Τελικό στις Σέρρες, στο 0-0 Γάζωρος και Αναγέννηση

Εκτελέστηκε ο Οικονόμου διώχνει

19:55

Στην απέναντι εστία, κόρνερ για τον Γάζωρο. Θρίλερ...

19:55

90'+5: Ευκαιρία για την Αναγέννηση να κλέψει το ματς. Σουτ του Γήτα μετά από πάσα του Μπουντούρη, άουτ η μπάλα

19:53

Τελευταίες στιγμές στο παιχνίδι

19:49

90': Πέντε τα λεπτά του έξτρα χρόνου στις Σέρρες

19:47

Εκτός ο Χλωρός, μέσα ο Γήτας

19:46

87': Ολοκληρώνει τις αλλαγές της και η Αναγέννηση.

19:45

86': Σέντρα σουτ του Κωνσταντινίδη, κεφαλιά του Σρντιτς, ο Σιαράβας μπλοκάρει

19:45

85': Ο Μπουντούρης εκτελεί, η μπάλα φτάνει στον Ρόβα, αυτός σουτάρει από το ύψος του πέναλτι αλλά αστοχεί

19:44

Μπήκαμε στο τελευταίο δεκάλεπτο, η Αναγέννηση έχει πάρει μέτρα στον αγωνιστικό χώρο κερδίζει και το κόρνερ

19:41

Οι δύο ομάδες έχουν ξεπεράσει τα 45 λάθη στο ματς

19:39

79': Αλλαγή για τον Γάζωρο. Στην θέση του Μπαργκά ο Καράμπελας

19:37

Έχουμε μπει στο τελευταίο τέταρτο, η Αναγέννηση προσέχει περισσότερο την άμυνα της και κρατά το 0-0

19:35

77': Κάρτα στον Οικονόμου

19:34

Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο για τον Εθνικό που πιέζει

19:33

74': Ο Χατζηδημητρίου εκτελεί, η μπάλα κοντράρει και φεύγει κόρνερ

19:33

Λογικά για διαμαρτυρία

19:33

74': Κάρτα στον Μίχο πριν την εκτέλεση του φάουλ

19:31

Φάουλ σε εξαιρετική θέση για τον Γάζωρο

19:30

71': Κάρτα βλέπει ο Σάββας για την Αναγέννηση

19:28

70': Τώρα περνά ο ''γιατρός'' στον αγωνιστικό χώρο στην θέση του Νατσιόπουλου

19:28

Τον Κωνσταντινίδη ετοιμάζει ο Κατσαβάκης

19:27

Ευκαιρία για την Αναγέννηση

19:26

68': Το κόρνερ εκτελέστηκε, η μπάλα μετά από σέντρα φτάνει στον Χλωρό, αυτος σουτάρει δυνατά, η μπάλα φεύγει άουτ

19:25

65': Εκτέλεση φάουλ για την Καρδίτσα, ο Μέλκας φαίνεται να βρίσκει τελευταίος την μπάλα ανάμεσα σε πολλά κεφάλια, κόρνερ

19:23

64': Αλλαγή για την Αναγέννηση Καρδίτσας. Ο Γεωργακόπουλος μπαίνει στο ματς, εκτός ο Σίμωσης

19:22

63': Ο Μπουντούρης πλασάρει άουτ από καλή θέση μέσα στην περιοχή

19:21

61': Εκτέλεση φάουλ του Νατσιόπουλου, ο Σιαράβας σταθερά, τελειώνει την φάση

19:17

58': Αλλαγή έχουμε και για την Καρδίτσα. Στο ματς περνά ο Μπιτέλης, έξω ο Τιμόνοφ

19:15

56': Αλλαγή για τον Εθνικό Γαζώρου. Εκτός ο Σκέριαντς, μέσα ο Σέρντιτς

19:14

Πρώτο δεκάλεπτο στην επανάληψη, Γάζωρος εκακολουθεί να είναι ελαφρά καλύτερος

19:13

53': Δυνατό σουτ του Νατσιόπουλου, ο Σιαράβας μπλοκάρει σταθερά

19:11

51': Καλή στιγμή για την Καρδίτσα. Σέντρα του Μπουντούρη, ο Χλωρός πιάνει ένα σουτ στην κίνηση, άουτ η μπάλα

