2
20:54

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας στο a-sports.gr. Καλό σας βράδυ. Μετά το παιχνίδι έχει σόου με λέιζερ στο γήπεδο του Περιστερίου, καθώς ο Ατρόμητος βγήκε και πάλι Ευρώπη. Παράλληλα, ο Κάναντι δήλωσε ότι είναι το τελευταίο του παιχνίδι στον Ατρόμητο.

20:53

Τέλος του αγώνα. Μεγάλη και δίκαιη νίκη για τον ΟΦΗ, που πάει με το σπαθί του σε μπαράζ παραμονής.

20:50

3 λεπτά οι καθυστερήσεις.

20:47

88': Ο Ντίνας στη θέση του Νέιρα στην τελευταία αλλαγή του ΟΦΗ.

20:46

87': Σέντρα του Σακόρ από δεξιά, ο Σάσι δεν μπορεί να φτάσει στην μπάλα, οπως θέλει γιατί ο Χατζηισαίας του τραβάει τη φανέλα. Είναι πέναλτι που δεν καταλογίζεται.

20:45

85': Κίτρινη κάρτα στον Σάκιτς.

20:42

82': Ο Μούγιακιτς στη θέση του Μπουσούλατζιτς στην τελευταία αλλαγή του Ατρομήτου.

20:41

82': Ο Σακόρ στη θέση του Ναμπί στη δεύτερη αλλαγή του ΟΦΗ.

20:41

81': Οφσάιντ ο Κουλούρης.

20:36

77': Κίτρινη κάρτα στον Χατζηισαϊα.

20:34

Κάθετη πάσα του Νάστου στον Σάσι, που βγαίνει στην πλάτη της άμυνας, μπαίνει περιοχή και με σκαφτό πλασέ κάνει το 0-2.

20:33

74': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

20:32

73': Ο Νάστος στη θέση του Φερέιρα στην πρώτη αλλαγή του ΟΦΗ.

20:31

71': Κόρνερ από δεξιά για τον Ατρόμητο. Το εκτελεί ο Ουγκράι περνάει ανεκμετάλλευτο.

20:29

69': Κίτρινη κάρτα στον Σάσι.

20:24

64': Εκτελεί το κόρνερ του Ούμπιντες, κεφαλιά του Ρισβάνη σταματάει η μπάλα στη δεξιά συμβολή των δοκών.

20:23

63': Επικίνδυνη σέντρα του Σάκιτς από δεξιά, διώχνει δύσκολα σε κόρνερ ο Μιχόγεβιτς.

20:21

62': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από αριστερά. Το εκτελεί ο Ουγκράι, αλλά περνάει ανεκμετάλλευτο.

20:20

61': Γεμίζει ο Ουγκράι με φάουλ από αριστερά και πολύ φάλτσο με το δεξί, ωραία έξοδος του Σωτηρίου, διώχνει την μπάλα πριν φτάσει στον Ρισβάνη.

20:17

58': Κόρνερ για τον ΟΦΗ από δεξιά. Εκτελείται με πάσα, αλλά περνάει ανεκμετάλλευτο.

20:15

56': Ο Ουγκράι στη θέση του Μανούσου στη δεύτερη αλλαγή του Ατρομήτου.

20:14

54': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από αριστερά. Το εκτελεί ο Ενσικουλού, κεφαλιά του Ρισβάνη, ο Σάσι διώχνει προ του Μπρούνο.