2
23:55

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλό σας βράδυ.

23:54

Σπαθάτη πρόκριση του Ολυμπιακού με δύο νίκες στους ομίλους του Τσάμπιονς Λιγκ. Καλύτερος και δίκαια νικητής. Άξιος εκπρόσωπος της Ελλάδας στην κορυφαία διασυλλογική διοργάνωση.

23:51

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Κράσνονταρ - Ολυμπιακό 1-2.

23:50

90'+3: Νέο σουτ Μασούρα από κοντά και πλάγια, άουτ.

23:49

90'+2: Ο Ελαμπντελαουί τη σέντρα από τα δεξιά, Μασούρας το πλασέ, ελάχιστα έξω!

23:47

Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων...

23:46

89': Με ανάποδα φάλτσα σουτάρει ο Γκιλιέρμε, άουτ.

23:43

86': Σέντρα Τσιμίκα από τα αριστερά, κεφαλιά Σουντανί, άουτ.

23:40

83': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του και ο Ολυμπιακός. Ο Καμαρά αντί του Ποντένσε.

23:40

83': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Από τα δεξιά ο Βαλμπουενά, περνά ανεκμετάλλευτο.

23:39

82': Ωραίο σουτ Ποντένσε μέσα από την περιοχή, εντυπωσιακά απομακρύνει ο γκολκίπερ των Ρώσων.

23:38

81': Σουτ Φιλένα απέξω, άουτ.

23:37

80': Οφσάιντ ο Ιγκνάτιεφ, σωστή υπόδειξη.

23:34

78': Ο Μπεργκ στον Ιγκνάτιεφ, συρτό σουτ απέξω, Σα άνετα.

23:34

77': Σουτ Μασούρα από θέση έξω αριστερά, πάνω από την εστία των Ρώσων.

23:33

76': Κίτρινη στον Σπάιτς.

23:32

75': Κίτρινη στον Όλσον.

23:30

73': Δεύτερη αλλαγή και από τον Πέδρο Μαρτίνς. Ο Σουντανί στη θέση του Ελ Αραμπί. Προληπτικά αποχωρεί ο άσος του Ολυμπιακού γιατί νιώθει ενοχλήσεις.

23:28

71': Φάουλ για τους Ρώσους από τα αριστερά του ημικύκλιου σε καλή θέση, ο Ιγκνάτιεφ, "καθαρίζει" ο Σα.

23:27

70': Κίτρινη στον Ναμλί.

23:25

69': Κόρνερ με τον Ναμλί, η μπάλα απομακρύνεται...

23:24

68': Ολοκληρώνει τις αλλαγές της η Κράσνονταρ. Ο Ιγκνάτιεφ στη θέση του Ούτκιν

23:24

67': Καλή στιγμή για τον Ολυμπιακό. Ατομική ενέργεια από τον Βαλμπουενά, μπαίνει στην περιοχή από τα αριστερά, ωραία λόμπα, λίγο έξω από το αριστερό "γάμα" των Ρώσων...

23:22

65': Αναγκαστική η πρώτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Σισέ στη θέση του Σεμέδο.

23:20

63': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό με τον Βαλμπουενά από τα δεξιά, περνά ανεκμετάλλευτο...

23:19

62': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Σέντρα Τσιμίκα από τα αριστερά, κεφαλιά Βαλμπουενά, με εκτίναξη σε κόρνερ ο Κριτσιούκ,.

23:16

Έχει πέσει στο έδαφος ο Σεμέδο... Πονά, μικρή διακοπή. Στο δεξί γόνατο το πρόβλημα.

23:15

ο Φιλένα ανατρέπει τον Ποντένσε εντός περιοχής... Ζητούν πέναλτι οι "ερυθρόλευκοι". Κάλλιστα θα μπορούσε ο ρέφερι να δώσει πέναλτι.

23:13

56': Δεύτερη αλλαγή για την Κράσνονταρ. Ο Σκόπιντσεφ αντί του Πετρόβ.

23:11

54': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Ο Βαλμπουενά δίνει σε Μασούρα, "αδειάζει" τον προσωπικό αντίπαλο του, σουτ από θέση τετ α τετ από τη μικρή περιοχή, ο Κριτσιούκ σώζει την εστία του.