1
-
0
20:57

83': Κίτρινη στον Σουντουρά.

20:10

Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

20:10

Καλύτεροι οι Πατρινοί, δίκαια πήραν το ματς.

20:10

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για την Παναχαϊκή με 1-0.

20:05

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:02

Δεν δείχνει ικανή να απειλήσει η Αναγέννηση.

19:58

84': Φουρλάνος αντί Γκέσιου για την Παναχαϊκή.

19:55

80': Σταματάκης αντί Πλαβούκου για την Αναγέννηση.

19:53

Ο Ελευθεριάδης αναλαμβάνει την εκτέλεση, στέλνει την μπάλα στη δεξιά γωνιά του Γκέκα και εκείνος πέφτει από την άλλη.

19:53

79': ΓΚΟΛ για την ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ!

19:51

78': Κίτρινη στον Ποζατζίδη.

19:51

77': ΠΕΝΑΛΤΙ για την Παναχαϊκή! Ο Στεργίδης τσιμπάει την μπάλα και ο Ποζατζίδης τον ανατρέπει.

19:49

75': Χατζάρας αντί Τζέκου για την Αναγέννηση Καρδίτσας.

19:48

74': Ευκαιρία για την Παναχαϊκή! Ο Πολίμος βγάζει τη σέντρα, ο Γκέσιος παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

19:44

Πιέζουν οι γηπεδούχοι.

19:41

67': Μασούρας αντί Μουστακόπουλου για την Παναχαϊκή.

19:38

64': Από μακριά σουτάρει ο Τζέκος και ο Βρονταράς μπλοκάρει.

19:37

63': Ο Στεργίδης παίρνει την κεφαλιά και ο Γκέκας μπλοκάρει.

19:32

58': Στεργίδης αντί Αποστολόπουλου για την Παναχαϊκή.

19:32

58': Μασούρας αντί Καρρίκι για την Αναγέννηση.

19:28

54': Σουτ του Πολίμου από μέσα δεξιά, άουτ η μπάλα.

19:27

Έχει μπει σαφώς καλύτερα η Παναχαϊκή.

19:23

49': Ο Γκέσιος βγάζει τη σέντρα, ο Γκίνο παίρνει την κεφαλιά από το ύψος του πέναλτι και στέλνει την μπάλα πάνω στον Γκέκα.

19:20

47': Αδύναμη κεφαλιά από τον Μπιτσάκο, εύκολα ο Γκέκας.

19:19

19:17

19:02

19:01

19:01

45': Ευκαιρία για την Παναχαϊκή! Ο Γκέσιος πιάνει σουτ στην κίνηση εντός περιοχής και ο Γκέκας εκτινάσσεται και μπλοκάρει.

18:58

42': Κίτρινη στον Φωτάκη.

18:55

39': Σουτ του Τζέκου εκτός περιοχής, άουτ η μπάλα.

18:53

Στο έδαφος ο Παπαευθυμίου, προσωρινή διακοπή.

18:50

Δεν σταματά να τραγουδά ο κόσμος των Πατρινών. Περίπου 1000 φίλοι της Παναχαϊκής στο γήπεδο.

18:46

Έπεσε ο ρυθμός.

18:42

27': Κίτρινη στον Πλαβούκο.

18:41

26': Ευκαιρία για την Παναχαϊκή! Γίνεται η σέντρα από αριστερά, η μπάλα στρώνεται στον Γκίνο, εκείνος κάνει σουτ στην κίνηση και η μπάλα φεύγει δίπλα από το δεξί δοκάρι του Γκέκα.

18:39

23': Ο Μουστακόπουλος εκτελεί φάουλ από μακριά και ο Γκέκας μπλοκάρει.

18:36

Στο 55-45% η κατοχή μπάλας για την Παναχαϊκή.

18:33

17': Ευκαιρία για την Παναχαϊκή! Σέντρα από τον Μπουτζίκο, ο Πολίμος πιάνει σουτ στην κίνηση από τα όρια της περιοχής και η μπάλα περνά λίγο έξω.

18:30

15': Κίτρινη στον Καρρίκι.

18:30

14': Κόρνερ για την Παναχαϊκή, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:27

Σε κακή κατάσταση ο αγωνιστικός χώρος του γηπέδου.

18:24

8': Δυνατή σέντρα από τον Μπουτζίκο, ο Γκίνο παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

18:23

Προσπαθεί να κυκλοφορήσει την μπάλα η Παναχαϊκή.

18:19

3': Ευκαιρία για την Αναγέννηση! Από εκτέλεση κόρνερ ο Τζέκος παίρνει την κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι και αστοχεί.

18:18

2': ΔΟΚΑΡΙ για την Αναγέννηση! Ο Μπουτζίκος στην προσπάθειά του να διώξει στέλνει την μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι της ομάδας του!

18:16

18:15

Έπεσαν κάποια χαρτιά στον αγωνιστικό χώρο.

18:12

18:08

Πρώτο επίσημο ματς και για τους δύο, αφού η Β' Εθνική δεν έχει ξεκινήσει.

18:05

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι της Παναχαϊκής με την Αναγέννηση Καρδίτσας ξεκινά σε περίπου 10 λεπτά.

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
Βρονταράς, Πολίμος, Μπιτσάκος, Μακρυδημήτρης, Μπουτζίκος, Φωτάκης, Μουστακόπουλος, Γκίνο, Ελευθεριάδης, Αποστολόπουλος, Γκέσιος
Γκέκας, Κωνσταντόπουλος, Κισκαμπάνης, Ρουσσάκης, Ποζατζίδης, Καρρίκι, Σουντουρά, Μπιντέλης, Πλαβούκος,Παπαευθυμίου, Τζέκος
Διαιτητής: Μαρκαντωνάτος (Ηλείας) Βοηθοί: Καραλής (Ηλείας), Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας) 4ος: Κακρίδης (Κορινθίας)