1
20:09

Ευχαριστούμε πολύ που μείνατε κοντά μας! Καλό βράδυ σε όλους!

20:08

Ο ΠΑΟΚ ξεκινά νικηφόρα τις φετινές του υποχρεώσεις στο Κύπελλο Ελλάδας επικρατώντας με 2-1 του Λεβαδειακού για τον 2ο όμιλο.

20:08

90+4': Τέλος του αγώνα!

20:07

90+3': Κόρνερ παραχωρεί ο Μάτος. Ο Φαβάρο απομακρύνει στην εκτέλεση του Σίλβα.

20:03

+4' καθυστερήσεων

19:57

83': Κίτρινη κάρτα στον Αντιλέχου

19:54

81': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ με τον Βιεϊρίνια και ο Ναμάσκο μαζεύει τη μπάλα.

19:50

77': Τρίτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Στη θέση του Μπελγκαζουανί περνά ο Βασιλείου.

19:46

72': Υπέροχη πάσα του Βιεϊρίνια για τον Ελ Καντουρί που παίρνει την κεφαλιά πιεζόμενος από τον Μητρόπουλο.

19:45

72': Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ ο Ελ Καντουρί περνά στο ματς αντί του Μπίσεσβαρ.

19:44

Ο Μπίσεσβαρ στρώνει στον νεοεισελθόντα Σάκχοφ που σουτάρει υπέροχα ανάμεσα σε δύο παίκτες του Λεβαδειακού με τη μπάλα να καρταλήγει στην αριστερή γωνία του Ναμάσκο.

19:44

71': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ για το 2-1!

19:42

69': Δεύτερη αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Στη θέση του Καθάριου περνά ο Τόνι Σίλβα.

19:41

67': Κάθετη του Μάτος με τον Κουλούρη να προσπαθεί να γυρίσει και ο Λημνιός σουτάρει δίπλα από το δεξί δοκάρι του Ναμάσκο.

19:40

67΄: Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από αριστερά

19:38

65': Σέντρα του Ζαραδούκα με τον Μαλεζά να παρεμβάλλεται την τελευταία στιγμή πριν από τον Γιακουμάκη και ο Ρέι μαζεύει τη μπάλα.

19:38

64΄: Σκληρό φάουλ του Καλτσά στον Τσίμιροτ, σωστή η κίτρινη κάρτα.

19:36

63': Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Οι Σάκχοφ και Βιεϊρίνια περνούν στο ματς αντί των Μαουρίτσιο και Πέλκα αντίστοιχα.

19:35

62': Ο Μπίσεσβαρ επιλέγει ν' απειλήσει τον Ναμάσο από την κλειστή γωνία. Κακή επιλογή από τον Ολλανδό που κλείστηκε από τον Μεντί.

19:35

61': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από δεξιά χωρίς αποτέλεσμα.

19:34

61': Σέντρα του Δεληγιαννίδη διώχνει με γροθιά ο Ναμάσκο.

19:32

59': Σε θέση οφσάιντ ο Λημνιός.

19:29

55': Κόρνερ από αριστερά με τον Πέλκα που γίνεται ξανά αποδέκτης και σεντράρει για τον Μπίσεσβαρ ο οποίος κάνει άτσαλο σουτ.

19:24

50': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Γιακουμάκης, δύσκολη φάση.

19:22

48': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Μάτος πλασάρει άουτ μετά από γύρισμα του Λημνιού.