-
1
22:15

22:13

Ευρώπη τέλος για τον Ατρόμητο μόλις στον 2ο προκριματικό γύρο του Γιουρόπα Λιγκ.

22:12

Σοκ στο Περιστέρι... Οδυνηρός αποκλεισμός για τον Ατρόμητο με το γκολ στην τελευταία φάση του αγώνα.

22:11

90'+5: Λήξη του αγώνα, 1-1.

22:10

Ο Νέκαϊτσικ με κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι μετά από σέντρα του Οσούτσουκγου από αριστερά το γκολ για το 1-1. Δεν ήταν καλή και η αντίδραση του Μίρκοβιτς στη σέντρα με άστοχη έξοδο, ενώ δευτερόλεπτα πριν είχε μπει μια δεύτερη μπάλα στον αγωνιστικό χώρο με τον Μανούσο να τη διώχνει και με το παιχνίδι να παίζεται.

22:10

90'+5: ΓΚΟΛ για την ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΠΡΕΣΤ!

22:09

Ααατρόμητος όλο το γήπεδο!

22:08

90'+3: Κίτρινη στον Μίρκοβιτς για καθυστέρηση.

22:06

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:02

Ο Απόλλων Λεμεσού νίκησε ξανά τη Ζελέζνιτσαρ, με 3-1 αυτή τη φορά, άρα αν προκριθεί ο Ατρόμητος θα έχουμε ελληνοκυπριακή μονομαχία στον 3ο προκριματικό γύρο του Γιουρόπα Λιγκ.

22:01

85': Κόρνερ για την Ντιναμό, εκτελεί ο Νόγιοκ, επιθετικό φάουλ στον Γιαννούλη από τον Νέκαϊτσικ.

21:59

84': Ο Γιαννούλης βάζει σωτήρια κόντρα σε σουτ του Σαβίτσκι, σε μια στιγμή αδράνειας της άμυνας του Ατρομήτου.

21:57

82': Μπαμπάουο αντί Φιλίποβιτς, τρίτη αλλαγή για την Ντιναμό Μπρεστ.

21:55

Ο Μανούσος πιάνει φοβερό δυνατό σουτ εκτός περιοχής, δεν μπορεί να αντιδράσει ο Γκουτόρ, 1-0. Ήταν γκολάρα!

21:55

80': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

21:54

79': Κίτρινη στον Ενσικουλού για φάουλ στον Γιούζεπτσουκ.

21:50

75': Τρίτη αλλαγή για τον Ατρόμητο, Μανούσος αντί Σάκιτς.

21:49

74': Ο Κουλούρης με κεφαλιά σκοράρει ύστερα από την εκτέλεση του Ούμπιντες, κακώς το ακυρώνει ο Σμούλεβιτς ως επιθετικό φάουλ στον Οσούτσουκγου! Αδικείται εδώ ο Ατρόμητος.

21:48

73': Κόρνερ για τον Ατρόμητο παραχωρεί ο Οσούτσουκγου.

21:48

73': Κίτρινη στον Κάργα για φάουλ στον Μάντσον.

21:45

70': Πέφτει ο Κιβρακίδης στην περιοχή, δεν υπάρχει παράβαση.

21:44

69': Συρτή σέντρα του Ενσικουλού από αριστερά, πιάνει... αέρα ο Βασιλακάκης από κοντά, σπουδαία ευκαιρία για τον Ατρόμητο.

21:43

68': Νέκαϊτσικ αντί Κομπλένκο, δεύτερη αλλαγή για την Ντιναμό Μπρεστ.

21:43

68': Κίτρινη στον Γιαννούλη, που τραβά από τη φανέλα τον Κομπλένκο.

21:41

Κόσμος και κοσμάκης στα επίσημα... Στη θέση του από νωρίς ο μεγαλομέτοχος του Ατρομήτου Γιώργος Σπανός και κοντά του ο δήμαρχος Περιστερίου Ανδρέας Παχατουρίδης. Σε άλλο σημείο κάθεται και ο πρόεδρος της Ένωσης Β' Εθνικής Λεωνίδας Λεουτσάκος. Στις εξέδρες εντοπίσαμε ακόμα τρεις παίκτες του Ολυμπιακού, τους Γιαννιώτη, Κούτρη, Μάνο. Επίσης, το ματς βλέπει ο προπονητής Μάκης Χάβος και ο παλαίμαχος διεθνής γκολκίπερ Νίκος Σαργκάνης. Εδώ είναι, όμως, και ο πρώην πρόεδρος του Αιγάλεω Θωμάς Μητρόπουλος.

21:39

64': Ο Βερετίλο σπρώχνει τον Κουλούρη σε διεκδίκηση της μπάλας, δεν υπάρχει πέναλτι.

21:37

62': Κόκκινη στον Μούγιακιτς με δεύτερη κίτρινη κάρτα κι ενώ είναι στον πάγκο! Ο φορ του Ατρομήτου πέταξε ένα μπουκάλι με νερό από εκνευρισμό και ο διαιτητής Σμούλεβιτς τον απέβαλε...

21:35

60': Διπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο, Βασιλακάκης αντί Μούγιακιτς, Ενσικουλού αντί Κωτσόπουλου.

21:33

58': Ο Νόγιοκ προσπαθεί να αιφνιδιάσει τον Μίρκοβιτς με μακρινό σουτ, άουτ.

21:28

53': Κόρνερ παραχωρεί ο Μούγιακιτς για την Ντιναμό, ο Βίτους εκτελεί, δεν προκύπτει κάτι σημαντικό.

21:24

49': Μακρινό σουτ του Ρισβάνη, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

21:20

46': Νιβάλντο αντί Φαμέγιε, πρώτη αλλαγή για την Ντιναμό Μπρεστ.

21:20

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.