0
20:57

Από τον Δημήτρη Δημητρίου που ήταν στο "Γ. Καραϊσκάκης", καλή συνέχεια. Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.

20:56

Εξαιρετικός ο Ολυμπιακός, δίκαια νικητής σε ένα ματς, που αν δεν γνώριζε κάποιος τη βαθμολογία θα νόμιζε ότι οι Πειραιώτες πήραν το πρωτάθλημα.

20:53

Αποθέωση για τους παίκτες του Ολυμπιακού από τον κόσμο τους...

20:50

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Ολυμπιακός - Ξάνθη 4-0...

20:50

90'+3: Κόρνερ για τον Ολυμπιακό πλασαριστά, περν'α ανεκμετάλλευτο.

20:49

90'+2: Σουτ Ζιλ Ντίας από τα δεξιά και μέσα στην περιοχή, διώχνει με το στήθος ο Ζίφκοβιτς.

20:47

Συμπληρώθηκαν τα 90'. Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων...

20:39

83': Οφσάιντ ο Χασάν, σωστή υπόδιεξη αυτή τη φορά...

20:38

82': Οφσάιντ ο Μασούρας, στην εξέλιξη της φάσης σκόραρε ο Χασάν. Λάθος υπόδειξη από τον βοηθό Κωνσταντόπουλο.

20:36

80': Κίτρινη στον Αβραάμ Παπαδόπουλο.

20:30

74': Τρίτη αλλαγή και για τον Ολυμπιακό. Ο Χασάν αντί του Φορτούνη (επίσης φεύγει με θερμό χειροκρότημα από τον κόσμο)

20:29

73': Ολοκληρώνει τις αλλαγές της η Ξάνθη. Ο Φακής αντί του Μπρίτο.

20:27

71': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό με τον Φορτούνη από τα αριστερά, ο Σισέ από το δεύτερο δοκάρι την προβολή, άστοχη.... Αν και μόνος!

20:25

69': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Αβραάμ Παπαδόπουλος (αποθεώνεται) στη θέση του Μεριά.

20:24

68': Εκτελεί ο Φορτούνης από τα δεξιά το κόρνερ, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:24

68': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Κάθετη Ζιλ Ντίας, σουτ από θέση μέσα δεξιά του Ελαμπντελαουί, σε κόρνερ ο Ζίφκοβιτς.

20:22

66': Δεύτερη αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Θυμιάνης στη θέση του Σαρπόνγκ.

20:19

63': Τυφλό διώξιμο από την άμυνα της Ξάνθης, η μπάλα φτάνει στον Καμαρά, σουτ απέξω, πολλά μέτρα άστοχο.

20:15

59': Πρώτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Μασούρας στη θέση του Ποντένσε.

20:13

Εξαιρετική μπαλιά Γκιλιέρμε από το κέντρο σε Φορτούνη, στοπάρει και κάνει το διαγώνιο πλασέ από θέση μέσα δεξιά, 4-0.

20:13

57': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

20:09

53': Σουτ Ζιλ Ντίας χωρίς δύναμη και υπό πίεση από θέση μέσα δεξιά, άουτ.

20:08

52': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό από τα δεξιά με τον Φορτούνη, διώχνουν οι αμυντικοί της Ξάνθης.

20:06

50': Καλοτραβηγμένο σουτ Καμαρά από τα 20 μέτρα και αριστερά, άουτ.

20:02

20:02

46': Αλλαγή για την Ξάνθη. O Χατζητερζόγλου στη θέση του Κασάδο.