1
16:56

Τελικό στο Αγρίνιο, σπουδαία νίκη για τον Παναιτωλικό

16:53

90'+2': Με ωραίο σουτ του Νταλμά ο Παναιτωλικός γράφει το 3-1 και... game over!

16:53

ΓΚΟΛ ο Παναιτωλικός

16:52

90': Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος

16:49

87': Σουτ του Γοδόι, ο Σαρακατσάνος βάζει το κεφάλι του και αλλάζει την πορεία της μπάλας που πήγαινε μέσα

16:47

85': Κάρτα έχει δει ο Νταλμά

16:46

85': Δεύτερη αλλαγή για τον Πανθρακικό. Στη θέση του Μακρυδημήτρη ο Μολίνα

16:44

82': Μετά από σέντρα και απομάκρυνση του Εμπόου, ο Θεοδωρίδης πιάνει με το κακό του πόδι το δεξί ένα τρομερό σουτ και γυρίζει το ματς

16:44

ΓΚΟΛ ο Παναιτωλικός!

16:41

Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο για τους φιλοξενούμενους

16:40

79': Μετά από εκτέλεση φάουλ του Τζάνη, ο Λαδάκης παίρνει την κεφαλιά, ο Ράφαελ κάνει την επέμβαση του αγώνα και διώχνει σε κόρνερ

16:40

79': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Παναιτωλικός. Εκτός ο Μπούντιμιρ, μέσα ο Μπόγιοβιτς

16:39

78': Σέντρα του Θεοδωρίδη, ο Καμαρά σουτάρει με το αριστερό με την μία, η μπάλα λίγο άουτ

16:38

77': Επικίνδυνη σέντρα, ο Μπούντιμιρ δεν μπορεί να πάρει την κεφαλιά και ενώ βρισκόταν σε εξαιρετική θέση

16:35

74': Δεύτερη αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Στη θέση του Τζούνιορ ο Γοδόι

16:34

73': Από αρκετά πλάγια θέση ο Τζάνης σουτάρει με το αριστερό χωρίς να απειλήσει

16:32

Θα μπορούσε να εκτελέσει καλύτερα εδώ ο άσος του Παναιτωλικού ή να δώσει στους συμπαίκτες του που βρίσκονταν σε καλύτερη θέση

16:32

71': Σουτ του Νταλμά με το δεξί, άουτ η μπάλα

16:31

Μπήκαμε στο τελευταίο 20λεπτο στο Αγρίνιο, πάντα στην επίθεση ο Παναιτωλικός

16:28

66': Μοναδική ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. Ο Καμαρά κάνει το μπάσιμο, σουτάρει, ο Σέρεμετ δεν διώχνει καλά αλλά δύο αμυντικοί του Πανθρακικού απομακρύνουν

16:26

65': Αλλαγή για τον Παναιτωλικο. Στη θέση του Γκόλια ο Νταλμά

16:25

64': Χαμένη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό με σουτ του Καμαρά, άουτ η μπάλα

16:22

61': Κάρτα βλέπει ο Χασομέρης

16:21

56' Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Χασομέρης μπαίνει αντί του Ιγκόρ

16:21

Εξαιρετικό παιχνίδι, πάνω κάτω η μπάλα, με τον Παναιτωλικό να πιέζει περισσότερο

16:14

Υπέροχη εκτέλεση από το ''δεκάρι'' του Παναιτωλικού

16:14

53': Ο Μπούντιμιρ στρώνει την μπάλα στον Θεοδωρίδη και αυτός με δυνατό συρτό σουτ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 1-1

16:14

16:12

51': Άσχημα εκτελεί ένα φάουλ ο Θεοδωρίδης, ψηλά η μπάλα

16:11

Πιέζει ο Παναιτωλικός από το ξεκίνημα της επανάληψης

16:10

Κάρτα στον Στεφανάκο που βρίσκεται στον πάγκο του Παναιτωλικού, προφανώς για διαμαρτυρία

16:10

49': Κίτρινη και στον Ντιόγκο

16:09

47': Κάρτα έχει δει ο Σέρεμετ

16:08

47': Εκτελέστηκε, ο Κούσας παίρνει την κεφαλιά, ο Σέρεμετ με εντυπωσιακή επέμβαση κρατά το μηδέν

16:08

Κόρνερ για τον Παναιτωλικό

16:06

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο

15:49

Ημίχρονο στο Αγρίνιο

15:48

45'+2: Κάρτα στον Μπούντιμιρ

15:47

45': Δύο τα λεπτά του έξτρα χρόνου για το πρώτο μέρος

15:45

43': Τετ-α-τετ του Γκόλια με τον Σέρεμετ, ο γκολκίπερ του Πανθρακικού λέει όχι!

15:44

Εκτελέστηκε με πάσα, ο Θεοδωρίδης γεμίζει, ο Σέρεμετ μπλοκάρει και τελειώνει την φάση

15:44

42': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό

15:43

Πιέζει ο Παναιτωλικός

15:42

41': Το κόρνερ εκτελέστηκε, ο Μπικέι δεν μπορεί να σκοράρει από εξαιρετική θέση

15:42

40': Ο Θεοδωρίδης εκτελεί απευθείας, ο Σέρεμετ διώχνει δύσκολα! Η μπάλα έχει βρει και στο δοκάρι και έχει φύγει κόρνερ...

