κίτρινη κάρτα στον Μόρα.

16:32

75': Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Φατιόν στη θέση του Μιλοσάβλιεβιτς.

16:30

73': Εκτελεί φάουλ ο Κάτσε, είναι καλό, διώχνει ο Μπέντο.

16:27

Έχει πέσει ο ρυθμός του αγώνα.

16:22

65': Κόρνερ για την ΑΕΛ. Εκτελείται από τα αριστερά από τον Κάτσε, δεν αποφέρει κάτι.

16:20

64': Μακρινό σουτ του Στάνκοβιτς με το αριστερό, άουτ.

16:19

62': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Μπέρτος στη θέση του Καρανίκα.

16:18

61': Αλλαγή για την Ξάνθη. Περνά στο ματς ο Μαλεζάς στη θέση του Τζουρίτσκοβιτς.

16:16

59': Κίτρινη κάρτα στον Λισγάρα. Είναι η δεύτερη και αποβάλλεται. Με 10 η Ξάνθη.

16:10

54': Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Φόσε στη θέση του Μπαριέντος.

16:09

Υποδειγματική αντεπίθεση από την ΑΕΛ. Ο Μιλοσάβλιεβιτς πετά την μπάλα στον Νούνιτς στα αριστερά, ο Μιλοσάβλιεβιτς τρέχει στην πλάτη της άμυνας που ασχολούταν με τον Ουάρντα και ο Νούνιτς του βγάζει την κατάλληλη στιγμή την μπαλιά, με εκείνον να σκοράρει από κοντά δεξιά με πλασέ. 2-0.

16:09

53': ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ!

16:07

51': Κόρνερ για την ΑΕΛ. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Κάτσε, δεν αποφέρει κάτι.

16:05

48': Επιχειρεί ένα σουτ έξω από την περιοχή ο Κάτσε, άουτ η μπάλα.