Πολύ σημαντικός ο βαθμός για τον Αστέρα Τρίπολης, είναι πάνω και από το μπαράζ πλέον. Ο ΟΦΗ συνεχίζει να ζει στον κίνδυνο. Άξιζαν τον πόντο οι Αρκάδες.

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα ΟΦΗ - Αστέρας Τρίπολης 1-1...

20:57

Στο 90'+6 πλέον...

20:56

90'+5: Ευκαιρία για τον Αστέρα. Σέντρα από τα δεξιά του Αραβίδη, ο Ρόλε πλασάρει μόνος μπροστά από την εστία, άουτ!

20:54

90'+3: Τρίτη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης. Ο Δουβίκας στη θέση του Τσιλιανίδη.

20:51

Συμπληρώθηκαν τα 90', πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων στο "Γεντί Κουλέ".

20:49

88': Ναμπί σουτ, κόντρα στον Βαλιέντε, μπλοκάρει ο Αθανασιάδης.

20:47

86': Κίτρινη στον Μεγιάδο.

20:44

83': Κίτρινη και στον Μπελόκ.

20:42

82': Φάουλ για τον ΟΦΗ από τα δεξιά με τον Ναμπί, κεφαλιά Μπράουν, άουτ.

20:42

82': Δεύτερη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης. Ο Ρόλε στη θέση του Φερνάντεθ.

20:41

81': Κίτρινη στον Αραβίδη.

20:39

79': Ευκαιρία για τον ΟΦΗ. Σέντρα Μπράουν από τα δεξιά, γυριστό Γιακουμάκη μέσα από την περιοχή, η μπάλα φεύγει ένα μέτρο έξω από το αριστερό δοκάρι του Αθανασιάδη.

20:38

Εντελώς μπλοκαρισμένος ο ΟΦΗ, καλύτερος ο Αστέρας...

20:36

76' Οφσάιντ ο Αραβίδης, σωστή υπόδειξη.

20:34

74': Πρώτη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης. Ο Αραβίδης στη θέση του Τασουλή.

20:33

73': Κίτρινη στον Τσιλιανίδη.

20:31

70': Δεύτερη αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Ναμπί στη θέση του Σόουζα.

20:30

69': Φάουλ από τα δεξιά για τον ΟΦΗ με γέμισμα, κεφαλιά Νάστου, άουτ.

20:29

Το "Γεντί Κουλέ" έχει ξεσηκωθεί με τους οπαδούς του ΟΦΗ να τραγουδούν για να ενισχύσουν την ομάδα τους.

20:27

66': Κίτρινη στον Τριανταφυλλόπουλο.

20:23

62': Κίτρινη στον Σασί.

20:22

61': Κίτρινη στον Τασουλή.

20:20

Μπελόκ σε Μαρτίνεζ, σέντρα από τα αριστερά, κεφαλιά Τσιλιανίδη και στα δίχτυα, 1-1.

20:20

59': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

20:17

56': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα. Φάουλ προς τα καρέ του ΟΦΗ, δεν φεύγει η μπάλα, σουτ Τριανταφυλλόπουλου, μόλις άουτ.

20:15

54': Φωνάζει για πέναλτι ο Αστέρας. Για χέρι του Γιαννούλη, είναι απλωμένο! Έχουν δίκιο οι φιλοξενούμενοι. Λάθος από τον Σκουλά.

20:14

53': Οφσάιντ ο Κυριακίδης, σωστή υπόδειξη.

20:13

52': Κόρνερ για τον ΟΦΗ από τα δεξιά με τον Κοροβέση, διώχνουν εύκολα οι φιλοξενούμενοι.

20:12

51': Πρώτη αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Κυριακίδης στη θέση του τραυματία Ποτουρίδη.

20:10

Μικρή διακοπή, έχει χτυπήσει ο Ποτουρίδης για τον ΟΦΗ... Φεύγει με φορείο. Πονάει. Θα υπάρξει άμεσα αναγκαστική αλλαγή. Προσωρινά με δέκα ο ΟΦΗ.

20:08

47': Κόρνερ για τον ΟΦΗ. Από τα αριστερά ο Βαζ στην εκτέλεση, εύκολα μαζεύει ο Αθανασιάδης.

20:07

46': Έναρξη β' ημιχρόνου. Χωρίς αλλαγές και οι δύο ομάδες.