Καλό απόγευμα από το a-sports.gr.

16:52

Ο Απόλλων Λάρισας παίρνει σπουδαίο διπλό, φτάνει τους 23 βαθμούς και μειώνει στους 5 τους πόντους της διαφοράς από τον πρωτοπόρο Βόλο. Στους 17 παραμένει ο Εργοτέλης και 4ος μαζί με την Κέρκυρα.

16:52

90'+4: Λήξη του αγώνα, 1-2.

16:51

90'+3: Σουτ του Τσέλιου λίγο έξω από την περιοχή, ψηλά άουτ η μπάλα.

16:49

90'+1: Απίστευτη ευκαιρία χάνει ο Ιατρούδης! Ο Μαντζάρης σε πρώτο χρόνο έχει αποκρούσει δύσκολα σουτ του Κατσούρρι εκτός περιοχής και ο Ιατρούδης εξ επαφής... κατορθώνει να στείλει την μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

16:48

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:46

89': Κοντοθανάσης αντί Μαρκολίνο, τρίτη αλλαγή για τον Απόλλωνα Λάρισας.

16:45

87': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μαρκολίνο, πολύ κακή...

16:42

84': Σουτ του Γιακούμπου, χωρίς τύχη.

16:40

83': Πλασέ του Μπρους μετά από κόρνερ που εκτελεί ο Μπουρσέλης, πάνω στη γραμμή διώχνει ο Σκούπρας. Ο Εργοτέλης πιέζει για το 2-2.

16:37

80': Αγιώτης αντί Πολέτο, δεύτερη αλλαγή για τον Απόλλωνα Λάρισας.

16:36

79': Κατσούρρι αντί Κουατένγκ, τρίτη αλλαγή για τον Εργοτέλη.

16:36

78': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΕΡΓΟΤΕΛΗ! Σουτ του Μπουρσέλη από θέση μέσα δεξιά, η μπάλα στο αριστερό δοκάρι.

16:35

78': Ο Καπνίδης κάνει το πλασέ υπό την πίεση του Καρατάσιου μετά από γύρισμα του Γιακούμπου από αριστερά, μπλοκάρει ο Μαντζάρης.

16:32

75': Υπέροχη ατομική προσπάθεια του Λουκάο, περνά δύο παίκτες του Εργοτέλη, αλλά θα νικηθεί στο τετ α τετ από τον Κατσιμήτρο.

16:31

72': Κίτρινη στον Ιατρούδη.

16:30

Ο Τσέλιος κάνει ωραία κάθετη πάσα στον Έφορντ, που θα βρει δίχτυα με σουτ από πλάγια δεξιά.

16:30

72': ΓΚΟΛ για τον ΕΡΓΟΤΕΛΗ!

16:28

71': Σουτ του Πολέτο, άουτ.

16:26

Ο Τασιούλης σεντράρει από δεξιά, ο Λουκάο κάνει την κοντινή προβολή προ του Μπρους, δεν μπορεί να αντιδράσει ο Κατσιμήτρος και 0-2.

16:26

68': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΛΑΡΙΣΑΣ!

16:23

66': Δυνατό σουτ του Μπουρσέλη εκτός περιοχής, διώχνει εντυπωσιακά σε κόρνερ ο Μαντζάρης. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

16:23

65': Καμπέρης αντί Λίταινα, πρώτη αλλαγή για τον Απόλλωνα Λάρισας.

16:22

65': Καπνίδης αντί Μαζουλουξή, δεύτερη αλλαγή για τον Εργοτέλη.

16:20

63': Σουτ του Έφορντ από θέση μέσα αριστερά, η μπάλα βρίσκει στον Τσέλιο και καταλήγει άουτ.

16:19

62': Μακρινό σουτ του Λίταινα, δεν ανησυχεί ο Κατσιμήτρος.

16:18

61': Σουτ του Μπάτζιου υπό πίεση μετά από κόρνερ που εκτελεί ο Μπουρσέλης, άουτ.

16:14

56': Ο Τασιούλης πλασάρει από επίκαιρη θέση ύστερα από ασίστ του Λουκάο, εξαιρετική επέμβαση του Κατσιμήτρου σε μια σημαντική ευκαιρία για τον Απόλλωνα Λάρισας.

16:13

56': Σουτ του Μαρκολίνο εκτός περιοχής, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

16:12

54': Ορθή υπόδειξη οφσάιντ στον Έφορντ.

16:09

52': Απευθείας εκτελεί το φάουλ ο Μπουρσέλης, ο Μαντζάρης διώχνει δύσκολα σε κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

16:08

51': Κίτρινη στον Σουλιώτη για φάουλ στον Ιατρούδη.

16:03

46': Πρώτη αλλαγή για τον Εργοτέλη, Μπουτσάκης αντί Οικονόμου.

16:03

46': Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου.