5
16:32

Τελικό στη Νάξο, περίπατος για την ΑΕΚ, 0-5

16:29

90': Δύο λεπτά ο έξτρα χρόνος

16:22

86': Δεύτερη κίτρινη βλέπει ο Λίμα για διαμαρτυρία

16:22

Κάρτα στον Ποδόνιας για σκληρό μαρκάρισμα

16:20

84': Αλλαγή και για τον Πανναξιακό. Στην θέση του Μεσημέρη περνά ο Μυτανάκης

16:17

78': Ολοκληρώνει τις αλλαγές της η ΑΕΚ. Στο ματς περνά ο Τσεβάς, εκτός ο Κορδέρο

16:15

76': Λάθος στην άμυνα του Πανναξιακού, ο Μπρέσεβιτς κλέβει την μπάλα, περνά τον αντίπαλο γκολκίπερ και κάνει το 0-5

16:14

ΓΚΟΛ η ΑΕΚ

16:14

Συντήρηση δυνάμεων πλέον από την ΑΕΚ που έχει ρίξει ταχύτητα

16:08

70': Διπλή αλλαγή για την ΑΕΚ. Τσουκαλάς και Παληαρούτας στο ματς, Γροντής και Γεωργέας εκτός

16:07

68': Απευθείας εκετέλεση φάουλ του Βούλγαρη, ο Καραγκιολίδης με εντυπωσιακή επέμβαση λέει όχι

16:03

64': Νέα ωραία ενέργεια του Πλατέλλα που βρίσκει και πάλι δίχτυα με ωραίο πλασεδάκι

16:03

ΓΚΟΛ, 0-4 η ΑΕΚ!

15:58

Κάρτα στον Γροντή

15:57

57': Ο Πλατέλλας ''χορεύει'' δύο, τρεις αντιπάλους του και πετυχαίνει ένα υπέροχο γκολ για το 0-3

15:57

ΓΚΟΛ η ΑΕΚ!

15:55

56': Καλή ευκαιρία για την ΑΕΚ με τον Πλατέλλα, λίγο άουτ η μπάλα...

15:53

54': Ο Μπρέσεβιτς νικά από τα 11 βήματα τον αντίπαλο γκολκίπερ

15:53

ΓΚΟΛ η ΑΕΚ, 0-2

15:53

Κάρτα στον Καλογέρη

15:52

51': Ο Πλατέλλας το κερδίζει, μετά από μαρκάρισα που δέχτηκε

15:52

Πέναλτι κερδίζει η ΑΕΚ

15:50

Απόλυτο αφεντικό η Ένωση πλέον, πιέζει και για δεύτερο γκολ

15:45

47': Εξαιρετική σέντρα του Γροντή, ο Μπρέσεβιτς με καρφωτή κεφαλιά από την καρδιά της αντίπαλης περιοχής κάνει το 0-1

15:45

ΓΚΟΛ η ΑΕΚ

15:44

46': Έγινε η σέντρα

15:44

Όλα έτοιμα για να αρχίσει το β' ημίχρονο

15:28

Ημίχρονο στη Νάξο, στο 0-0 οι δύο ομάδες

15:24

44': Κι άλλη ευκαιρία για την Ένωση. Ο Κορδέρο σουτάρει δυνατά αλλά ούτε αυτός δεν βρίσκει δίχτυα

15:24

Πιέζει η ΑΕΚ

15:24

43': Χαμένο τετ-α-τετ για την ΑΕΚ! Ο Πλατέλλας δεν μπορεί να νικήσει τον Γιουρούση

15:23

43': Γεωργέας και Γροντής άλλαξαν ωραία την μπάλα, ο δεύτερος πλασάρει, ελάχιστα έξω η μπάλα

15:22

42': Τώρα εκτελέστηκε το κόρνερ με τον Πλατέλλα, κεφαλιά του Ρόβα, η μπάλα άουτ

15:22

Αναγκαστική αλλαγή για τον Πανναξιακό. Στην θέση του τραυματία Καρούση ο Παπαδόπουλος

15:21

41': Κάρτα στον Καρούση

15:20

40': Δυνατό σουτ του Ανάκογλου με το αριστερό, ο Γιουρούσης δύσκολα σε κόρνερ!

15:18

38': Κάρτα στον Μπρέσεβιτς για χέρι

15:15

35': Ο Μπρέσεβιτς πασάρει στον Γροντή, αυτός πλασάρει, αλλά δεν δίνει δύναμη στην μπάλα και χάνει την ευκαιρία να απειλήσει

15:15

Έχει πέσει ο ρυθμός του αγώνα στα τελευταία λεπτά

15:10

30': Ο Πλατέλλας προσπαθεί να βρει τον Ντακόλ, αυτός ωστόσο δεν μπορεί να κατεβάσει την μπάλα και να βγει τετ-α-τετ με τον Γιουρούση

15:09

29': Εκτελέστηκε, ο γκολκίπερ του Πανναξιακού μπλοκάρει

15:08

Κόρνερ κερδίζει η ΑΕΚ

15:05

Δεν διαμαρτύρονται οι παίκτες της Ένωσης, σωστή φάνηκε η απόφαση

15:04

24': Η ΑΕΚ σκοράρει με τον Ανάογλου αλλά το γκολ έχει ακυρωθεί ως οφ σάιντ

15:03

Προσπαθεί η ΑΕΚ, ψάχνει το γκολ και βρίσκεται συνεχώς στην επίθεση

15:02

22': Σέντρα σουτ του Πεταυράκη, τον βοηθά και ο αέρας, η μπάλα επικίνδυνα φεύγει λίγο άουτ!

14:59

19': Ο Πλατέλλας βρίσκει τον Ντακόλ αλλά αυτός σουτάρει με το μυτάκι από το ύψος της μεγάλης περιχοχής άσχημα

14:55

14': Καλό σουτ του Ντακόλ έξω από την περιοχή, η μπάλα λίγο έξω από το δεξί δοκάρι του Γιουρούση

14:52

11': Κάρτα βλέπει ο Λίμα για τον Πανναξιακό

14:52

Πάντος, ο δυνατός αέρας που υπάρχει στη Νάξο δεν βοηθά τις προσπάθειες των ποδοσφαιριστών

14:51

Στο πρώτο δεκάλεπτο η ΑΕΚ κυκλοφορεί την μπάλα και προσπαθεί να φτάσει με αξιώσεις στην αντίπαλη περιοχή

14:48

9': Επικίνδυνη φάση για τον Πανναξιακό με τον Βούλγαρη, ο οποίος κατέβασε την μπάλα μέσα στην περιοχή, αλλά δεν πρόλαβε να πλασάρει

14:43

Προσπαθεί να πιέσει από την αρχή η ΑΕΚ, σε παθητικό ρόλο οι γηπεδούχοι

14:42

3': Γυριστό σουτ του Μπρέσεβιτς, άουτ η μπάλα

14:41

1': Ξεκίνησε ο αγώνας

14:40

Περίπου 1.000 φίλαθλοι στο γήπεδο της Νάξου για να δουν το παιχνίδι

14:39

Μάλιστα, η βροχή έχει δυναμώσει εδώ και λίγη ώρα και απειλεί να μετατρέψει σε λίμνη τον αγωνιστικό χώρο

14:38

Βροχή και αέρας συνθέτουν το σκηνικό του καιρού στην Νάξο, λίγη ώρα πριν ξεκινήσει το παιχίδι

14:36

Οι δύο ομάδες κάνουν την είσοδο τους στον αγωνιστικό χώρο, σε λίγα λεπτά η σέντρα στο παιχνίδι