Άδικη η ισοπαλία για τον Άρη, άξιζε τη νίκη.

23:27

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Άρης - Α.Ε. Λεμεσού 0-0.

23:26

90'+6: Κόρνερ για τον Άρη... Ο Ματίγια στην εκτέλεση από τα δεξιά, η μπάλα φτάνει στον Σούντγκρεν από θέση έξω δεξιά, απελπιστικά άστοχο.

23:24

90'+4: Και νέο οφσάιντ ο Ιντέγιε. Σωστό και αυτό.

23:23

90'+3: Κόρνερ για την Α.Ε. Λεμεσού. Εκτελεί από τα αριστερά με τον Αγκάνοβιτς, περνά ανεκμετάλλευτο.

23:22

90'+2: Κίτρινη στον Σούντγκρεν.

23:22

Πεσμένος ο Γκαζαριάν... Ένταση μεταξύ των παικτών...

23:21

Συμπληρώθηκαν τα 90'. Έξι τα λεπτά των καθυστερήσεων...

23:20

Κίτρινη στον Βοζίνια.

23:20

Νέο οφσάιντ στον Ιντέγιε, είναι αν και οριακό.

23:19

Οφσάιντ ο Ιντέγιε, σωστή υπόδειξη.

23:17

Αβραάμ αντί Γουίλερ

23:17

87': ΔΟΚΑΡΙ για τον Άρη. Ο Μαρτίνες από τα δεξιά μπαίνει στην, κάνει το σουτ, η μπάλα απομακρύνεται και φτάνει στον Ματίγια, σουτ από θέση έξω αριστερά, χτυπά στην οριζόντια δοκό.

23:14

84': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του Άρη ο Σάββας Παντελίδης. Ο Μαρτίνες αντί Τόνσο.

23:14

Πέφτει εκτός φάσης ακόμα ένας παίκτης της Α.Ε. Λεμεσού... Καθυστερήσεις στις καθυστερήσεις το πάνε οι φιλοξενούμενοι. Ο Αγκάνοβιτς ήταν αυτή τη φορά κάτω.

23:10

80': Κίτρινη στον Νιλς Τεϊξέιρα.

23:09

79': Δεύτερη αλλαγή για την Α.Ε. Ιβάν Κάρλος αντί του Ζούνιορ.

23:06

76': Καλή στιγμή για τον Άρη. Ο Ντιγκινί μπαίνει από τα αριστερά μέσα στην περιοχή, σουτ από πλάγια θέση, άουτ.

23:03

Αλλαγή για τον Άρη. Ο Σάσα μέσα, ο Μπάσα έξω.

23:03

73': Ευκαιρία για τον Άρη. Σουτ Τόνσο έξω από την περιοχή και αριστερά, με τον Βοζίνια σωτήρια διώχνει.

23:01

72': Κίτρινη ο Γουίλερ

23:01

70': ΔΟΚΑΡΙ για την Α.Ε. Λεμεσού... Ο Γκαζαριάν γεμάτο σουτ από τα δεξιά του ημικύκλιου και 3-4 μέτρα έξω, τραντάζει την οριζόντια δοκό!

22:58

Πολλές διακοπές, άλλη μια από τον Ζούνιορ, αποδοκιμάζεται από τον κόσμο του Άρη...

22:56

66': Βλέπει χώρο και εξαπολύει το σουτ από θέση έξω αριστερά ο Γκαζαριάν, άουτ.

22:55

65': Πρώτη αλλαγή και για τον Άρη. Ο Λάρσον στη θέση του Φετφατζίδη.

22:53

63': Πρώτη αλλαγή για την Α.Ε. Λεμεσού. Ο Γκαζαριάν αντί του Αντάμοβιτς.

22:51

61': Κόρνερ για τον Άρη από τα αριστερά με τον Ματίγια. η μπάλα απομακρύνεται.