Το 0-0 παραμένει

16:43

Για να δούμε, τελευταίο πεντάλεπτο

16:43

Έχουν ανάψει τα... αίματα στα Περιβόλια στα τελευταία λεπτά, ενώ υπήρξε και μια μικροένταση στις κερκίδες...

16:40

85': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Στο ματς περνά ο Πλέγας, βγαίνει ο Κοντογουλίδης

16:37

82': Αλλαγή για τους Κρητικούς. Εκτός ο Τσάτσος εντός ο Σκάρος

16:36

81': Kαλοχτυπημένο φάουλ του Βαλλιάνου, κεφαλιά του Παπατζίκου, δεν ανησυχεί ο Λαμπάκης

16:35

Πήγαν να χτυπήσουν στην κόντρα οι Πατρινοί

16:35

80': Κεφαλιά Κοντογουλίδη, ο Θεοδωρόπουλος μπλοκάρει

16:33

Πιέζουν τα Χανιά στα τελευταία λεπτά, σε παθητικό ρόλο η Παναχαϊκή

16:32

77': Σουτ του Βαλλιάνου, εντυπωσιακή απόκρουση του Λαμπάκη, που κρατά το μηδέν για λογαριασμό της Παναχαϊκής

16:32

76': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Στο ματς περνά ο Χοτζάλι εκτός ο Στεργίδης

16:31

76': Σουτ του Ουσμάνε Πάτο άουτ η μπάλα

16:26

Έχουμε μπει στο τελευταίο 20λεπτο της αναμέτρησης

16:25

Ο Κονσταντίνοφ βρέθηκε τετ-α-τετ με τον Λαμπάκη αλλά αστόχησε!

16:25

69': Μοναδική ευκαιρία χαμένη για τα Χανιά!

16:23

Αναγκαστική αλλαγή για τον ΑΟΧ, αφού ο Καμπλιώνης που τραυματίστηκε με την σέντρα στην επανάληψη δεν μπορεί να συνεχίσει

16:23

68': Ο Βαλλιάνος στην θέση του Καμπλιώνη

16:22

Αστόχησε από κοντά ο φορ των Πατρινών

16:21

66': Από καλή θέση ο Κοντογουλίδης δεν μπορεί να σκοράρει και χάνει την ευκαιρία για την Παναχαϊκή

16:18

Στο 63ο λεπτό παραμένει το 0-0 στα Χανιά

16:16

Προσπαθεί να γίνει απειλητικός ο ΑΟΧ αλλά το ματς δεν έχει αποκτησει ρυθμό στην επανάληψη

16:16

60': Εκτέλεση φάουλ από τον Τσάτσο, πάνω από τα δοκάρια η μπάλα

16:14

58': Κίτρινη κάρτα στον Σπίνουλα για χέρι

16:10

54': Ευκαιρία για τον ΑΟΧ! Ο Κονσταντίνοφ βάζει την κόντρα αλλά η μπάλα περνά ελάχιστα άουτ από το οριζόντιο δοκάρι της εστίας του Λαμπάκη

16:09

Μπήκε στον αγωνιστικό χώρο ο Καμπλιώνης, το ματς παίζει κανονικά

16:08

52': Αλλαγή για την Παναχαϊκή στο ματς περνά ο Χούσα, εκτός ο Ντα Κόστα

16:07

Μικρή διακοπή στο ματς λόγω τραυματισμού του Καμπλιώνη

16:06

Πρώτο πεντάλεπτο στην επανάληψη χωρίς κάτι το ιδιαίτερο

16:01

46': Τώρα ξεκινά το δεύτερο μέρος στα Χανιά

16:01

46': Αλλαγή για τον ΑΟΧ πριν την σέντρα, μέσα ο Τόμι Κονσταντίνοφ, εκτός αγώνα ο Μέλο

15:58

Είσοδος των δύο ομάδων στον αγωνιστικό χώρο για να ξεκινήσει το δεύτερο μέρος

15:45

Ημίχρονο στα Χανιά, με το 0-0 πάνε στα αποδυτήρια οι δύο ομάδες

15:44

45': Κίτρινη στον Ουσμάνε Πάτο για δυνατό μαρκάρισμα

15:41

Το κόρνερ εκτελέστηκε, οι αμυντικοί της Παναχαϊκής απομάκρυναν

15:40

41': Εκτέλεση φάουλ του Τσάτσου, ο Λαμπάκης δύσκολα σε κόρνερ

15:39

39': Σουτ του Κιάσσου η μπάλα έξω

15:34

35': Ο Τσάτσος εκτελεί το κόρνερ, ο Παπατζίκος πιάνει την κεφαλιά αλλά η μπάλα φεύγει άουτ

15:32

Μέτριος ο ΑΟΧ μέχρι τώρα, δεν μπορεί να απειλήσει

15:32

32': Εκτέλεση φάουλ από τον Βασιλόγιαννη, απομακρύνουν οι αμυντικοί της Παναχαϊκής

15:27

27': Σουτ του Πάγκαλου άουτ η μπάλα. Να μια αξιόλογη φάση για τα Χανιά

15:25

Η Παναχαϊκή εξακολουθεί να αναπτύσσεται καλύτερα, φτάσαμε στο 26', πάντα στο 0-0

15:19

19': Σέντρα του Πάτο η μπάλα περνά δίπλα απο τον Κοντουγουλίδη ο οποίος δεν μπόρεσε να προλάβει και να σκοράρει

15:17

Ανέβασε την απόδοση της στα τελευταία λεπτά η Παναχαϊκή

15:16

17': Κεφαλιά του Κοντογουλίδη μετά από εκτέλεση κόρνερ, ο Θεοδωρόπουλος έδιωξε

15:14

Συμπληρώσαμε το πρώτο τέταρτο στα Χανιά, πάντα στο 0-0 οι δύο ομάδες, δίχως την μεγάλη φάση μέχρι τώρα

15:07

Η πρώτη τελική προσπάθεια στο ματς ανήκει στην Παναχαϊκή

15:07

8': Ο Κωστόπουλος δοκίμασε τα πόδια του από μακριά άουτ η μπάλα

15:05

Πιο πιεστικός στα πρώτα πέντε λεπτά ο ΑΟΧ

15:03

Περίπου 2.000 φίλοι του ποδοσφαίρου στις εξέδρες του γηπέδου

14:59

1': Σέντρα στο παιχνίδι