Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

19:42

Λήξη φιλικού, τελικό σκορ 5-0 για τον Ολυμπιακό.

19:34

83': Οφσάιντ ο Ποντένσε.

19:33

82': Εκτελεί ο Φορτούνης, η μπάλα απομακρύνεται...

19:33

82': Γυριστό σουτ Ντουρμισάι από τα δεξιά, σε κόρνερ ο γκολκίπερ των Πολωνών...

19:28

Ωραία σέντρα Ραντζέλοβιτς από τα αριστερά και ο Φορτούνης μονοκόμματο σουτ στην κίνηση από θέση μέσα αριστερά κάνει το 5-0 για τον Ολυμπιακό.

19:28

77': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

19:27

76': Καλοτραβηγμένο σουτ Πόσπισιλ απέξω, σε κόρνερ ο Τζολάκης, που εν συνεχεία περνά ανεκμετάλλευτο.

19:24

Κόκκινη με δεύτερη κίτρινη ο Μπίντα. Μπαίνει όμως, άλλος παίκτης στη θέση του. Υπάρχει σχετική συμφωνία ανάμεσα στις δύο ομάδες, που συνεχίζουν με 11.

19:23

72': Κόρνερ για την Γιαγκελόνια, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:13

62': Μαζικές αλλαγές για τον Ολυμπιακό. Δέκα στο σύνολο. Μόνο ο Αβραάμ Παπαδόπουλος συνεχίζει από την αρχική 11άδα. Τζολάκης, Φορτούνης, Γκιλιέρμε, Ποντένσε, Μαρτίνης, Μπουχαλάκης, Σεμέδο, Ντουρμισάι, Ελαμπντελαουί και Ραντζέλοβιτς μέσα.

19:08

Ο Γκερέρο διεκδικεί από τα δεξιά την μπάλα, μπαίνει στην περιοχή από τα δεξιά, σουτ υπό πίεση και 4-0 ο Ολυμπιακός.

19:08

57': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

19:07

56': Κίτρινη στον Χόρικ.

19:04

53': Σουτ Κάτλεκ απέξω, άουτ.

18:59

Μπόρα στο Σουλογιόβεκ της Πολωνίας, ένα προάστιο της Βαρσοβίας, περίπου 20 χιλιόμετρα από την πρωτεύουσα... Για να δούμε αν από εδώ και πέρα το ματς θα γίνει υπό βροχή.

18:57

46': Έναρξη β' ημιχρόνου... Με τέσσερις αλλαγές ξεκίνησαν οι Πολωνοί. Μίτροβιτς, Κάτλεκ, Μπίντα, Όμπισβίλ μέσα.

18:46

Λήξη α' ημιχρόνου. Σαφώς ανώτερος ο Ολυμπιακός από τους Πολωνούς.

18:45

Ο Μασούρας δίνει σε Γκερέρο, βγαίνει σε θέση τετ α τετ, περνά την μπάλα πάνω από τον αντίπαλο τερματοφύλακα και με πλασέ γράφει το 3-0 για τους Πειραιώτες.

18:44

45': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

18:40

41': Μακρινό σου Ανδρούτσου, άστοχο...

18:37

38': ΔΟΚΑΡΙ για τον Ολυμπιακό! Ωραίο μονοκόμματο σουτ Γκερέρο από το ημικύκλιο, η μπάλα σταματά με φάλτσα στην οριζόντια δοκό.

18:34

35': Σουτ Κάμαρα για τους Πολωνούς σε θέση μέσα αριστερά, αλλά υπό πίεση, άουτ.

18:34

34': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό από τα δεξιά με πάσα από τον Ανδρούτσο, η μπάλα χάνεται.

18:30

Κλέβει ο Μασούρας από τα δεξιά, κάνει την ατοπική ενέργεια και βγάζει στον Γκερέρο, σουτ από το ημικύκλιο και αριστερά στα δίχτυα, 2-0 οι "ερυθρόλευκοι".

18:30

31': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!