0
18:55

Καλό σας απόγευμα από το a-sports.

18:54

Ο Άρης με ξεσπάσματα στην απόδοση του, πήρε δίκαια τη νίκη. και παρέμεινε στο +10 από την τρίτη Παναχαϊκή.

18:54

Τέλος αγώνα στο "Κλεάνθης Βικελίδης"

18:51

Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις

18:50

Σε λίγο συμπληρώνονται τα 90 λεπτά αγώνα.

18:48

87': Σουτ του Τσιλούλη από τη γραμμή της μεγάλης περιοχής, κοντράρει στον Μπούρμπο η μπάλα.

18:46

85': Φάουλ για τον Απόλλωνα Λάρισας από αριστερά με τον Λίταινα, αποκρούει στο δεύτερο δοκάρι ο Καντιμοίρης.

18:44

85': Κόρνερ για τον Απόλλωνα Λάρισας από απόκρουση του Σόουζα, περνάει χωρίς κίνδυνο.

18:44

84': Σουτ από τον Κάσσο από το ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής, άουτ η μπάλα

18:43

Έχουμε μπει στο τελευταίο 10λεπτο.

18:40

80': Σουτ του Μπαργκάν λίγο έξω από την περιοχή, η μπάλα άουτ.

18:38

77': Κωτσιαρίδης αντί για Μαυριά στον Απόλλωνα που ολοκληρώνει τις αλλαγές του.

18:38

77': Ο Μπαστακός στη θέση του Διαμαντόπουλου, τρίτη αλλαγή για τον Άρη.

18:36

Καταχειροκροτήθηκε ο Πλατέλλας κατά την έξοδο του από τον αγωνιστικό χώρο.

18:34

73': Ο Κάσσος παίρνει τη θέση του Πλατέλλα.

18:32

Σέντρα από τον Μπαργκάν από αριστερά, αφύλακτος στη μικρή περιοχή ο Διαμαντόπουλος, με γυριστό βολέ με το δεξί, στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα

18:32

72': ΓΚΟΛ για τον Άρη!

18:31

58%-42% η κατοχή της μπάλας για τον Άρη.

18:28

68': Κακάμης αντί Σουλίδη στον Απόλλωνα Λάρισας.

18:28

67': Σουτ του Ντούνη μέσα στην περιοχή και δεξιά, η μπάλα άουτ από το αριστερό δοκάρι

18:25

65': Σουτ του Ιβανίδη έξω από την περιοχή και λίγο δεξιά, είναι αδύναμο όμως και μπλοκάρει ο Καντιμοίρης.

18:23

64': Εκτελεί ο Μπαργκάν, κεφαλιά του Διαμαντόπουλου, νέο κόρνερ που περνάει ανεκμετάλλευτο.

18:22

63': Κόρνερ για τον Άρη από τον Ανδρέου.

18:22

62': Κόρνερ για τον Απόλλωνα Λάρισας από απόκρουση του Μπούρμπου, περνάει χωρίς κίνδυνο

18:21

60': Ο Καμπέρης παίρνει τη θέση του Κανούλα στην πρώτη αλλαγή του Απόλλωνα Λάρισας.

18:20

59': Κόρνερ για τον Απόλλωνα Λάρισας από αριστερά, στην αγκαλιά του Καντιμοίρη η μπάλα

18:19

58': Σέντρα του Μπαργκάν από αριστερά, γυριστό σουτ του Πλατέλλα από το ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής, η μπάλα μακριά άουτ από δεξί δοκάρι.

18:18

58': Σουτ του Ιβανίδη από το ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής, περνάει άουτ.

18:17

56' Κόρνερ για τον Απόλλωνα Λάρισας από αριστερά, περνάει ανεκμετάλλευτο.

18:12

Ο Πλατέλλας έξω από την περιοχή και αριστερά, σουτάρει και στέλνει τη μπάλα στη δεξιά γωνία του Φιρινίδη, που φέρει ευθύνη

18:12

52': ΓΚΟΛ για τον Άρη!

18:11

51': Ο Ντούνης μέσα στην περιοχή και δεξιά, κατεβάζει τη μπάλα, σουτάρει με το αριστερό μπλοκάρει ο Φιρινίδης

18:10

50': Μακρινό σουτ του Μαυριά, έξω από την περιοχή και λίγο δεξιά, η μπάλα λίγο άουτ από το οριζόντιο δοκάρι.

18:09

48': Σέντρα του Μπαργκάν από αριστερά, ο Ντούνης στο πρώτο δοκάρι πλασάρει αλλά η μπάλα περνάει άουτ.

18:07

Χωρίς αλλαγή ο Απόλλων Λάρισας στη σύνθεση του.

18:05

46': Ο Μπαργκάν θα πάρει τη θέση του Πασά για τον Άρη.