1
18:01

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

17:57

Ανέβασε την απόδοση του στο β' ημίχρονο ο Παναθηναϊκός, που λειτούργησε καλύτερα. Θετικό και αυτό το τεστ, αν και στο α' ημίχρονο ο Διούδης ήταν πραγματικός σωτήρας.

17:51

Λήξη αναμέτρησης, Φένλο - Παναθηναϊκός 0-1.

17:50

90': Ωραίο σουτ Σινκλέρ από το ημικύκλιο, διώχνει ο Κότσαρης.

17:48

88': Οφσάιντ ο Εμμανουηλίδης.

17:47

87': Νέα αλλαγή για τη Φένλο. Ο Φαν Ντάικ αντί του Ρέσελερ.

17:44

Σέντρα από τα αριστερά του Χατζηγιοβάνη, με τη μία και το αριστερό ο Καμπετσής με υπέροχο βολέ από θέση μέσα δεξιά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα, 0-1 ο Παναθηναϊκός.

17:44

85': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

17:39

80': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό. Ο Χ. Δώνης κλέβει και βγάζει την κάθετη στον Εμμανουηλίδη, μπαίνει καταδιωκόμενος στην περιοχή από τα αριστερά, τσιμπά την μπάλα στο τετ α τετ, αλλά ο γκολκίπερ της Φένλο αποκρούει.

17:37

77': Σουτ Ποστ από το ημικύκλιο, πάνω από την εστία του Κότσαρη.

17:35

Επειδή υπάρχει τρόπαιο για αυτό το φιλικό, αν το ματς δεν έχει νικητή στα 90 λεπτά, θα υπάρξει παράταση μισής ώρας.

17:32

73': Ανατροπή Χατζηγιοβάνη μέσα στην περιοχή, δεν δίνει πέναλτι ο ρέφερι... Ο Λίντορστ έσπρωξε και με τα δύο χέρια τον παίκτη του Παναθηναϊκού. Ορισμός παράβασης, κακώς δεν δόθηκε το πέναλτι στους "πράσινους".

17:28

69': Τελευταία αλλαγή για τον Παναθηναϊκός. Ο Αθανασακόπουλος αντί του Κολοβού.

17:28

69': Αλλαγή η Φένλο. Ο Φαν Μπρούγκεν αντικαθιστά τον Ντέκερ.

17:27

Διακοπή για να δροσιστούν οι ποδοσφαιριστές των δύο ομάδων. Στο δίλεπτο το ματς αρχίζει εκ νέου.

17:24

64': Σουτ Ζαγαρίτη από θέση έξω αριστερά, άουτ.

17:20

60': Αλλαγή για τη Φένλο. Ο Σινκλέρ στη θέση του Φαν Όιγεν.

17:18

58': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό. Σέντρα-σουτ Κολοβού από τα αριστερά, Σερπέζης και Εμμανουηλίδης δεν κατάφεραν να βρουν την μπάλα, που πέρασε ένα μέτρο έξω από το αριστερό δοκάρι.

17:13

53': Μακρινό σουτ Νόιντεκερ, άουτ.

17:04

46': Τέσσερις αλλαγές και για την Φένλο. Μπήκαν οι Κουμ, Ντέκερ, Σάιμαν και Ρέμερ.

17:04

46': Εννιά αλλαγές για τον Παναθηναϊκό με τους Κότσαρη, Καμπετσή, Εμμανουηλίδη, Σερπέζη, Πούγγουρα, Νούνες, Ζαγαρίτη, Γιόχανσον και Χατζηγιοβάνη να μπαίνουν μέσα. Έμειναν μόνο ο Κολοβός και ο Χ. Δώνης από την 11άδα του πρώτου ημιχρόνου!

17:04

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.