4
-
3
16:55

Απίστευτο παιχνίδι στη Λιβαδειά με τον Λεβαδειακό να σκοράρει τρεις φορές στα τελευταία λεπτά και να κερδίζει 4-3!

16:54

90'+5': Τέλος της συνάντησης.

16:54

Ο Βαρέλα με σουτ διαμορφώνει το 4-3!

16:53

90'+4': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

16:51

90'+2': Κίτρινη κάρτα στον Γουναρίδη.

16:50

90'+1': Σουτ του Κονέ, η μπάλα περνά άουτ.

16:49

90': Πέντε λεπτά καθυστερήσεων.

16:44

Ο Ορτέγκα εκτελεί κόρνερ, ο Κώτσιος με κεφαλιά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα και ισοφαρίζει σε 3-3!

16:44

86': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

16:43

Μετά από εκτέλεση κόρνερ του Ορτέγκα, ο Ιντζίδης σκοράρει με κεφαλιά διαμορφώνοντας το 2-3.

16:42

84': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

16:41

82': Κίτρινη κάρτα στον Μανιά γιατί έβγαλε τη φανέλα του στους πανηγυρισμούς

16:40

Αντεπίθεση για τον Άρη, ο Μανιάς με πλασέ από κοντά νικά τον Πζιρόφσκι και κάνει το 1-3.

16:40

81': ΓΚΟΛ για τον ΆΡΗ!

16:39

80': Ο Βαρέλα στη θέση του Πετράτσι.

16:39

80': Γιάντσης αντί Γεωργίου για τον Λεβαδειακό.

16:39

80': Ο Κύργιας στη θέση του Μπακασέτα.

16:38

79': Κίτρινη κάρτα στον Πετράτσι.

16:35

76': Αποβολή του Μπουγαΐδη με δεύτερη κίτρινη κάρτα.

16:32

73': Πρώτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Ιντζίδης στη θέση του Ροτζέριο.

16:29

70': Κίτρινη κάρτα στον Βλάχο.

16:28

69': Ο Σουνάς εκτός αγωνιστικού χώρου. Τον αντικαθιστά ο Ηρακλής.

16:28

69': Κίτρινη κάρτα στον Σουνά.

16:27

68': Κίτρινη κάρτα στον Καπό.

16:23

Μετά από σέντρα του Καπό, ο Κώτσιος με κεφαλιά νικάει τον Γουναρίδη και δίνει νέο ενδιαφέρον στο ματς καθώς μειώνει σε 1-2 για τον Λεβαδειακό.

16:22

64': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

16:18

58': Ο Πζιρόβσκι μπλοκάρει το σουτ του Καμινιώτη.

16:14

55': Ο Κονέ εκτελεί φάουλ, αποκρούει ο Γουναρίδης βγάζοντας την μπάλα κόρνερ.

16:09

50': Κίτρινη κάρτα στον Γιαννίτση.

16:07

Ο Μπακασέτας με πλασέ, μετά από εξαιρετική κάθετη πάσα του Μανιά, διαμορφώνει το 0-2 για τον Άρη.

16:07

48': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

16:06

47': Σέντρα του Ορτένγκα, κεφαλιά του Καπό αλλά η μπάλα περνά δίπλα από το δεξί δοκάρι.

16:04

46': Πρώτη αλλαγή για τον Άρη. Ο Τάτος αντί του Αγκάνθο.

16:04

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.

15:47

Πιο ουσιαστικός ο Άρης, πάει στα αποδυτήρια με το υπέρ του 1-0. Από συνεργασία δύο εκ των πέντε νεοαποκτηθέντων παικτών που αγωνίζονται με τους «κίτρινους», προήλθε το γκολ.

15:47

45'+1': Λήξη του πρώτου ημιχρόνου.

15:44

44': Βεβιασμένο σουτ του Καπό, η μπάλα περνά άουτ.

15:36

35': Σουτ του Γιαννίτση από κοντά, μετά από προσπάθεια του Καμινιώτη, η μπάλα άουτ.

15:33

32': Κίτρινη κάρτα στον Ροτζέριο.

15:31

Ο Μπουγαϊδης περνά εξαιρετική πάσα ατον Μπακασέτα, ο οποίος πλασάρει σωστά και ανοίγει το σκορ για τον Άρη.

15:30

30': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

15:26

24': Κίτρινη κάρτα στον Αγκάνθο.

15:24

22': Νέο σουτ του Κονέ, ο τερματοφύλακας Γουναρίδης πέφτει στη δεξιά γωνία και αποκρούει.

15:20

18': Ο Κονέ επιχειρεί σουτ έξω από την περιοχή αλλά δεν βρίσκει στόχο καθώς η μπάλα περνά δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Γουναρίδη. Η καλύτερη στιγμή της συνάντησης.

15:17

15': Γυριστό σουτ του Καπό εντός περιοχής, η μπάλα φεύγει άουτ.

15:15

13': Κίτρινη κάρτα στον Μπουγαΐδη.

15:08

Χωρίς κάτι το ιδιαίτερο κυλούν τα πρώτα λεπτά της συνάντησης.

15:01

1': Έναρξη της αναμέτρησης.