2
-
2
19:06

Δίκαιο το 2-2 με βάση την εικόνα των δύο ομάδων, ειδικά μετά το δεύτερο γκολ του ΠΑΟΚ

19:05

90'+3: Λήξη της αναμέτρησης

19:02

90'+1: Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων

19:01

90': Κοζορώνης αντί Μονακέλο, τέλος οι αλλαγές του Εργοτέλη

19:01

89': Κεφαλιά του Αντελέγιε, έφυγε άουτ η μπάλα

18:59

88': Κίτρινη κάρτα στον Λάζαρ

18:52

Ο Τζανακάκης σέντραρε από τα δεξιά, η μπάλα βρήκε στον Κίτσιου και κατέληξε στα δίχτυα του Γλύκου!

18:52

81': ΓΚΟΛ για τον Εργοτέλη!

18:51

80': Και δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, ο Βούκιτς αντί του Κάτσε

18:50

79': Ο Λούκας στη θέση του Σαλπιγγίδη

18:47

76': Επικίνδυνη σέντρα-σουτ του Μπαντιμπανγκά, έδιωξε ο Γλύκος

18:46

75': Σουτ από τον Λάζαρ, απομακρύνει ο Στοΐκοβιτς

18:44

73': Σέντρα-σουτ του Σαλπιγγίδη, διώχνει με γροθιές ο Στοΐκοβιτς

18:43

Ο Ινσαουράλδε έκανε σοβαρό λάθος, ο Μονακέλο πήρε την μπάλα και με πλασέ νίκησε τον Γλύκο

18:43

71': ΓΚΟΛ για τον Εργοτέλη!

18:38

66': Ωραία επέμβαση του Γλύκου σε σουτ του Ρομάνο μέσα από την περιοχή, σημαντική ευκαιρία για τον Εργοτέλη

18:35

63': Ο Ινσαουράλδε θα διώξει την τελευταία στιγμή προ του Μονακέλο την παράλληλη πάσα του Μπαντιμπανγκά

18:33

61': Σουτ από τον Μπουχαλάκη, η μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι

18:29

57': Κεφαλιά του Ρομάνο, η μπάλα πέρασε άουτ μετά από σέντρα του Μπαντιμπανγκά

18:28

56': Σουτ του Αντελέγιε μετά από σέντρα του Ρομάνο, δεν βρήκε τον στόχο

18:26

55': Διπλή αλλαγή για τον Εργοτέλη, ο Ρομάνο αντί του Χαντί και ο Μπουχαλάκης αντί του Κούμπικ

18:19

Γρήγορο τέρμα και πάλι για τους Θεσσαλονικείς με τον Σαλπιγγίδη, ο οποίος σκόραρε με ωραίο τρόπο και από κοντινή θέση, εκμεταλλευόμενος το θαυμάσιο τακουνάκι του Λάζαρ

18:19

47': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

18:17

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγή οι δύο ομάδες

18:01

Ο ΠΑΟΚ προηγείται 1-0 με το γρήγορο γκολ του Λάζαρ

18:01

45': Λήξη του πρώτου ημιχρόνου

17:52

38': Εξαιρετική επέμβαση του Στοΐκοβιτς σε απευθείας εκτέλεση φάουλ του Τζαβέλλα

17:49

35': Κίτρινη κάρτα για τον Μεχία

17:44

30': Κατοχή μπάλας για τον ΠΑΟΚ, πιο δραστήριος ωστόσο ο Εργοτέλης στο πρώτο ημίωρο του αγώνα

17:33

18': Μεγάλη ευκαιρία για τον Εργοτέλη, ο Γλύκος έκανε σπουδαία επέμβαση σε εξ επαφής κεφαλιά του Ιμπραΐμ μετά από σέντρα του Μπαντιμπανγκά

17:27

12': Ο Κούμπικ βγήκε στην αντεπίθεση και σούταρε μέσα από τη μεγάλη περιοχή, ο Κατσουράνης έδιωξε την τελευταία στιγμή σε κόρνερ

17:25

10': Το.... εκρηκτικό ξεκίνημα στο Παγκρήτιο δεν φαίνεται να έχει συνέχεια, δεν έχει σημειωθεί κάποια αξιόλογη φάση μετά τη χαμένη ευκαιρία του Εργοτέλη και το γκολ του Λάζαρ

17:17

Ο Χούσεν έκανε τη σέντρα από τα δεξιά και ο Λάζαρ με προβολή αποδεικνύεται πιο ψύχραιμος από τον Μονακέλο, για να ανοίξει νωρίς νωρίς το σκορ υπέρ της ομάδας του Χουμπ Στέφενς

17:17

2': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

17:16

2': Σέντρα του Μπαντιμπανγκά από τα δεξιά, ο Μονακέλο δεν μπόρεσε να κάνει την προβολή, χάθηκε σημαντική ευκαιρία για τον Εργοτέλη

17:15

1': Έναρξη του αγώνα