1
-
0
19:07

Με γκολ του Ντε Μπλάσις, ο Αστέρας Τρίπολης πήρε σημαντική νίκη με 1-0 απέναντι στον Πανθρακικό.

19:07

90'+3: Λήξη της αναμέτρησης.

19:06

90'+2': Κίτρινη κάρτα στον Έμποου.

19:05

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

19:01

86': Κλείνει τις αλλαγές του ο Πανθρακικός με τον Μπαϊκαρά να περνά αντί του Χρήστου.

18:53

79': Ο Κουρμπέλης στη θέση του Μουνάφο στην τελευταία αλλαγή του Αστέρα.

18:51

76': Ο Παπαγεωργίου επιχειρεί σέντρα, ο Χασομέρης πιάνει την κεφαλιά από το ύψος του πέναλτι αλλά η μπάλα καταλήγει άουτ.

18:48

72': Ο Μολίνα αντί του Καθάριου στην ενδεκάδα του Πανθρακικού.

18:46

70': Σουτ του Μπαράλες, πέφτει και αποκρούει ο Αθανασιάδης.

18:45

69': Ναβάρο αντί Καράσκο στο ματς για τον Αστέρα.

18:43

68': Ο Αθανασιάδης μπλοκάρει την μπάλα μετά από κεφαλιά του Ζησόπουλου.

18:39

65': Κίτρινη κάρτα στον Ουσέρο.

18:34

61:' Κίτρινη κάρτα στον Γκοϊάν.

18:27

Ο Καράσκο επιχειρεί σέντρα και ο Ντε Μπλάσις με κεφαλιά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα του Αθανασιάδη.

18:27

54': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

18:22

48': Σουτ του Εντό, η μπάλα φεύγει άουτ.

18:19

46': Πρώτη αλλααγή για τον Αστέρα. Ο Μπαράλες αντί του Χουάνμα.

18:19

46': Έναρξη του δεύτερου μέρους.

18:03

45': Λήξη του πρώτου ημιχρόνου.

18:02

45': Κίτρινη Κάρτα στον Μπεν Σαμπάτ.

18:02

45': Σε αντεπίθεση του Πανθρακικού, ο Καθάριος βγαίνει σε θέση βολής, όμως η μπάλα κοντράρει στον Τσαμπούρη και απομακρύνεται σε κόρνερ.

17:59

42': Σουτ του Ουσέρο έξω από την περιοχή, η μπάλα περνά άουτ.

17:55

40': Πλασέ του Καθάριου από πλεονεκτική θέση, η μπάλα περνά άουτ.

17:50

Έχει πέσει ο ρυθμός του αγώνα.

17:44

29': Ο Ιγκόρ περνάει εκτός αγωνιστικού χώρου αφού δεν μπορεί να συνεχίσει. Στη θέση του ο Χασομέρης.

17:41

Πρόβλημα με τον Ιγκόρ αντιμετωπίζει ο Πανθρακικός, μάλλον θα αντικατασταθεί.

17:34

18': Κίτρινη κάρτα στον Παπαγεωργίου.

17:32

16' Κεφαλιά του Γκοϊάν μετά από κόρνερ, ο Αθανασιάδης διώχνει σε κόρνερ με γροθιές.

17:30

14': Ο Ουσέρο εκτελεί φάουλ, ο Αθανασιάδης μπλοκάρει καθώς κανένας παίκτης των γηπεδούχων δεν πρόλαβε την μπάλα.

17:28

Χωρίς ευκαιρίες ως τώρα το ματς της Τρίπολης.

17:22

Ο Αστέρας Τρίπολης είναι πιο κινητικός στα πρώτα λεπτά της συνάντησης.

17:16

1': Έναρξη της αναμέτρησης.