1
14:55

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια με ποδόσφαιρο και Μουντιάλ.

14:54

Mε άγχος, αλλά νίκησε η Γαλλία, που ήταν το φαβορί. Ομάδα, που πουλά ακριβά το κορμί της η Αυστραλία, κάλλιστα μπορούσε να κάνει τη ζημιά.

14:52

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Γαλλία - Αυστραλία 2-1.

14:46

Συμπληρώθηκαν τα 90', πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

14:43

87': Κίτρινη στον Μπεχίτς.

14:40

84': Τρίτη αλλαγή για την Αυστραλία. Ο Αρζάνι αντί του Κρούζε.

14:40

84': Κόρνερ για τη Γαλλία από τα δεξιά με τον Φεκίρ, περνά ανεκμετάλλευτο.

14:37

Συνδυασμός Ζιρού - Πογκμπά, σουτ από τον τελευταίο μέσα από την περιοχή, η μπάλα βρίσκει και στον Μπεχίτς, οριζόντιο δοκάρι και μέσα, 2-1. Έχει περάσει όλοκληρη η μπάλα τη γραμμή της εστίας της Αυστραλίας.

14:37

81': ΓΚΟΛ για τη ΓΑΛΛΙΑ!

14:34

78': Ολοκληρώνει τις αλλαγές της η Γαλλία. Ο Ματουϊντί στη θέση του Τολισό.

14:32

76': Κίτρινη στον Τολισό.

14:31

Λάθη και πολλά πουλήματα μπάλας από τους Γάλλους...

14:28

73': Κόρνερ για τη Γαλλία από τα αριστερά με τον Φεκίρ, η μπάλα φτάνει στον Παβάρ, σουτ, εντελώς άστοχο.

14:27

72': Δεύτερη αλλαγή για την Αυστραλία. Ο Ιρβάιν αντί του Ρόγκιτς

14:26

71': Δύο αλλαγές μαζί για τους Γάλλους... Ο Ζιρού στη θέση του Γκριεζμάν και ο Φεκίρ αντί του Ντεμπελέ.

14:24

Θα κάνει αλλαγές οι Γαλλία και καθυστέρησε ο Ντεσάν.

14:23

Χειρότερο το β' ημίχρονο από το πρώτο, αλλά έχουμε δύο γκόλ...

14:20

64': Αλλαγή για την Αυστραλία. Ο Τζούριτς αντί του Νάμπουτ.

14:18

Ο Γέντινακ δεν αστοχεί από τα 11 μέτρα και 1-1.

14:18

62': ΓΚΟΛ για την ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ!

14:17

61': Πέναλτι για την Αυστραλία τώρα! Σέντρα Μούι, χέρι του Ουμτιτί, πεντακάθαρη παράβαση.

14:14

Γκριεζμάν στην εκτέλεση, στην αριστερή πλευρά της εστίας η μπάλα, μένει όρθιος ο Ράιαν, 1-0.

14:14

58': ΓΚΟΛ για τη ΓΑΛΛΙΑ!

14:13

57': Κίτρινη στον Ρίσντον.

14:11

Το VAR ειδοποιεί, διακοπεί και δίνει πέναλτι ο ρέφερι! Και όντως υπάρχει παράβαση.

14:10

Πέφτει ο Γκριεζμάν από μαρκάρισμα του Ρίσντον. Αρχικά ο Κούνια συνεχίζει το ματς.

14:08

Γύρω γύρω η μπάλα στα πρώτα λεπτά... Είναι μπλοκαρισμένη η Γαλλία. Βάζει και δύναμη στο παιχνίδι της η Αυστραλία.

14:02

Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές Γαλλία και Αυστραλία.

14:01

Όλα έτοιμα ξανά... Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες...

13:46

Λήξη α΄ημιχρόνου, Γαλλία - Αυστραλία στο 0-0.

13:46

Συμπληρώθηκαν τα 45', ένα λεπτό ο επιπλέον χρόνος...

13:45

45': Διαγώνιο σουτ Μπεχίτς από τα αριστερά, πάνω από τα δοκάρια της Γαλλίας...