3
20:58

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας βράδυ.

20:57

Αντίθετα, ο Αστέρας Τρίπολης ενισχύει τις ελπίδες του για μια θέση στην πεντάδα πιάνοντας εκεί την Ξάνθη.

20:56

Η ήττα μοιάζει καταδικαστική για την Κέρκυρα που διατηρεί πλέον μόνο μαθηματικές ελπίδες για την παραμονή της.

20:55

Απογοητευμένος ο Μαντζουράκης, αλλά ευχαριστεί τον κόσμο της ομάδας για το χειροκρότημα.

20:54

Ένταση στο φινάλε του ματς, ηρεμούν με την παρέμβαση των ψυχραιμοτέρων τα πνεύματα.

20:54

Λήξη του ματς! 1-3.

20:52

90'+3: Κόκκινη κάρτα στον Ρόλε για τάκλιν στον Καλτσά. Τα έχει βάλει με τον 4ο ο άσος της Κέρκυρας.

20:50

20:50

90': Κίτρινη κάρτα στον Ζορμπά.

20:48

89': ΔΟΚΑΡΙ για την ΚΕΡΚΥΡΑ! Κεφαλιά του Μυτίδη, ο Ρόλε πιάνει το σουτ, αλλά η μπάλα σταματά στο αριστερό δοκάρι του Αθανασιάδη.

20:47

87': Κεφαλιά του Μυτίδη, μπλοκάρει ο Αθανασιάδης.

20:44

Ο Τουράμ εκτελεί το πέναλτι, ο Αθανασιάδης πέφτει σωστά στα δεξιά και αποκρούει, αλλά δεν μπορεί να συγκρατήσει την μπάλα και ο Τουράμ παίρνει το.. ριμπάουντ και αυτή τη φορά δεν αστοχεί.

20:44

85': ΓΚΟΛ για την ΚΕΡΚΥΡΑ!

20:43

84': ΠΕΝΑΛΤΙ για την ΚΕΡΚΥΡΑ! Καταλογίζεται για μαρκάρισμα του Σελίν στον Τουράμ που μπήκε ωραία στην περιοχή από τα δεξιά. Δεν είναι ιδιαίτερα διαφωτιστικό το ριπλέι από αυτό το σημείο που είναι η κάμερα.

20:42

3(2)-18(9) οι τελικές υπέρ του Αστέρα.

20:41

82': Σουτ του Γιαννούλη, κόρνερ. Το εκτελεί από τα αριστερά ο Τσιλιανίδης, δεν αποφέρει κάτι.

20:38

79': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Μπέρτος στη θέση του Μουνάφο.

20:37

78': Εκτελείται από τα αριστερά, ο Σελίν πιάνει την κεφαλιά, άουτ η μπάλα.

20:37

77': Κόρνερ για τον Αστέρα. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Τσιλιανίδης, νέο κόρνερ.

20:35

76': Ωραίο σουτ του Μυτίδη από τα δεξιά έπειτα από πάσα του Επστάιν, διώχνει ο Αθανασιάδης. Παίρνει την μπάλα ο Τουράμ στην εξέλιξη της φάσης, άουτ η μπάλα.

20:33

73': Πλασέ του Τσιλιανίδη εκτός περιοχής, μόλις άουτ η μπάλα.

20:31

72': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Δουβίκας στη θέση του Μανιά.

20:29

69': Τρομερή επέμβαση του Γιαννακόπουλου σε τετ-α-τετ με τον Τσιλιανίδη από τα αριστερά.

20:28

69': Αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Ζορμπάς στη θέση του Σιόντη.

20:27

Σουτ του Γιαννούλη έξω από την περιοχή, ο Γιαννακόπουλος διώχνει, αλλά ο Μανιάς παίρνει το ριμπάουντ και κάνει το 3-0.

20:27

68': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

20:25

66': Αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης. Ο Μαντιντά στη θέση του Κυριακόπουλου.

20:23

64': Κόρνερ για τον Αστέρα Τρίπολης. Το εκτελεί από δεξιά ο Κυριακόπουλος, δεν αποφέρει κάτι.

20:18

59': Αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Κρητικός στη θέση του Μπαλάφα.

20:16

56': Κόρνερ για τον Αστέρα Τρίπολης, δεν αποφέρει κάτι.

20:13

54': Αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Τουράμ στη θέση του Γεωργίου.

20:07

Ωραία προσπάθεια του Κυριακόπουλου από τα αριστερά, βγάζει τη σέντρα την κατάλληλη στιγμή και ο Μανιάς σκοράρει με τακουνάκι μέσα από την περιοχή.

20:07

48': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!