Ατρόμητος και ΑΕΛ αναδεικνύονται ισόπαλοι με σκορ 1-1.

20:45

Λήξη του αγώνα.

20:45

90+7': Κίτρινη κάρτα στον Ούμπιντες.

20:43

90+6': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα δεξιά, τίποτα.

20:41

90+4': Τρίτη αλλαγή για την ΑΕΛ. Μπέρτος αντί Σετσέροβιτς.

20:39

90+2': Εκτελεί το πέναλτι ο Ούμπιντες, πέφτει στη δεξιά του γωνία και αποκρούει σε κόρνερ ο Κρίστισον που δεν αποφέρει κάτι.

20:39

90': Και κίτρινη κάρτα στον Μπάλλα.

20:38

Έξι είναι τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:37

Και θα δώσει πέναλτι ο διαιτητής...

20:36

89': Πάει να δει το VAR ο Φωτιάς για ένα τράβηγμα του Μπάλλα στον Μανούσο μέσα στην περιοχή.

20:34

86': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα δεξιά, βγάζουν άμυνα οι φιλοξενούμενοι.

20:31

84': Κίτρινη κάρτα στον Νταβιώτη.

20:29

82': Εκτελεί το φάουλ ο Ουγκράι, πάνω από τα δοκάρια η μπάλα.

20:29

82': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Έξω ο Μιλοσάβλιεβιτς, μέσα ο Φιλίποβιτς.

20:28

81': Φάουλ για τον Ατρόμητο, ελάχιστα έξω από το ημικύκλιο.

20:27

80': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:22

Συνεχίζεται στο λεπτό το ματς.

20:22

74': Μικρή διακοπή στο ματς καθώς έχει τραυματιστεί ο Φατιόν.

20:19

72': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα δεξιά, πρώτη κεφαλιά από τον Ρισβάνη στο πίσω δοκάρι, δεύτερη από τον Βέλλιο και... άουτ.

20:19

71': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Μπούστος αφήνει τη θέση του στον Μπάλλα.

20:18

71': Τρίτη αλλαγή για τον Ατρόμητο. Έξω ο Χαρίσης, μέσα ο Ουγκράι.

20:16

Στο 53% υπέρ του Ατρόμητου η κατοχή της μπάλας.

20:16

68': Οφσάιντ ο Μανούσος, σωστή υπόδειξη.

20:13

67': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Νταβιώτης αντί Ρόσα.

20:08

Ο Ούμπιντες εκτελεί απευθείας το φάουλ, ο Κρίστινσον βρίσκει λίγο τη μπάλα και στη συνέχεια εκείνη χτυπά στο οριζόντιο δοκάρι.

20:07

60': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

20:05

58': Κίτρινη κάρτα στον Μιχαήλ, για ένα φάουλ κοντά στο ημικύκλιο.

20:04

57': Κίτρινη κάρτα στον Σετσέροβιτς.

20:01

54': Στου του Μιλοσάβλιεβιτς από το ύψος του πέναλτι, πάνω από τα δοκάρια.

19:59

52': Κίτρινη κάρτα στον Νούνιτς.

19:57

50': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Ο Βέλλιος κάνει τρομερή κάθετη στον Μανούσο που από θέση τετ α τετ δεν μπορεί να νικήσει τον Κρίστινσον που του λέει «όχι».

19:54

47': Κόρνερ για την ΑΕΛ από τα δεξιά, διώνει ο Γούτας.

19:53

46': Έναρξη δεύτερου μέρους.

19:51

Αναγκαστική αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Μεγερι αντιμετωπίζει πρόβλημα και παραχωρεί τη θέση του στον Θεοδωράκη.

19:36

Στο 1-1 Ατρόμητος και ΑΕΛ, με τις δύο ομάδες να έχουν και από ένα δοκάρι.

19:36

19:34

Σουτ του Μπούστος μέσα από την περιοχή και δεξιά, η μπάλα κοντράρει σε Γούτα και Νάτσο και φτάνει στον Μιλοσάβλιεβιτς, στο δεύτερο δοκάρι, που με κοντινό σουτ ισοφαρίζει σε 1-1.

19:34

45+3': ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ!

19:31

19:30

Ο Μανούσος πασάρει με το κεφάλι στον Βέλλιο, που πλασάρει με τη μία μέσα από την περιοχή αλλά η μπάλα σταματά στο αριστερό κάθετο δοκάρι του Κρίστινσον.

19:30

44': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

19:25

40': Συρτό σουτ του Σετσέροβιτς εκτός περιοχής, μπλοκάρει εύκολα ο Μέγερι.

19:24

38': Κίτρινη κάρτα στον Καρανίκα.

19:22

36': Σουτ του Ρόσα λίγο έξω από το ημικύκλιο, εκτός εστίας.

19:19

33': Ευκαιρία για την ΑΕΛ! Μετά από λανθασμένη απομάκρυνση του Νάτσου, η μπάλα φτάνει στον αμαρκάριστο Μπούστος που σουτάρει από το ύψος της περιοχής αλλά τη στέλνει πάνω από τα δοκάρια.

19:16

31': Ο Ζίφκοβιτς εκτελεί ένα φάουλ από τα δεξιά κοντά στην πλάγια γραμμή, κεφαλιά του Μιχάηλ στο δεύτερο δοκάρι, άουτ.

19:13

Ο Ζίφκοβιτς εκτελεί το κόρνερ, ο Μόρας παίρνει την κεφαλιά, στο οριζόντιο δοκάρι και άουτ η μπάλα.

19:12

26': ΔΟΚΑΡΙ για την ΑΕΛ!

19:11

26': Κόρνερ για την ΑΕΛ από τα δεξιά.

19:11

Συνεχίζεται το ματς.

19:08

23': Μικρή διακοπή για να δροσιστούν οι παίκτες των δύο ομάδων.

19:08

22': Εκτελεί το φάουλ με φάλτσα ο Ζίφκοβιτς, άουτ η μπάλα.

19:07

21': Κερδισμένο φάουλ για την ΑΕΛ, κοντά στη γωνία της μεγάλης περιοχής και δεξιά.

19:03

Ο Νάτσος κάνει μία σέντρα - σουτ από τα δεξιά, ο Κρίστινσον αιφνιδιάζεται από την πορεία της μπάλας, εκείνη βρίσκει στο δοκάρι και καταλήγει στα δίχτυα.

19:03

18': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

19:01

Δεν βρίσκει κάτι το επιλήψιμο ο ρέφερι και το παιχνίδι συνεχίζεται...

18:58

12': Πάει να δει το VAR ο Φωτιάς για πιθανή ανατροπή του Νάτσου από τον Μόρα μέσα στην περιοχή.

18:54

8': Σέντρα του Ζίφκοβιτς από τα αριστερά, βγαίνει και μαζεύει ο Μέγερι.

18:51

Ανανγωριστικό το πρώτο πεντάλεπτο στο Περιστέρι.

18:46

18:43

Το διαιτητικό τιμ και οι παίκτες των δύο ομάδων κάνουν τώρα την επίσημη είσοδό τους στον αγωνιστικό χώρο.