0
17:53

Τελικό στην Πάτρα, στο 0-0 μένουν οι δύο ομάδες

17:49

90': Τέσσερα τα λεπτά του έξτρα χρόνου

17:49

90': Κεφαλιά του Κοντογουλίδη μετά από σέντρα του Πλέγα, ελάχιστα άουτ η μπάλα

17:45

87': Αλλαγή στην αλλαγή για την Παναχαϊκή. Εκτός ο Βασιλαντωνόπουλος που πέρασε στο 65' στο ματς, μέσα ο Χούσα

17:38

80': Αλλαγή για την Καλλιθέα. Στο ματς περνά ο Ατματσίδης, έξω ο Χαϊκάλης

17:38

80': Κάρτα και στον Κωστόπουλο

17:35

77': Κάρτα στον Πίκολο για μαρκάρισμα στον Πλέγα

17:32

73': Τώρα η αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Στεργίδης αποχωρεί, μέσα ο 17χρονος Πλέγας

17:31

Απαντά η Παναχαϊκή, για την οποία θα περάσει σε πολύ λίγο στο ματς ο Πλέγας

17:29

71': Δυνατό σουτ του Βασιλαντωνόπουλου, η μπάλα ελάχιστα άουτ!

17:28

70': Η Καλλιθέα γυρίζει την μπάλα έξω από την περιοχή της Παναχαϊκής, ο Χαϊκάλης πλασάρει, ο Λαμπάκης μπλοκάρει

17:26

67': Ο Κιάσσος σηκώνει την μπάλα στο δεύτερο δοκάρι στον Κοντογουλίδη, αυτός ωστόσο επιλέγει να γυρίσει την μπάλα με το κεφάλι και όχι να εκτελέσει. Έτσι, χάνεται μια σπουδαία ευκαιρία για την Παναχαϊκή

17:23

65': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Στη θέση του Ντε Κόστα ο Βασιλαντωνόπουλος

17:16

58': Ο Κοντογουλίδης στρώνει στον Στεργίδη, αυτός σουτάρει αλλά ο Λυμπερόπουλος του λέει όχι

17:15

Συμπληρώσαμε δέκα λεπτά στην επανάληψη χωρίς κάτι ιδιαίτερο πέρα από την προσπάθεια του Αρναρέλη

17:11

Πρώτη αξιόλογη φάση στην επανάληψη για την Καλλιθέα

17:10

50': Σουτ του Αρναρέλη, άουτ η μπάλα

17:05

46': Με αλλαγή ξεκινά η Καλλιθέα. Στη θέση του Μουσταφίδη ο Κατσικογιάννης

17:04

46': Σέντρα στο δεύτερο μέρος στο Παμπελοποννησιακό

16:50

Τέλος του αγώνα στην Καισαριανή. Γλυφάδα - Πανηλειακός 0-7 (ΤΕΛΙΚΟ)

16:50

Ημίχρονο στο Παμπελοποννησιακό, Παναχαϊκή - Καλλιθέα 0-0

16:47

ΓΚΟΛ, Γλυφάδα - Πανηλειακός 0-7 με σουτ του Αποστολόπουλου στο 89'

16:46

45': Στην Πάτρα θα έχουμε τέσσερα λεπτά καθυστερήσεις όσον αφορά το πρώτο μέρος, εξαιτίας της διακοπής που υπήρξε για τον τραυματισμό του Κατσούλη

16:44

84': Γλυφάδα - Πανηλειακός 0-6: Σέντρα του Οικονομάκου, ο Λαλίν από κοντά πετυχαίνει το έκτο γκολ

16:44

ΓΚΟΛ ο Πανηλειακός

16:40

40': Καλό σουτ του Ντα Κόστα, ο Λυμπερόπουλος του λέει όχι!

16:39

39': Κίτρινη στον Καλαμιώτη, πολλά τα δυνατά μαρκαρίσματα στα τελευταία λεπτά

16:36

36': Κάρτα στον Φατιόν

16:34

34': Δυνατό αριστερό σουτ του Φαγιέ, ο Λαμπάκης σε κόρνερ το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο

16:34

Ευκαιρία για την Καλλιθέα

16:33

33': Ο Στεργίδης στην πλάτη της άμυνας της Καλλιθέας, ωστόσο ο Λυμπερόπουλος βγαίνει και τελειώνει την φάση

16:29

29': Κίτρινη βλέπει ο Μουσταφίδης για μαρκάρισμα στον Στεργίδη

16:27

27': Κάρτα στον Γκαντιάγκα για την Παναχαϊκή

16:25

25': Απαντά στις ευκαιρίες η Καλλιθέα. Βαθιά μπαλιά από την άμυνα, ο Γκαλάν παίρνει την κεφαλιά, άουτ η μπάλα

