0
-
0
19:10

Λήξη της αναμέτρησης. Ο Πανθρακικός, αν και έπαιζε με παίκτη λιγότερο από το 5', άντεξε στην πίεση της Βέροιας και πήρε το βαθμό μετά το τελικό 0-0.

19:07

90'+2: Καλή εκτέλεση φάουλ του Μπαργκάν, διώχνει σε κόρνερ ο Αθανασιάδης.

19:06

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:03

88': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του και ο Πανθρακικός. Ο Μπεν Σαμπάτ αντί του Ιγκόρ.

19:02

87': Τελευταία αλλαγή για τη Βέροια. Ο Μάνος αντί του Γκονσάλβες.

18:53

77': Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Χασομέρης αντί του Τζάνη.

18:52

76': ΔΟΚΑΡΙ για τη ΒΕΡΟΙΑ. Σέντρα-σουτ του Αμαραντίδη, στο οριζόντιο δοκάρι του Αθανασιάδη.

18:52

76': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Βεργώνης στη θέση του Παυλίδη.

18:50

74': Ο Μπαργκάν πιάνει το σουτ, περνά δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Αθανασιάδη.

18:42

66': Κίτρινη κάρτα στον Αθανασιάδη.

18:41

65': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Μπαργκάν στη θέση του Ζεζίνιο.

18:40

64': Κίτρινη κάρτα στον Παυλίδη.

18:39

63': Σουτ Αμαραντίδη λίγο έξω από την περιοχή, πάνω από την εστία του Πανθρακικού.

18:27

52': Γύρισμα Καλτσά, η μπάλα σταματά πάνω στον Σαρακατσάνο.

18:26

51': ΔΟΚΑΡΙ για τη ΒΕΡΟΙΑ. Σουτ του Τραπ τραντάζει το δοκάρι του Πανθρακικού, η μπάλα φτάνει στον Γκονσάλβες που σε κενή εστία τη στέλνει άουτ.

18:21

Έναρξη β' ημιχρόνου.

18:05

Λήξη α' ημιχρόνου.

18:01

17:58

43': Κίτρινη κάρτα στον Παπαγεωργίου.

17:57

42': Εκτέλεση φάουλ Τζάνη λίγο έξω από την περιοχή, η μπάλα πάνω από τα δοκάρια του Καντιμοίρη.

17:54

40': Κίτρινη κάρτα στον Αμαραντίδη.

17:50

36': Σουτ Αμαραντίδη με αρκετό φάλτσο, η μπάλα στην αγκαλιά του Αθανασιάδη.

17:44

29': Σέντρα του Γεωργιάδη, η μπάλα φτάνει στον Τραπ, που σουτάρει, η μπάλα κοντράρει στον Τζάνη και φτάνει ξανά στον Τραπ, που πιάνει ξανά το σουτ, αλλά φεύγει άουτ.

17:34

Μπήκαμε στο 20ό λεπτό, η Βέροια, εκμεταλλευόμενη το αριθμητικό της πλεονέκτημα, έχει την κατοχή και βγαίνει στην επίθεση, χωρίς ωστόσο να έχει καταφέρει να απειλήσει την εστία του Πανθρακικού.

17:23

9': Κακή εκτέλεση από τον Μπεν, ο Αθανασιάδης πέφτει στην αριστερή γωνία του και διώχνει σε κόρνερ. Χάνει την ευκαιρία η Βέροια να ανοίξει το σκορ!

17:22

8': Αλλαγή για τον Πανθρακικό, καθώς βγαίνει ο Μακρυδημήτρης για να μπει ο αναπληρωματικός τερματοφύλακας Αθανασιάδης.

17:20

5': Κόκκινη κάρτα στον Πασχαλάκη.

17:18

3': Πέναλτι για τη Βέροια. Ο Πασχαλάκης ανατρέπει τον Γκονσάλβες, που έχει μπει στην περιοχή.