3
22:54

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλό σας βράδυ.

22:53

Είχε τον τρόπο, την τύχη και φυσικά αποτελεσματικότητα ο Παναθηναϊκός, που πήρε τη νίκη στο πρώτο φιλικό προετοιμασίας απέναντι σε έναν ανώτερο και πιο έτοιμο αντίπαλο. Έπαιξαν εξαιρετικά την κόντρα οι "πράσινοι".

22:51

Λήξη αναμέτρησης, Φέγενορντ - Παναθηναϊκός 0-3.

22:48

87': Κίτρινη στον Τόορνστρα.

22:48

87': Σουτ Τόορνστρα από τα αριστερά, διώχνει δύσκολα ο Κότσαρης.

22:46

85': Φάουλ σε καλό σημείο για τη Φέγενορντ από τα αριστερά, απευθείας ο Μπερχάουζ, λίγο έξω από το αριστερό δοκάρι του Κότσαρη.

22:45

85': Κίτρινη στον Σερπέζη.

22:44

83': Ένα ακόμα κόρνερ για τους Ολλανδούς, με πάσα, σέντρα από τα δεξιά, Μποτέγκιν γυριστό, άουτ.

22:40

80': Χαλ και Σάμερβιλ για τη Φέγενορντ μπαίνουν στον αγωνιστικό χώρο, ακόμα δύο αλλαγές.

22:35

75': Δύο αλλαγές για τον Παναθηναϊκό. Αποστολάκης αντί Πούγγουρα, βγήκε ο Ινσούα μπήκε ο Ζαγαρίτης.

22:35

Οφσάιντ ο Εμμανουηλίδης, σωστό.

22:33

Κόντρα με τον Ινσούα να ανοίγει με μεγάλη μπαλιά από την άμυνα στα δεξιά στον Εμμανουηλίδη και εκείνος να βγάζει τη σέντρα, Βέργος και 0-3.

22:33

72': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

22:33

Νέο κόρνερ για τους γηπεδούχους, διώχνει η άμυνα του Παναθηναϊκού.

22:32

Πιέζει ασφυκτικά η Φέγενορντ πλέον...

22:28

68': Κόρνερ από τα αριστερά για τους Ολλανδούς, απομακρύνει η "πράσινη" άμυνα.

22:27

Σέντρα από τα δεξιά στην άμυνα του Παναθηναϊκού, κεφαλιά Μποτέγκιν, πάνω από την εστία.

22:25

65': Πρώτες κινήσεις για τη Φέγενορντ. Ο Αζαρκάν μέσα...

22:23

63': Σουτ Βέργου συρτό, διώχνει ο Βέρμεερ.

22:22

Νέες αλλαγές για τον Παναθηναϊκό. οι Μαυρομμάτης, Αθανασακόπουλος, Σερπέζης, Καμπετσής μέσα, Χατζηθεοδωρίδης, Χατζηγιοβάνης, Χ. Δώνης, Κολοβέτσιος έξω.

22:14

54': Κόρνερ από τα δεξιά για τη Φέγενορντ, διώχνουν οι αμυντικοί του Παναθηναϊκού.

22:11

51': Κόρνερ από τα δεξιά για τους Ολλανδούς πλασαριστά, σέντρα, ο Κότσαρης με το πόδι διώχνει τον κίνδυνο προ του Μποτέγκιν.

22:10

49': Σουτ Βέργου από θέση μέσα δεξιά, άουτ.

22:06

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.

22:06

46': Έξι αλλαγές για τον Παναθηναϊκό. Κότσαρης, Αλεξανδρόπουλος, Εμμανουηλίδης, Θεοχάρης, Βέργος μέσα και έξω οι: Διούδης, Γιόχανσον, Μπουζούκης, Κουρμπέλης, Μακέντα.