2
19:08

Δίκαιη η νίκη του Αστέρα Τρίπολης επί της ΑΕΛΚ

19:08

90'+4: Λήξη της αναμέτρησης

19:07

90'+2: Μακρινό σουτ του Τσαμπούρη, έφυγε άουτ η μπάλα

19:06

90'+1: Στις καθυστερήσεις το παιχνίδι

19:01

85': Ο Κάφα πήρε τη θέση του Καράσκο, ολοκληρώθηκαν οι αλλαγές και για τον Αστέρα Τρίπολης

18:56

81': Ο Τσαμπούρης αντί του Μουνάφο, δεύτερη αλλαγή για τους Αρκάδες

18:55

80': Καλό σουτ του Λεοζίνιο, ο Μπαντής μπλοκάρει

18:54

79': Ο Ζησόπουλος αντικαθιστά τον Ντε Μπλάσις για την πρώτη αλλαγή του Αστέρα Τρίπολης

18:52

77': Τέλος οι αλλαγές της Καλλονής, ο Καζάκης στη θέση του Γιορέντε

18:51

76': Δεύτερη αλλαγή για την Καλλονή, ο Φαρία αντί του Κεϊτά

18:48

73' Ο Ουσέρο βγήκε τετ α τετ με τον Χογκ, αλλά δεν μπόρεσε να τον πλασάρει, χάθηκε η ευκαιρία για το 0-3

18:46

Ο Καράσκο σκοράρει με πλασέ ύστερα από εξαιρετική κάθετη πάσα του Μουνάφο και εδραιώνει τη νίκη των Αρκάδων

18:46

72': ΓΚΟΛ για τον Αστέρα!

18:43

68': Νιαμπούγιου αντί Περόνε για την πρώτη αλλαγή της Καλλονής

18:39

Ανώτερος και στην επανάληψη ο Αστέρας, ψάχνει το 0-2 για να "κλειδώσει" το τρίποντο

18:37

62': Δοκάρι για τον Αστέρα με τον Καράσκο, που σούταρε δυνατά από το ύψος του πέναλτι

18:35

61': Σουτ του Ουσέρο από καλή θέση, πέρασε άουτ

18:31

56': Σουτ του Ουσέρο από το ύψος του πέναλτι, έδιωξε με τα πόδια ο Χογκ

18:24

51': Κίτρινη κάρτα στον Σανκαρέ

18:19

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου

18:03

Δίκαιο το προβάδισμα του Αστέρα Τρίπολης

18:03

45'+1: Λήξη του πρώτου ημιχρόνου

17:55

38': Ο Μανούσος σούταρε, ο Μπαντής απέκρουσε ασταθώς, νέα προσπάθεια του Μανούσου και νέα επέμβαση από τον Μπαντή

17:53

37': Ο Ουσέρο εκτέλεσε με δύναμη ένα φάουλ, η μπάλα πέρασε λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι

17:51

Ο Χουάνμα είναι ο σκόρερ με δυνατό σουτ μέσα από την περιοχή, ολοκληρώνοντας τη συνεργασία Ντε Μπλάσις και Μουνάφο

17:51

35': ΓΚΟΛ για τον Αστέρα!

17:49

32': Νέα σπουδαία ευκαιρία για τον Αστέρα, όμως το συρτό πλασέ του Μουνάφο πέρασε ελάχιστα άουτ

17:42

25': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα, ο Χουάνμα βγήκε τετ α τετ με τον Χογκ, αλλά έκανε σωτήρια προβολή ο Ζακουανί κι έδιωξε σε κόρνερ

17:40

24': Ωραίο σουτ του Μανούσου έξω από την περιοχή, πέρασε πάνω απο το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα

17:39

22': Κακό σουτ στην κίνηση από τον Καράσκο μετά από σέντρα του Κοντοέ, έφυγε άουτ η μπάλα

17:33

15': Κεφαλιά του Γκόιαν μετά από κόρνερ του Ουσέρο, έφυγε άουτ η μπάλα

17:32

14': Σουτ του Ουσέρο από πλάγια θέση, ο Χογκ έδιωξε δύσκολα σε κόρνερ

17:27

10': Τίποτα το ιδιαίτερο στα πρώτα λεπτά της αναμέτρησης του... έρημου ΟΑΚΑ, καθώς στις εξέδρες υπάρχει ελάχιστος κόσμος

17:16

1': Έναρξη του αγώνα

ΚΑΛΛΟΝΗ
Χογκ, Αναστασιάδης, Ζακουανί, Ποντάνι, Χωριανόπουλος, Γιορέντε, Κεϊτά, Λεοζίνιο, Καλτσάς, Μανούσος, Περόνε
Αναπ: Σιδεράκης, Καζάκης, Φουρλάνος, Φαρία, Βαλιός, Γιατζιτζόγλου, Νιαμπούγιου
Μπαντής, Λούι, Γκόιαν, Σανκαρέ, Εντό, Κοντοές, Μουνάφο, Ουσέρο, Ντε Μπλάσις, Καράσκο, Χουάνμα
Αναπ: Γεωργακόπουλος, Ζησόπουλος, Σέτι, Κάφα, Τσαμπούρης, Παπαχρήστος, Γκρατσίνι
Διαιτητής: Τοπούζης (Θράκης), Βοηθοί: Καραϊσαρίδης (Πιερίας), Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας)