1
21:58

Ευχαριστούμε που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

21:57

Πήρε αυτό που ήθελε ο ΠΑΟΚ πιο δύσκολα όμως από ότι δείχνει το 2-1. Καλός ο Παναιτωλικός, έδειξε ικανός να κάνει τη ζημιά μέσα στην Τούμπα.

21:51

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα ΠΑΟΚ - Παναιτωλικός 2-1.

21:48

Ο Ντάλσιο σουτάρει, η μπάλα κοντράρει, νέο σουτ από τον ίδιο μέσα από την περιοχή στα αριστερά, δοκάρι και στα δίχτυα, 2-1 μειώνουν οι φιλοξενούμενοι.

21:48

90'+2: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

21:47

Συμπληρώθηκαν τα 90', τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων...

21:47

90'+1: Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ με τον Λημνιό, η μπάλα απομακρύνεται...

21:45

88': Σουτ Μάτος στην ευθεία, ο τερματοφύλακας του Παναιτωλικού μπλοκάρει.

21:42

85': Οφσάιντ ο Ζαμπά, σωστή υπόδειξη.

21:41

84': Καλό σουτ Ντουάρτε, μόλις πάνω από το οριζόντιο δοκάρι της εστίας του ΠΑΟΚ.

21:38

81': Σουτ Αουγκούστο, μπλοκάρει ο Κνετ.

21:37

80': Κίτρινη στον Ντουάρτε.

21:36

79': Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Ζαμπά αντί του Πέλκα

21:36

79': Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. Ο Ντάλσιο δίνει στον Μπαΐροβιτς, η μπάλα φεύγει δίπλα από το δεξί δοκάρι.

21:32

Ο Μίσιτς μπήκε στην περιοχή από τα δεξιά, διαγώνιο σουτ, δοκάρι και... μέσα, 2-0.

21:32

75': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

21:31

74': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Παναιτωλικός. Ο Τσιγγάρας στη θέση του Λουσέρου, που έχει τραυματιστεί.

21:30

73': Μακρινό σουτ Αουγκούστο, πολλά μέτρα άστοχο.

21:29

72': Λάθος έξοδο από τον Πασχαλάκη, αλλά ο Ντουάρτε δεν είναι κοντά για να εκμεταλλευτεί την γκάφα.

21:27

71': Νέο κόρνερ για τον ΠΑΟΚ, πλασαριστά, η μπάλα χάνεται...

21:26

70': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ με τον Πέλκα, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:26

69': Το σουτ από τον Ντάλσιο έξω από την περιοχή, άουτ.

21:24

68': Δεύτερη αλλαγή και για τον Παναιτωλικό. Ο Ντουάρτε αντί του Ρομάν.

21:23

67': Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Άκπομ στη θέση του Σβιντέρσκι.

21:17

61': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:17

61': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Μίσιτς στη θέση του Μπίσεσβαρ.

21:16

Τα πρώτα σφυρίγματα στην Τούμπα είναι γεγονός...

21:15

59': Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. Καλοτραβηγμένη σέντρα Σανιά από δεξιά, κεφαλιά Μπαΐροβιτς, η μπάλα άουτ.