-
2
23:40

23:38

Οδυνηρή ήττα, έτσι όπως εξελίχθηκε το ματς, για τον Αστέρα, που δεν μπόρεσε να διαχειριστεί το υπέρ του 0-2 και έχασε στο τέλος με 3-2. Η ρεβάνς στις 2 Αυγούστου στο «Θ. Κολοκοτρώνης».

23:38

90'+4: Λήξη του αγώνα, 3-2.

23:37

90'+3: Δεύτερη αλλαγή για τη Χιμπέρνιαν, Πόρτεους αντί Xάνλον.

23:36

Ολική ανατροπή από τους Σκωτσέζους με σκόρερ τον Καμπέρι σε κενή εστία ύστερα από απόκρουση του Αθανασιάδη σε σουτ του Μπόιλ από αριστερά της περιοχής, 3-2.

23:35

90'+2: ΓΚΟΛ για τη ΧΙΜΠΕΡΝΙΑΝ!

23:34

90'+1: Ο Μάλλαν σεντράρει, ο Μπόιλ κάνει το κοντρόλ, πλασάρει και η μπάλα λίγο άουτ, γλιτώνει το 3-2 ο Αστέρας.

23:33

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:32

89': Σουτ του Μανιά, μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα ο Μπογκντάν.

23:29

86': Τρίτη αλλαγή για τον Αστέρα, Χριστόπουλος αντί Τσιλιανίδη.

23:29

86': Σουτ του Μάλλαν εκτός περιοχής, άουτ.

23:28

85': Μακρινό σουτ του Χάνλον, μπλοκάρει ο Αθανασιάδης.

23:27

84': Δεύτερη κίτρινη και αποβολή για τον Πασαλίδη. Με 10 συνεχίζει ο Αστερας Τρίπολης.

23:20

77': Άνχελ Μαρτίνεθ αντί Καλτσά, δεύτερη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης.

23:19

Ο Γκρέι με σουτ, όντας αμαρκάριστος στο δεύτερο δοκάρι, αξιοποιεί τη σέντρα του Στίβενσον από αριστερά και φέρνει το ματς στα ίσα, 2-2.

23:19

76': ΓΚΟΛ για τη ΧΙΜΠΕΡΝΙΑΝ!

23:17

74': Κίτρινη στον ΜακΓκρέγκορ για φάουλ στον Ιγκλέσιας.

23:13

70': Σημαντική ευκαιρία για τη Χιμπέρνιαν, ο Στίβενσον με κεφαλιά στέλνει την μπάλα λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι, όντας αμαρκάριστος στην περιοχή.

23:10

68': Σουτ του Τσιλιανίδη, διώχνει σε κόρνερ ο Μπογκντάν. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

23:09

66': Κίτρινη στον Μπόιλ για διαμαρτυρία.

23:07

Μετά από εκτέλεση κόρνερ του Μάλλαν ο Αμπρόουζ με κεφαλιά στέλνει την μπάλα αρχικά στο oριζόντιο δοκάρι και εν συνεχεία τη βρίσκει ξανά, στέλνοντάς τη στα δίχτυα για το 1-2.

23:06

64': ΓΚΟΛ για τη ΧΙΜΠΕΡΝΙΑΝ!

23:04

61': Μακρινό σουτ του Τσιλιανίδη, άουτ.

23:01

57': Κίτρινη στον ΜακΓκίν.

23:01

57': Κίτρινη στον Στίβενσον για φάουλ στον Καλτσά.

22:59

56': Πρώτη αλλαγή για τον Αστέρα, Ρόλε αντί Μπελόκ.

22:56

54': Άλλο ένα κόρνερ για τη Χιμπέρνιαν, ο Μάλλαν εκτελεί, δεν προκύπτει κάτι σημαντικό.

22:54

52': Κόρνερ για τη Χιμπέρνιαν με εκτελεστή τον Μάλλαν, κεφαλιά του Γκρέι, άουτ.

22:52

50': Σουτ του Μπόιλ, αποκρούει εντυπωσιακά ο Αθανασιάδης.

22:50

47': Δύο διαδοχικά κόρνερ για τη Χιμπέρνιαν περνούν ανεκμετάλλευτα.

22:49

46': Γκρέι αντί Γουίτακερ, πρώτη αλλαγή για τη Χιμπέρνιαν.

22:49

46': Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου.

22:33

45'+1: Λήξη πρώτου ημιχρόνου, 0-2.

22:32

45': Κόρνερ παραχωρεί ο Τριανταφυλλόπουλος για τη Χιμπέρνιαν, περνά ανεκμετάλλευτο.

22:31

45': Ένα το λεπτό των καθυστερήσεων.