22:26

22:26

Ο Παναθηναϊκός ξεκινά νικηφόρα την παρουσία του στους ομίλους του Κυπέλλου Ελλάδας. Άτυχη η ΑΕΛ με τα δύο δοκάρια που είχε.

22:25

90'+4: Λήξη του αγώνα, 2-0.

22:24

Ο Χίλιεμαρκ βρίσκει τον Μολίνς στη μεγάλη περιοχή, ο οποίος με σουτ κάνει το 2-0, αφού ο Μπόζοβιτς μένει όρθιος.

22:24

90'+4: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟ!

22:24

90'+3: Ο Μολίνς πλασάρει μέσα από την περιοχή, βάζει την κόντρα ο Φάρκας.

22:21

90'+1: Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:19

89': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΟ! Πλασέ του Μολίνς από τη μικρή περιοχή και η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι. Έχει προηγηθεί ανατροπή του Χατζηγιοβάνη από τον Φάρκας, υπήρχε πέναλτι που δεν δόθηκε.

22:19

89': Με δέκα παίζει η ΑΕΛ, είναι τραυματίας ο Ρέντζας.

22:17

87': Κίτρινη στον Ρέντζα για διαμαρτυρία. Ο παίκτης της ΑΕΛ δέχθηκε... πονηρή κλωτσιά από τον Μολέδο, τη γλίτωσε την κόκκινη κάρτα ο στόπερ του «τριφυλλιού».

22:16

86': Ατομική προσπάθεια και σουτ του Τσάβες, μπλοκάρει ο Μπόζοβιτς.

22:15

84': Μολίνς και Χίλιεμαρκ συνεργάζονται ωραία, το σουτ του πρώτου μέσα από την περιοχή διώχνει με τα πόδια ο Μπόζοβιτς.

22:14

84': Μακρινό σουτ του Χατζηγιοβάνη, πολλά μέτρα άουτ.

22:09

79': ΔΟΚΑΡΙ για την ΑΕΛ! Ο Περόνε κάνει σέντρα σουτ από αριστερά, η μπάλα στο αριστερό κάθετο δοκάρι.

22:08

78': Μολίνς αντί Λουτσιάνο στην τρίτη αλλαγή των «πράσινων», που είναι αναγκαστική.

22:07

77': Ο Λουτσιάνο έχει τραυματιστεί στο γόνατο. Σφαδάζει ο Βραζιλιάνος, που φαίνεται ότι το γύρισε.

22:06

76': Ο Μπόζοβιτς διώχνει με τα πόδια το πλασέ του Χατζηγιοβάνη μετά την πάσα του Λουτσιάνο.

22:03

73': Με την πρώτη του επαφή με την μπάλα ο Χίλιεμαρκ απειλεί, ωραίο πλασέ, ωραία και η επέμβαση του Μπόζοβιτς.

22:03

72': Χίλιεμαρκ αντί Ρέις, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟ.

22:02

72: Ναζλίδης αντί Κρίζμαν, τρίτη αλλαγή για την ΑΕΛ.

22:01

70': Κόρνερ κερδίζει ο Τσάβες, εκτελεί ο Βιγιαφάνιες, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:58

68': ΔΟΚΑΡΙ για την ΑΕΛ! Ο Γουάλας εκτελεί απευθείας το φάουλ από πλάγια θέση και δεξιά, με αρκετό φάλτσο, η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι.

21:57

67': Κίτρινη στον Κρητικό γιατί βιάζεται να εκτελέσει το φάουλ.

21:57

66': Κίτρινη στον Ινσούα για φάουλ στον Ρέντζα.

21:55

65': Εκτελεί ο Βιγιαφάνιες, η κεφαλιά του Μολέδο περνά άουτ.

21:54

64': Κόρνερ κερδίζει ο Τσάβες για τους «πράσινους».

21:53

62': Βιγιαφάνιες αντί Μουνιέ, πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟ και ζεστό χειροκρότημα στον Αργεντινό άσο, που επιστρέφει στη δράση μετά από τέσσερις μήνες.

21:53

62': Κρητικός αντί Λεοζίνιο, δεύτερη αλλαγή για την ΑΕΛ.

21:51

61': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟ! Ο Γιόχανσον «σερβίρει» έτοιμο γκολ στον Μουνιέ από δεξιά, το κοντινό πλασέ του οποίου διώχνει ο Μπόζοβιτς.

21:50

60': Πρώτη αλλαγή για την ΑΕΛ, Ναβάρο αντί Δερμιτζάκη.

21:50

60': Κίτρινη στον Κούσα για φάουλ στον Λουτσιάνο.

21:46

55': Σέντρα σουτ του Ινσούα από αριστερά, η μπάλα περνά παράλληλα από την εστία του Μπόζοβιτς κι ενώ ο Ρέντζας ήταν πεσμένος στο έδαφος. Ο Ουζουνίδης ζητά συγγνώμη από τον Ματάισεν για τη μη τήρηση του φερ πλέι.

21:45

54': Κίτρινη στον Γιοβάνοβιτς για δυνατό φάουλ στον Τσάβες.

21:44

53': Κακή έξοδος του Διούδη μετά από φάουλ που εκτελεί ο Λεοζίνιο, η προβολή του Δερμιτζάκη περνά άουτ.

21:39

49': Σουτ στην κίνηση του Λουτσιάνο μετά από πάσα του Τσάβες, πολύ άστοχο...

21:36

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.