Τεράστια νίκη για τον Εργοτέλη που έπαιζε για περίπου 20 λεπτά με 9 παίκτες.

19:07

Τέλος του αγώνα.

19:04

91': Αλλαγή για τον Εργοτέλη. Στη θέση του Διαμαντάκου ο Μπουχαλάκης.

19:04

91': ΔΟΚΑΡΙ για τον Πανιώνιο σε σουτ του Αραβίδη.

19:02

90': Σέντρα του Κούρου, κεφαλιά από τον Γιάννου άουτ η μπάλα.

18:59

87': Αλλαγή για τον Πανιώνιο. Ο Παναγιωτούδης στη θέση του Κολοβού.

18:58

Απίστευτη εξέλιξη στο ματς. Ο Διαμαντάκος εκμεταλλεύτηκε λάθος του Κούρου, βγήκε τετ α τετ με τον Παπαδόπουλο και τον νίκησε για το 0-1!

18:58

86': ΓΚΟΛ για τον Εργοτέλη!

18:57

85': Κίτρινη κάρτα στον Λαμπρόπουλο.

18:57

Έχουμε πει στο τελευταίο 5λεπτο και ο Πανιώνιος δεν μπορεί να εκμεταλλευτεί το αριθμητικό του πλεονέκτημα.

18:47

76': Αλλαγή και για τον Εργοτέλη. Κοζορώνης στη θέση του Μπαντιμπανγκά.

18:47

76': Πρώτη αλλαγή και για τον Πανιώνιο. Ο Ντούνης στη θέση του Κουλουχέρη.

18:45

74': Κίτρινη κάρτα στον Κούρο.

18:45

74': Νέα αποβολή για τον Εργοτέλη! Εκτός αγώνα με δεύτερη κίτρινη κάρτα και ο Ρέντζας.

18:43

71': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Χαντί, ελάχιστα πάνω απ' την εστία του Παπαδόπουλου η μπάλα.

18:42

70': Πρώτη αλλαγή για τον Εργοτέλη. Στη θέση του Κούμπικ ο Γιοβάνοβιτς.

18:39

66': Αποβλήθηκε ο Μεχία με δεύτερη κίτρινη κάρτα. Με 10 παίκτες συνεχίζουν οι φιλοξενούμενοι.

18:32

60': Άλλη μία κίτρινη στο ματς. Την βλέπει ο Ρέντζας.

18:28

57': Σέντρα του Γιάννου, ο Αραβίδης από το ύψος του πέναλτι κάνει «τσαφ».

18:23

52': Κίτρινη κάρτα στον Κούμπικ.

18:19

Καμία αλλαγή από τους δύο προπονητές.

18:17

46': Έναρξη β' μέρους.

18:04

Ισόπαλες χωρίς τέρματα οι δύο ομάδες σε ένα πρώτο 45λεπτο που δεν έχει καλό ρυθμό και οι καλές στιγμές είναι μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού. Λίγο καλύτεροι οι γηπεδούχοι, που προσπαθούν να εκμεταλλευτούν τα «στημένα» του Λάζνικ, αλλά μέχρι στιγμής δεν τα έχουν καταφέρει.

18:01

Τέλος α' μέρους.

17:54

39': Νέα καλή στιγμή για τον Πανιώνιο που προήλθε από εκτέλεση φάουλ του Λάζνικ, αλλά και πάλι ο Παντίδος από καλή θέση έστειλε την μπάλα άουτ.

17:51

36': Κίτρινη κάρτα και στον Διαμαντάκο.

17:50

35': Κίτρινη και στον Κούρντι.

17:49

35': Κίτρινη κάρτα στον Μεχία.

17:38

24': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Λάζνικ, άουτ η μπάλα.

17:36

22': Μεγάλη ευκαιρία για τον Εργοτέλη. Ο Κούμπικ μπαίνει στην περιοχή από αριστερά, κάνει το γύρισμα, ο Διαμαντάκος πλασάρει από κοντά και ο Κούρος διώχνει πριν η μπάλα περάσει τη γραμμή.

17:32

17': Ευκαιρία για τον Πανιώνιο. Ο Λάζνικ εκτελεί φάουλ από αριστερά, ο Παντίδος από κοντά στέλνει την μπάλα ψηλά άουτ.