3
21:01

Ευχαριστούμε που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

20:55

Δίκαιη νίκη για τον Ολυμπιακό, που πέτυχε το 10ο σερί τρίποντο του. Δεν άντεξε στην ανωτερότητα των νικητών η ΑΕΛ.

20:54

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα ΑΕΛ - Ολυμπιακός 0-3.

20:51

20:50

Με δέκα παίκτες θα τελειώσει η ΑΕΛ, έχουν γίνει οι αλλαγές και ο Σεσέροβιτς δεν μπορεί να συνεχίσει άλλο.

20:50

90': Ο Σεσέροβιτς είναι πεσμένος στο έδαφος, δείχνει να υποφέρει... Μικρή διακοπή.

20:46

Ωραία σέντρα Τοροσίδη από τα δεξιά, ο Καμαρά υπέροχα από πίσω στο δεύτερο δοκάρι, μόνος και αφύλακτος με δυνατή κεφαλιά το 0-3.

20:46

86': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

20:43

83': Κίτρινη στον Καμαρά, αν και η παράβαση έγινε από τον Ανδρούτσο. Αστείο διαιτητικό λάθος.

20:42

82': Τελευταία αλλαγή και για τον Ολυμπιακό. Τοροσίδης αντί του Ελαμπντελαουί.

20:42

82': Σουτ ψηλοκρεμαστό του Ζίβκοβιτς από τα αριστερά, πάνω από την εστία του Ολυμπιακού.

20:41

81': Κόρνερ με πάσα από τα δεξιά για την ΑΕΛ με τον Καρανίκα, η μπάλα απομακρύνεται...

20:40

80': Γέμισμα από τον Τσιμίκα, κεφαλιά Παπαδόπουλου, στην αγκαλιά του Κρίστινσον.

20:39

79': Ολοκληρώνει τις αλλαγές της η ΑΕΛ. Ο Γρομητσάρης στη θέση του τραυματία Μόρα.

20:38

78': Δεν μπορεί να συνεχίσει ο Μόρας, που ζητά αλλαγή... Βγαίνει εκτός, με δέκα για λίγο η ΑΕΛ.

20:36

76': Κίτρινη στον Καρανίκα (για διαμαρτυρία).

20:36

Πέφτει άτσαλα σε διεκδίκηση της μπάλας και πονά ο Μόρας.

20:34

74': Οφσάιντ ο Σολδάνο, οριακό, αλλά το βίντεο δείχνει ότι ήταν δεν ήταν εκτεθειμένος.

20:32

72': Δεύτερη αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Γκερέρο στη θέση του Νάτχο.

20:30

70': Καλοτραβηγμένο σουτ Κούνιτς από τα δεξιά, άουτ, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

20:29

69': Καλή ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Φεύγουν ταχύτατα οι φιλοξενούμενοι, Νάτχο σε σε Τσιμίκα, σουτ υπό πίεση, άουτ.

20:28

Κόρνερ για την ΑΕΛ, από τα αριστερά ο Ζίβκοβιτς, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:27

67': Δεύτερη αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Νούσιος αντί του Μπάλλα.

20:22

62': Κόρνερ για την ΑΕΛ από τα αριστερά με τον Ζίβκοβιτς, ο Σικάβκα επιχειρεί το σουτ, διώχνει προσωρινά ο Λοντίγκιν, προσπαθεί ξανά στην επαναφορά ο επιθετικός των γηπεδούχων, αλλά ο γκολκίπερ του Ολυμπιακού εν τέλει μπλοκάρει.

20:18

58': Πρώτη αλλαγή και για τον Ολυμπιακό. Ο Φορτούνης αντί του Χασάν.

20:18

58': Πρώτη αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Κούνιτς στη θέση του Νούνιτς.

20:17

57': Ο Μπάλλας σε Νούνιτς, κακό πλασέ από το ημικύκλιο και λίγο δεξιά, άουτ.

20:13

53': Σέντρα Ελαμπντελαουί από τα δεξιά, πρώτη κεφαλιά-πάσα Σολδάνο, δεύτερη Χασάν από το ύψος της μικρής περιοχής, αλλά χωρίς δύναμη, δεν αιφνιδιάζεται ο Κρίστινσον και μπλοκάρει.

20:10

Ωραίο γύρισμα συρτό του Νάτχο από τα αριστερά σε Ελαμπντελαουί, φαλτσαριστό σουτ από θέση μέσα δεξιά και 0-2.

20:10

50': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

20:09

Οφσάιντ ο Σικάβκα, σωστή υπόδιεξη.

20:08

48': Μακρινό σουτ Ανδρούτσου από τα αριστερά, αρκετά μέτρα άστοχο.

20:07

47': Ο Σολδάνο σε Νάτχο, διαγώνιο σουτ από θέση μέσα αριστερά, μπλοκάρει ο Κρίστινσον.