1
17:55

Ευχαριστούμε. που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

17:54

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Αιγινιακός - Απόλλων Καλαμαριάς - Πόντου 0-1. Τρεις βαθμοί για τους Θεσσαλονικούς και κορυφή για αυτούς στο 2ο όμιλο της β' φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας.

17:51

90'+2: Κόρνερ για τον Απόλλωνα. Ο Ν' Λουντούλου από τα αριστερά και νέο, περνά ανεκμετάλλευτο.

17:50

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων..

17:49

90': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του και ο Αιγινιακός. Σισέ αντί Βλάχου

17:48

89': Οφσάιντ ο Μπρίτο, σωστή υπόδειξη.

17:47

88': Τρίτη αλλαγή για τον Απόλλωνα. Καλαϊτζίδης αντ΄Καλογέρη.

17:46

87': Κίτρινη στον Καλογέρη.

17:44

Ο Ν' Λουντούλου στον Γεωργιάδη, σέντρα από τα δεξιά, ο Μπρίτο ξεφεύγει, ιδανικό πλασέ από το ύψος του πέναλτι, δοκάρι και μέσα, 0-1.

17:44

85': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ!

17:40

81': Κόρνερ για τον Απόλλωνα, με τα.. πολλά απομακρύνουν οι γηπεδουχοι.

17:33

74': Κόρνερ για τον Αιγινιακό από τα αριστερά, κόντρα και νέο από τη δεξιά πλευρά. Γιαζιτζόγλου στην εκτέλεση και τρίτο συνεχόμενο, αλλά καταλήγει άουτ.

17:32

73': Αλλαγή και για τον Αιγινιακό. Ο Τσολακίδης αντί του Παπαδόπουλου.

17:29

70': Οφσάιντ ο Ν' Λουντούλου, σωστή υπόδειξη.

17:28

69': Δεύτερη αλλαγή για τον Απόλλωνα Καλαμαριάς. Ο Μπρίτο αντί του Κυβελίδη.

17:22

62': Σουτ Παπαδόπουλου, άψυχο, από θέση έξω αριστερά, εύκολα μαζεύει ο Καλογεράκης.

17:21

61': Σουτ Δωματά από θέση έξω αριστερά, άουτ. Πρώτη τελική στο β' ημίχρονο!

17:17

57': Αλλαγή και για τον Αιγινιακό. Ο Αντωνιάδης στη θέση του Ζούρκου.

17:15

55': Πρώτη αλλαγή για τον Απόλλωνα και είναι αναγκαστική. Ο Μιλοσάβλιεφ αντί του Αμαραντίδη.

17:14

Έχει πρόβλημα ο Αμαρανίδης και δεν μπορεί να συνεχίσει... Έβγαλε τα παπούτσια του και αποχωρεί.

17:05

Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες...

16:49

Λήξη α' ημιχρόνου, στο 0-0 Αιγινιακός και Απολλων Καλαμαριάς.

16:49

45'+3: Κίτρινη στον Ν' Λουντούλου

16:46

Δύο τα λεπτά του έξτρα χρόνου...

16:45

44': Κίτρινη στον Αμαραντίδη.

16:39

38': Κόρνερ για τον Απόλλωνα πλασαιστά, δεν έχει τύχη.

16:34

33': Κίτρινη στον Ζούρκο.

16:33

32': Φάουλ για τον Αιγινιακού σε καό σημείο, λίγο έξω από το ημικύκλιου. Απευθείας ο Γκατζολάρι, δεν έχει πρόβλημα ο Καλογεράκης.

16:30

29': Μεγάλη ευκαιρία για τον Απόλλωνα. Ο Κυβελίδης σε θέση τετ α τετ από θέση μέσα δεξιά μετά από κάθετη στα καρέ του Αιγινιακού, συρτό πλασέ, ο Καραγκιόζης πέφτει και μπλοκάρει σωτήρια.

16:29

28': Κόρνερ με πάσα για τον Απόλλωνα, γέμισμα Συμελίδη, απομακρύνουν οι γηπεδούχοι.

16:28

27': Κόρνερ για τον Απόλλωνα με τον Ν' Λουντούλου από τα αριστερά, διώχνουν οι αμυντικοί του Αιγινιακού.

16:27

26': Σουτ Κυβελίδη μέσα στην περιοχή, ψηλά πάνω από την εστία του Αιγινιακού η μπάλα.

16:25

24': ΔΟΚΑΡΙ για τον Αιγινιακό. Ο Σοφιάνης κλεβει στο χώρο της μεσαίας γραμμής από λάθος πάσα του Καλί, φεύγει μπροστά κααδιωκόμενος από τους αμυντικούς, καλοτραβηγμένο σουτ με πολλά φάλτσα από το ύψος του ημικύκλιου, η μπάλα τραντάζει την οριζόντια δοκό του Απόλλωνα.