16:23

25': Πλασέ από το ύψος του πέναλτι του Κοντογουλίδη, η μπάλα στην αγκαλιά του Λυμπερόπουλου

16:23

Ευκαιρία για την Παναχαϊκή

16:16

58': Γλυφάδα - Πανηλειακός 0-5 με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Φλίγκου

16:15

ΓΚΟΛ ο Πανηλειακός που δεν δείχνει διάθεση να σταματήσει

16:15

15': Μακρινό σουτ του Γκαλάν δεν ανησυχεί ο Λαμπάκης

16:12

- Στο άλλο ματς, αυτό της Καισαριανής, όλα μοιάζουν πλέον τυπική διαδικασία: Γλυφάδα - Πανηλειακός 0-4 (55')

16:11

11': Αναγκαστική αλλαγή λοιπόν για την Καλλιθέα. Εκτός ο τραυματίας Κατσούλης, μέσα ο Λυμπερόπουλος

16:10

Ξεκίνησε και πάλι το ματς, αλλά υπήρξε νέα διακοπή αφού ο Κατσούλης έπεσε στο έδαφος και δεν μπορεί να συνεχίσει

16:07

Έχει τραυματιστεί ο γκολκίπερ της Καλλιθέας μετά από αυτή την φάση, ενώ υπήρξε και ένταση ανάμεσα στους ποδοσφαιριστές αφού οι της Παναχαϊκής δεν πέταξαν την μπάλα εκτός για να παρασχεθούν οι πρώτες βοήθειες στον Κατσούλη

16:06

6': Κακή έξοδος του Κατσούλη μετά από σέντρα, ο Πάτο πλασάρει από κοντά στο δοκάρι

16:06

Δοκάρι για την Παναχαϊκή

16:05

Να θυμίσουμε Γλυφάδα - Πανηλειακός 0-4, με τους γηπεδούχους να παίζουν με εννιά παίκτες αφού δεν συμπληρώνουν ενδεκάδα!

16:05

46': Έχει ξεκινήσει το δεύτερο μέρος στην Καισαριανή

16:01

1': Ξεκίνησε το παιχνίδι και στην Πάτρα

15:47

Ημίχρονο στην Καισαριανή

15:37

33': Γλυφάδα - Πανηλειακός 0-4, με πλασέ του Λαλίν

15:37

Κι άλλο γκολ ο Πανηλειακός!

15:34

31: Γλυφάδα - Πανηλειακός 0-3, ο Λαλίν αυτή την φορά με κεφαλιά, τριπλασιάζει τα τέρματα των Πυργιωτών!

15:34

15:19

20': Γλυφάδα - Πανηλειακός 0-2, Φλίγκος ο σκόρερ με σουτ

15:19

15:05

4': Γλυφάδα - Πανηλειακός 0-1, με κεφαλιά του Κοτσώνη μετά από κόρνερ του Μιλίεβιτς

15:05

15:02

1': Ξεκίνησε ο αγώνας στο γήπεδο Καισαριανής

15:01

Η Γλυφάδα για ακόμα ένα ματς δεν συμπληρώνει ενδεκάδα και θα παραταχθεί με 9 παίκτες

14:59

ΓΛΥΦΑΔΑ: Χρήστου, Μαυρίας, Δημακάκος, Μουστάκης, Στασινόπουλος, Παιδάκης, Κόκκαλης, Μαρκάκης, Κουντούρης.
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ: Πίτκας, Χαλούλος, Σαραμαντάς, Κοτσώνης, Λαμπρόπουλος, Γανωτής, Λαλίν, Μιλίεβιτς, Φλίγκος, Βοσκόπουλος, Μπονγκ.

14:05

15.00: Γλυφάδα - Πανηλειακός

Διαιτητής: Ρατσιάτος (Αργολιδας)
Βοηθοί: Καραγεώργος (Αργολιδας), Νενεκούμης (Αργολίδας)
4ος: Κορδολαίμης (Ανατολικής Αττικής)

14:05

To a-sports.gr θα σας ενημερώνει για την εξέλιξη του σκορ και στην αναμέτρηση ΓΛΥΦΑΔΑ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ που ξεκινά στις 15.00.

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
Λαμπάκης, Κιάσσος, Κωστόπουλος, Βαγγελόπουλος, Χιντζίδης, Γκαντιάγκα, Φατιόν, Στεργίδης, Ντα Κόστα, Πάτο, Κοντογουλίδης.
ΚΑΛΛΙΘΕΑ
Κατσούλης, Μουσταφίδης, Χρυσοφιλέας, Πίκολο, Παγώνης, Καλαμιώτης, Φαγιέ, Αρναρέλης, Χαϊκάλης, Γκαλάν, Φάμπρις Εμβελέ.
Διαιτητής: Φωτιάδης (Καστοριάς). Βοηθοί: Κεντζιόπουλος (Καστοριάς), Γεωργαράς (Άρτας). 4ος: Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας)