1
16:55

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

16:54

Ανέβηκε και το πάλεψε στο β' ημίχρονο ο Ηρακλής, που ήταν καλύτερος, αλλά δεν τα κατάφερε

16:53

Πανηγύρια για την ομάδα των Χανίων. Μεγάλη επιτυχία η 2η θέση. Ανοίγουν σαμπάνιες οι παίκτες του Γιάννη Τάτση.

16:52

Στα μπαράζ ανόδου για τη Σούπερ Λίγκα ο Πλατανιάς! Πέφτει στην τρίτη κατηγορία ο Ηρακλής αν ισχύσει η αναδιάρθρωση, αφού δεν μένει ούτε στη υπό σύσταση Σούπερ Λίγκα 2.

16:52

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Πλατανιάς - Ηρακλής 2-1.

16:51

90'+6: Κίτρινη στον Παπανικολάου.

16:50

90'+6: Γέμισμα στα καρέ του Ηρακλή, κεφαλιά Μπιανκόνι, άουτ.

16:50

90'+5: Μεγάλη ευκαιρία για τον Πλατανιά. Ο Παπουτσογιαννόπουλος με τακουνάκι στον Μπιανκόνι, ξεφεύγει, σουτ από θέση μέσα αριστερά, μόλις πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

16:49

90'+4: Οφσάιντ ο Κουκόλης, σωστή υπόδειξη.

16:48

90'+3: Κόρνερ για τον Ηρακλή. Ο Ντούνης στην εκτέλεση από τα αριστερά, η μπάλα απομακρύνεται.

16:47

Α.Ε. Καραϊσκάκης - Τρίκαλα είναι πλέον στο 1-2! Αν ο Ηρακλής καταφέρει το θαύμα της ανατροπής θα σωθεί.

16:46

Συμπληρώθηκαν τα 90'. Έξι τα λεπτά των καθυστερήσεων. Σωστά, υπήρχαν πολλές διακοπές.

16:43

88': Τρίτη αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Κόρτσταμ στη θέση του Νίλι. Με επιπλέον αμυντικό οι γηπεδούχοι του Γιάννη Τάτση για να κρατήσουν την πολύτιμη νίκη.

16:40

86': Δεύτερη αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Παπουτσογιαννόπουλος στη θέση του Λουκίνα.

16:39

84': Κίτρινη στον Κλέιτον (για το μαρκάρισμα που έφερε τον τραυματισμό του Μποσέτι).

16:38

Στο έδαφος ο Μποσέτι...

16:38

83': Διαγώνιο δυνατό συρτό σουτ Ρόβα από τα δεξιά, διώχνει ασταθώς ο Γκοτ.

16:36

Ζαλίζεται ο Γκοτ και υπάρχει διακοπή...

16:35

81': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Ηρακλής. Ο Κυζερίδης στη θέση του Γιαννίτση.

16:35

80': Ο Γιαννίτσης σουτ μέσα από την περιοχή, άουτ...

16:32

Νέο κόρνερ για τον Ηρακλή. Ο Ντούνης στην εκτέλεση από τα δεξιά, δυνατή κεφαλιά του Ζιαμπάρη από το δεύτερο δοκάρι και στα δίχτυα, 2-1.

16:32

77': ΓΚΟΛ για τον ΗΡΑΚΛΗ!

16:31

77': Κόρνερ για τον Ηρακλή από τα αριστερά με τον Κλέιτον, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:30

76': Πρώτη αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Πουρζιτίδης στη θέση του Ποζατζίδη.

16:28

Διαμαρτυρίες από πλευράς Ηρακλή για επιθετικό φάουλ στη φάση του 2-0, αλλά δεν υπάρχει κάτι. Ο Τροΐζι αποβάλλεται από τον πάγκο του "Γηραιού".

16:26

Ελεύθερο Γκοτ, ο Λουκίνας την κεφαλιά-πάσα σε Νίλι, μπαίνει στην περιοχή, διαγώνιο σουτ από θέση τετ α τετ και 2-0.

16:26

71': ΓΚΟΛ για τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ!

16:25

70': Μακρινό σουτ Μπιανκόνι, εύκολα ο Κάχριμαν.

16:23

68': Καλή στιγμή για τον Ηρακλή. Ο Πτηνόπουλος κινήθηκε από θέση μέσα αριστερά, σε Περόνε, τακουνάκι από τη μικρή περιοχή, άουτ.

16:22

67': Φάουλ σε καλό σημείο για τον Πλατανιά, στα δεξιά του ημικύκλιου και λίγο έξω, Νίλι απευθείας, πάνω από την εστία του Ηρακλή.

16:20

65': Κίτρινη στον Ρόβα.

16:19

64': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ηρακλή. Λάθος Τσαμούρη, κλέβει ο Περόνε, σουτ από θέση τετ α τετ λίγο πριν από το σημείο του πέναλτι, μόλις πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

16:18

63': Δεύτερη αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Πτηνόπουλος στη θέση του Μπορικό.

16:17

Προηγείται και η Α.Ε. Καραϊσκάκης επί των Τρικάλων... Ό,τι χειρότερο για τον Ηρακλή.

16:13

Κράμπα ο Γκοτ και μικρή διακοπή στο ματς. Στο λεπτό ξεκινά εκ νέου ο αγώνας.

16:12

57': Οφσάιντ ο Ποζατζίδης, σωστή υπόδειξη.