15:41

38': Κάρτα έχει δει για τον Παναιτωλικό ο Τζούνιορ

15:41

38': Φάουλ σε καλό σημείο για τον Παναιτωλικό, για ένα γέμισμα...

15:37

Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο για τον Πανθρακικό που είναι ''φωτιά'' στην κόντρα επίθεση

15:37

35': Μετά από σέντρα, ο Τζάνης κάνει την προβολή, ο Ράφαελ σώζει τον Παναιτωλικό αφού διώχνει με γροθιές σε κόρνερ...

15:35

Καλή στιγμή για τον Παναιτωλικό

15:35

33': Εκτέλεση φάουλ του Γκάλο, η μπάλα φεύγει άουτ

15:32

- Μισή ώρα στο Αγρίνιο, ο Πανθρακικός κρατά αυτό το 0-1

15:30

Για ένα μαρκάρισμα του Μπικέι στον Τζάνη, δεν φαίνεται να υπάρχει παράβαση, πιο πολύ ο άσος του Πανθρακικού έψαξε την επαφή με τον αμυντικό των γηπεδούχων

15:29

''Φωνάζουν'' για πέναλτι οι του Πανθρακικού

15:29

Περνά ανεκμετάλλευτο...

15:28

26': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό

15:25

24': Καλό σουτ του Θεοδωρίδη, ο Σέρεμετ σταθερά

15:24

Ο Πανθρακικός κοιτά πρώτα τα νώτα του, ωστόσο είναι αρκετά επικίνδυνος όταν αποφασίζει να βγει μπροστά

15:24

23': Κεφαλιά του Ιγκόρ, ο Ράφαελ μπλοκάρει εύκολα

15:21

18': Σέντρα του Μπακάκη, πριν η μπάλα φτάσει στον Καμαρά ο οποίος βρισκόταν σε θέση βολής, ο Σαρακατσάνος απομακρύνει

15:19

Εκτελέστηκε από τον Θεοδωρίδη, οι αμυντικοί του Πανθρακικού απομακρύνουν

15:19

17': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό που πιέζει

15:16

14': Χαμένη ευκαιρία για τον Πανθρακικό. Ο Ιγκόρ αποφεύγει τον Μπικέι, πλασάρει με το αριστερό, ο Ράφαελ μπλοκάρει

15:12

Πρώτο δεκάλεπτο στο Αγρίνιο ο Παναιτωλικός προσπαθεί να πιέσει για να φτάσει στην ισοφάριση

15:09

9': Σουτ του Μπακάκη, κανένα πρόβλημα για τον τερματοφύλακα του Πανθρακικού

15:09

8': Ο Γκάλο εκτελεί ένα φάουλ, ο Μπικέι παίρνει την κεφαλιά, ο Σέρεμετ πέτφει και μπλοκάρει την μπάλα

15:08

6': Μακρινό σουτ του Ρομέου, ο Ράφαελ μπλοκάρει εύκολα

15:07

Για να δούμε την αντίδραση του Παναιτωλικού ο οποίος πάντως δεν έχει μπει καλά στο παιχνίδι

15:06

''Παγώνει'' το Αγρίνιο

15:05

4': Εκτέλεση κόρνερ του Τζάνη, κεφαλιά του Εμπόου, η μπάλα στα δίχτυα για το 0-1

15:05

ΓΚΟΛ ο Πανθρακικός

15:05

Κόρνερ για τον Πανθρακικό

15:02

Μεγάλη απώλεια της τελευταίας στιγμής για τον Πανθρακικό. Το βαρόμετρο της ομάδας, ο Κάσες, ανέβασε πυρετό κι αποκλείστηκε

15:01

1' Σέντρα στο Αγρίνιο

Ράφαελ Μπρακάλι, Γκόλιας, Κούσας, Καμαρά, Θεοδωρίδης, Σίλβα Τζούνιορ, Σφακιανάκης, Γκάλο, Μπούντιμιρ, Μπακάκης, Μπικέι.
Αναπ: Στεφανάκος, Κουτρομάνος, Μελισσάς, Νταλμά, Γοδόι, Παπουτσογιαννόπουλος, Μπόγιοβιτς.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Σέρεμετ, Παπαγεωργίου, Ντιόγκο, Τζάνης, Εμπόου, Μπαϊκαρά, Ρομέου, Μακρυδημήτρης, Σαρακατσάνος, Λαδάκης, Ιγκόρ.
Αναπ: Πασχαλάκης, Τριανταφύλλου, Χασομέρης, Μολίνα, Ρίζος, Καθάριος, Ζος.
Διαιτητής: Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου). Βοηθοί: Αναστόπουλος (Αρκαδίας), Πετρόπουλος (Αρκαδίας). 4ος: Δελφάκης (Αρκαδίας)