0
17:53

Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

17:53

Οι Χανιώτες έκαναν βήμα πρόκρισης και πρωτιάς. Χωρίς νίκη μέχρι τώρα στη σεζόν ο Απόλλων.

17:52

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Πλατανιά με 1-0.

17:48

17:44

87': Μακρινό σουτ του Μπάμπιαρζ, άουτ η μπάλα.

17:43

86': Ο Πατράλης δοκιμάζει το πόδι του από μακριά και στέλνει την μπάλα άουτ.

17:42

85': Βαλλιάνος αντί Μάατσεν για τον Απόλλωνα.

17:42

85': Απελπιστικά κακό σουτ από τον Μάατσι. Σε σημείο που άρχισαν οι περιπαικτικές αντιδράσεις από την κερκίδα.

17:38

81': Ζίκο αντί Δημούτσου για τον Πλατανιά.

17:35

78': Ευκαιρία για τον Απόλλωνα! Σέντρα στο δεύτερο δοκάρι από τον Κοντοέ, ο Αλμπάνης πιάνει σουτ στην κίνηση και αστοχεί.

17:31

74': Κίτρινη στον Μπάμπιαρζ.

17:30

73': Στη θέση του Καλλέργη ο Μπάμπιαρζ για τον Απόλλωνα.

17:29

72': Στανισάβλιεβιτς αντί Παπανικολάου για τον Πλατανιά.

17:25

Ο Αγγελόπουλος εκτελεί φάουλ, η απομάκρυνση του Μπαρτολίνι είναι κακή, ο Πλιάτσικας παίρνει την κεφαλιά και με ωραίο σουτ ο Πατράλης κάνει το 1-0.

17:25

68': ΓΚΟΛ για τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ!

17:21

64': Αλμπάνης αντί Ελ Μπάζ για τον Απόλλωνα.

17:19

Στο έδαφος ο Ελ Μπαζ, προσωρινή διακοπή. Πάτησε πολύ άτσαλα.

17:17

60': Στη θέση του Στάθη ο Βάντερσον για τον Πλατανιά.

17:13

56': Κίτρινη στον Κοντοέ.

17:12

55': Ευκαιρία για τον Απόλλωνα με τον Μάατσι, η οποία δεν μετρά γιατί η φάση σταματά για επιθετικό φάουλ.

17:07

50': Κίτρινη στον Μάατσι.

17:07

49': Κακό σουτ του Μάατσεν από μέσα δεξιά, άουτ η μπάλα.

17:03

46': Σέντρα στο δεύτερο μέρος.

17:02

16:48

16:46

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:45

45': Ο Κούρος κάνει το γύρισμα από αριστερά, ο Ελ Μπάζ σουτάρει στην κίνηση και αστοχεί.

16:42

41': Κίτρινη στον Μπαρτολίνι.

16:41

40': Ευκαιρία για τον Πλατανιά! Ο Γκρζέλτσακ κερδίζει τη μονομαχία με τον Βαφέα, γυρίζει προς τα έξω, ο Αγγελόπουλος σουτάρει εντός περιοχής και αστοχεί.

16:40

40': Μακρινό σουτ του Ελ Μπάζ, ψηλά η μπάλα.

16:35

Κυκλοφορεί την μπάλα ο Πλατανιάς και ο Απόλλων περιμένει στο μισό γήπεδο.

16:31

30': Κάθετη του Δημούτσου για τον Στάθη, μπλοκάρει ο Χουάντερσον.

16:26

Πολύ κακό το ματς μέχρι τώρα, δεν υπάρχει η παραμικρή ευκαιρία.

16:22

Μικρή διακοπή για να δροσιστούν οι παίκτες των δύο ομάδων.

16:18

17': Κόρνερ για τον Πλατανιά. Ο Στόιτσεφ εκτελεί και η μπάλα απομακρύνεται.

16:15

15': Ο Στόιτσεφ εκτελεί φάουλ ψάχνοντας συμπαίκτη, κανείς δεν μπαίνει στην πορεία της μπάλας και ο Χουάντερσον μπλοκάρει.