19:09

Πιέζει ο Γάζωρος

19:08

49': Ο Μπαργκά πάει να μπει επικίνδυνα στην περιοχή, ο Σιαράβας βγαίνει και απομακρύνει

19:05

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο

19:02

Όλα έτοιμα για την σέντρα της επανάληψης

18:48

Ημίχρονο στις Σέρρες

18:46

45': Δύο τα λεπτά του έξτρα χρόνου για το πρώτο μέρος

18:44

44': Εκτελεί ο Νατσιόπουλος η μπάλα περνά από τους πάντες και φεύγει πλάγιο άουτ

18:44

Φάουλ σε καλή θέση για ένα γέμισμα για τον Εθνικό

18:43

42': Ο Μπαργκά κάνει ένα επικίνδυνο παράλληλο γύρισμα ο Σιαράβας βγαίνει ταχύτατα και μπλοκάρει

18:42

Πήρε τα πόδια του Μπουντούρη, σωστή απόφαση

18:41

40': Κίτρινη και στον Τζούριτς

18:38

37': Καρτα βλέπει ο Χατζηρίζος για μαρκάρισμα στον Σκέριαντς

18:37

Αναπτύχθηκε ωραία εδώ ο Εθνικός, αλλά το τελείωμα του Σκέριαντς ήταν κάκιστο

18:36

35': Ευκαιρία για τον Γάζωρο. Ο Μπαργκά βρίσκει τον Σκέριαντς δεξιά, αυτός σουτάρει αλλά αστοχεί

18:34

Πάντα στο 0-0 οι δύο ομάδες, πάρα πολλά τα λάθη στις μεταβιβάσεις

18:33

Η μπάλα βρήκε σε... λακκούβα, άλλαξε πορεία και δεν μπόρεσε να την βρει όπως θα ήθελε ο Μερεσιώτης

18:32

31': Ο Μερεσιώτης βγαίνει από αριστερά, ωστόσο κάνει κακή σέντρα λόγω του αγωνιστικού χώρου

18:28

27': Ωραία ντρίπλα του Τιμόνοφ από αριστερά, σεντράρει επικίνδυνα, ο Χλωρός ωστόσο στην προσπάθεια του να πάρει καλύτερη θέση κάνει φάουλ και τελειώνει η φάση

18:25

Πολλά τα λάθη στην μεσαία γραμμή, φτάσαμε στο 24'...

18:19

Καλύτερος στα τελευταία λεπτά ο Εθνικός, σε παθητικό ρόλο η Αναγέννηση

18:16

Αγγίζει το γκολ ο Γάζωρος

18:15

15': Σέντρα από δεξιά του Μπαργκά, κεφαλιά του Μπουντίνοφ, ελάχιστα άουτ η μπάλα

18:13

Σε τραγική κατάσταση ο αγωνιστικός χώρος του γηπέδου, δυσκολεύει τις προσπάθειες των παικτών

18:12

Πρώτη καλή στιγμή στο ματς, είναι για τον Γάζωρο

18:11

11': Δυνατό διαγώνιο σουτ του Μπουντίνοφ, η μπάλα κοντράρει στον Σάββα

18:08

Πρώτο πεντάλεπτο, αναγνωριστικό παιχνίδι χωρίς κάτι ιδιαίτερο

18:05

Λίγος ο κόσμος στο Δημοτικό Γήπεδο, αρκετό το κρύο και στις Σέρρες

18:01

1': Ξεκίνησε η αναμέτρηση στις Σέρρες

Μέλκας, Κουκώλης, Μερεσιώτης, Δέντσας, Τζούριτς, Χατζηδημητρίου, Νατσιόπουλος, Μπαργκά, Σκέριαντς, Τσουβαλτσίδης, Μπουντίνοφ.
Σιαράβας, Σάββας, Χατζηρίζος, Ρόβας, Οικονόμου, Αναστασόπουλος, Σίμωσης, Μίχος, Μπουντούρης, Τιμόνοφ, Χλωρός.
Διαιτητής: Σελεμίδης (Πέλλας). Βοηθοί: Χαρίτσης (Θράκης), Χούσκογλου (Θράκης). 4ος: Κιγιτζής (Θράκης).